IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.06, 23:01
czy któś używa tego programu, jakie wrażenia?
Obserwuj wątek
    • Gość: qwerty Re: sketchup IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.02.06, 10:55
      Program jest rewelacyjny.
      Tylko szkoda, że tylko ciężko wykorzystać go tworzenia
      kompletnej dokumentacji projektowej.
      Obserwuję jak rozwija się od wersji 3.0 i jestem pod wrażeniem
      jak producentowi udaje się zachować jego prostotę działania
      przy zwiększonej ilości funkcji, możliwości.

      qwerty
      • Gość: q Re: sketchup IP: *.acn.waw.pl 17.02.06, 15:49
        mozna jakies namiary na ten program?
        • Gość: Architekt Re: sketchup IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.02.06, 22:21
          www.sketchup.com
          • Gość: krakers Re: sketchup IP: 62.17.252.* 14.03.06, 14:55
            Pracuje w Irlandii. Tutaj Sketchup robi furore.Nie spotkalem programu za pomoca
            ktorego mozna szybciej wykonac obiekt 3D.
            • Gość: arch_irl Re: sketchup IP: 213.94.195.* 11.05.06, 12:43
              ja tez pracuje w irl i tez z sketchupem, potwierdzam ze bardzo interesujacy program. zwlaszcza bardzo
              dobry do koncepcji i szybkich prezentacji dla klienta. troche jednak mu brakuje to efekciarskich renderow
              3dmaxa.

              krakers a gdzie dokladnie pracujesz?
    • Gość: Architekt Re: sketchup IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.03.06, 18:51
      Jak na razie "bawię się" nim od dwóch tygodni. Szbkość tworzenia brył 3D jest świetnia, możliwość modelowania też dobra. Po przejżeniu lekcji interaktywnych ze strony producenta wychodzi że można nim robić "małe cuda".... ;)
      Niestety brak jest możliwości ustawiania sztucznego światła i lepszego renderowania. Na plus jest możliwość edycji materiałów - choć uboga.
      Świetnie się nadaje na wizualicje "na wczoraj"!
      Dokumentacji technicznej nie da się w nim zrobić ale rysunek "warsztatowy" na budowę jak najbardziej!
    • Gość: krakers Re: sketchup IP: *.b-ras1.chf.cork.eircom.net 12.05.06, 17:50
      Sketchup od niedawna można pobrać z google... co mnie zaskoczyło.
      Do arch_irl - pracuje w Cork a Ty?
      • viasoft Re: sketchup 05.07.13, 11:15
        Polecam Sketchup 2013 PL , produkt posiada roczne wsparcie producent z bezpłatnymi aktualizacjami do najnowszych wersji.

    • viasoft Re: sketchup 10.09.14, 22:21
      Najnowsza wersja Sketchup Pro 2014 Sketchup Pro 2014

      Sprawdź nowości i promocje : odwiedź nas www.viasoft.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka