04.12.05, 15:27
Halo!
szukam kogoś kto studiuje lub studiował na Uniwerku w Groningen.
Obserwuj wątek
    • gerrithogeweg Re: Groningen 06.12.05, 14:59
      To moze byc ja, bo studiowalem tam 5 lat, ale nie duzo mowie po Polsku :-)
    • madzianapi Re: Groningen 06.12.05, 19:45
      Ja tez sie chetnie dowiem o studiowaniu na RUG... wiec jesli ktos ma rady + co
      trzeba zalatwic, jesli nie jest sie z Erazmusa czy innych stypendiow, ale na
      wlasna reke... bede czekac...

      Pozdrawiam
      • basia117 Re: Groningen 06.12.05, 20:04
        ja mianowicie chcialabym sie dowiedziec wszystkiego na temat wyjazdu do
        Groningen w ramach socratesa poziewaz nie mam bladego pojecia jak to tam
        wyglada a wyjazd juz w lutym. Z gory dziekuje za wszelkie informacje:)basia
    • anuskan Re: Groningen 19.01.06, 16:54

      przyjezdzasz do Groningen, RUG miesci sie glownie na polnocy miasta w dzielnicy
      zwanej Zernike - to nazwisko holenderskiego noblisty, chociaz medycyna i
      weterynaria sa gdzie indziej
      Zglaszasz sie do swego szefa, ale upewnij sie najpierw czy On wie kiedy
      przyjedziesz itd. adres w internecie (ale pewnie juz masz) to www.rug.nl
      musisz tez zadbac o zakwaterowanie - akademikow nie polecam , raczej wynajmij
      pokoj - zaplacisz jakies 350 euro, w zaleznosci od standardu, jesli wciaz
      szukasz zakwaterowania to sprawdz taka stronke:
      www.kamernet.nl
      Powodzenia!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka