Dodaj do ulubionych

Co sądzicie?

22.07.12, 13:02
Aranżacja kawalerki z wydzieloną na życzenie klienta małą sypialnią. www.decoroom.eu/realizacje/mieszkanie-ul-pokorna-37m2/
Obserwuj wątek
    • eri22 Re: Co sądzicie? 23.07.12, 15:42
      ze sie reklamujesz :D
      • Gość: pocieszny Re: Co sądzicie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.12, 11:22
        No i co w tym złego? Chyba się podpisał jako Decoroom i pyta o ocene swojej aranżacji? Więc Ty nie spamuj jak nie masz w tym temacie nic do powiedzenia.
        Moim zdaniem aranżacja udana, jakies szczegóły bym zmienił kolorystyczne, ale kolor jak wiadomo kwestia subiektywna.
    • Gość: 23423 Re: Co sądzicie? IP: *.home.aster.pl 30.07.12, 00:19
      Nie zatrudniającie Tomka Ignasiaka lat ok. 40 z okolic Warszawy, tel. kom. 501543519, bo nie wywiązuje się z prac. Nie skończył mi budowy i uciekł ze swoimi marnymi robolami po pobraniu dużych zaliczek.
    • Gość: Maja hmmm IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.12, 22:51
      Jakoś tak średnio. Cos jest nie tak z ustawieniem mebli, w jednym kącie włażą na siebie a w innym jest pusto - może źle zaplanowana przestrzeń. A gdzie jest okap?? W tak małym mieszkaniu brakuje luster, np w przedpokoju, za to stoi wielka konsola :) Sypialnia przyprawia o klaustrofobię. Nie wiadomo czy to mieszkanie miało być nowoczesne czy stylowe, tu lampy tetro, tam fototapeta z wieżowcami. Dosyć podoba mi się łazienka, tylko te lampy...
      • projektujemy Re: hmmm 28.08.12, 20:38
        Trzeba pamiętać , że po części takie realizacje są odzwierciedleniem oczekiwań klienta :)
      • projektujemy Re: hmmm 09.09.12, 18:39
        Jeszcze tytułem uzupełnienia w kwestii tej aranżacji: klientka nie lubi luster. Jedyne z nich jest na drzwiach garderoby ale w jej środku. Jak się je otworzy, lustro jest widoczne. Tapeta to wielka miłość klientki, czyli Nowy Jork. Nie uczestniczyliśmy w zakupie stylowych mebli. Wykonaliśmy projekt przebudowy mieszkania (które wcześniej było kawalerką z oddzielną kuchnią, bez garderoby). W mieszkaniu znajdą się jeszcze drzwi przesuwne na ścianie do sypialni, ze szkła, jak klientka uzbiera na nie środki. Co do oświetlenia, to ….. o gustach się dyskutuje. Ile tam, tyle pomysłów klientów. My proponowaliśmy inne, klientka wybrała takie jak widać. Dla nas najważniejsze jest samopoczucie klienta. To jest jego mieszkanie, on w nim musi się dobrze czuć.
    • kubuspuchatek87 Re: Co sądzicie? 10.03.17, 15:18
      A co sądzicie o pomysłach tego typu kulinarneprzygody.com.pl/?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka