Gość: c_studio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.06, 16:43 szukam wykonawcy lustra skoordynowanego z oświetleniem, w pewnym sensie "warstwowego" (lustro +szkło+), osoby zainteresowane wprowadzę w szczegóły Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Sas Re: lustro IP: *.net81.citysat.com.pl 13.11.06, 17:08 Jesli mieszkasz niedaleko Gliwic to pytaj o firmę Szkło-Service. Sas Odpowiedz Link Zgłoś
c_studio Re: lustro 13.11.06, 17:11 W-wa i okolice, ale dzięki , może się też przydać Odpowiedz Link Zgłoś