basia117 04.12.05, 15:27 Halo! szukam kogoś kto studiuje lub studiował na Uniwerku w Groningen. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gerrithogeweg Re: Groningen 06.12.05, 14:59 To moze byc ja, bo studiowalem tam 5 lat, ale nie duzo mowie po Polsku :-) Odpowiedz Link
madzianapi Re: Groningen 06.12.05, 19:45 Ja tez sie chetnie dowiem o studiowaniu na RUG... wiec jesli ktos ma rady + co trzeba zalatwic, jesli nie jest sie z Erazmusa czy innych stypendiow, ale na wlasna reke... bede czekac... Pozdrawiam Odpowiedz Link
basia117 Re: Groningen 06.12.05, 20:04 ja mianowicie chcialabym sie dowiedziec wszystkiego na temat wyjazdu do Groningen w ramach socratesa poziewaz nie mam bladego pojecia jak to tam wyglada a wyjazd juz w lutym. Z gory dziekuje za wszelkie informacje:)basia Odpowiedz Link
anuskan Re: Groningen 19.01.06, 16:54 przyjezdzasz do Groningen, RUG miesci sie glownie na polnocy miasta w dzielnicy zwanej Zernike - to nazwisko holenderskiego noblisty, chociaz medycyna i weterynaria sa gdzie indziej Zglaszasz sie do swego szefa, ale upewnij sie najpierw czy On wie kiedy przyjedziesz itd. adres w internecie (ale pewnie juz masz) to www.rug.nl musisz tez zadbac o zakwaterowanie - akademikow nie polecam , raczej wynajmij pokoj - zaplacisz jakies 350 euro, w zaleznosci od standardu, jesli wciaz szukasz zakwaterowania to sprawdz taka stronke: www.kamernet.nl Powodzenia! Odpowiedz Link