IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.06, 16:43
szukam wykonawcy lustra skoordynowanego z oświetleniem, w pewnym
sensie "warstwowego" (lustro +szkło+), osoby zainteresowane wprowadzę w
szczegóły
Obserwuj wątek
    • Gość: Sas Re: lustro IP: *.net81.citysat.com.pl 13.11.06, 17:08
      Jesli mieszkasz niedaleko Gliwic to pytaj o firmę Szkło-Service. Sas
      • c_studio Re: lustro 13.11.06, 17:11
        W-wa i okolice, ale dzięki , może się też przydać

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka