Dodaj do ulubionych

kto rezygnuje z AMB - lekrski ????

24.07.06, 13:58
ludzie pomocy wpisujcie sie kto rezygnuje z lekarskiego i to najszybciej jak
tylko mozecie, musze uzbierac 101 osob bo tyle mi brakuje zeby dostac sie za 2
rekrutacja :/ mam 194 punkty i nie wiedzialam ze beda takie problemy... a tyle
osob musze uzbierac do 27 lipca bo skaladalam jeszcze do Lublina a tam trzeba
deklaracje zlozyc do 28 lipca i mozliwe ze bede musiala wybrac albo Lublin
albo Bialystok... a chce do Bialegostoku..
Obserwuj wątek
    • monika.b.87 Re: kto rezygnuje z AMB - lekrski ???? 24.07.06, 14:00
      ja rezygnuję na 100%
      pozdro
    • Gość: woli 101 osób to potwornie dużo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.07.06, 14:07
      ale w Białymstoku powinno się udać
      głowa do góry
    • Gość: ania Re: kto rezygnuje z AMB - lekrski ???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.06, 14:10
      a kto zrezygnuje z farmacji w Białymstoku? myślicie ze próg może spasc ze 154
      do 150? u mnie musi zrezygnowac ok 25 osób zebym sie zalapala
      • Gość: kaska Re: kto rezygnuje z AMB - lekrski ???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.06, 14:51
        ja rezygnuje z farmacji na pewno, a na lekarski sie nie dostalam ale mam 208 i
        jakbym sie dostala z drugiej rekrutacji to tez zrezygnuje :]
      • Gość: olinka Re: kto rezygnuje z AMB - lekrski ???? IP: *.iig.pl / *.iig.pl 24.07.06, 15:30
        na pewno tyle osob zrezygnuje. do zobaczenia na pierwszym roku farmy :)
    • Gość: do emis87 do emis IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.07.06, 14:41
      jak to do 28go deklaracja w lublinie.. ale mowisz chyba o sytuacji w ktorej
      dostaniesz sie na 1 liscie tak? czy ta deklaracje skladaja wszyscy chetni?
      • Gość: emis 87 Re: do emis IP: *.koba.pl / *.koba.pl 24.07.06, 14:57
        chyba tak, tzn wydaje mi sie bo na stroniie jest napisane ze Ci ktorzy sie
        dostanai decyduja do podjecia tam studiow musza zlozyc deklaracje
        • Gość: emis87 Re: kto rezygnuje z AMB lekarski ????? IP: *.koba.pl / *.koba.pl 24.07.06, 14:58
          bardzo prosze o wpisywanie sie ...
          • Gość: gusia:) Re: kto rezygnuje z AMB lekarski ????? IP: *.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 24.07.06, 15:16
            jak dostane się do lublina, krakowa lub wawki to oczywiście bardzo chetnie
            zwolnie:))powodzenia
            • Gość: hehe Re: kto rezygnuje z AMB lekarski ????? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.07.06, 15:19
              Ja zwalniam miejsce na lekarskim i na lekarsko-dentystycznym:)) pozdr:D
        • Gość: k.l. Re: do emis IP: 217.96.39.* 24.07.06, 19:11
          sorki ale znowu nie zrozumialam co chyba tak? kazdy ma sie deklarowac nawet
          nieprzyjeci na 1 liscie bo tam jest napisane tak:
          Ogłoszenie listy osób przyjętych spośród kandydatów, którzy złożyli "deklarację
          podjęcia studiów": 31.07.2006r.
          - Ogłoszenie listy osób rezerwowych, którzy złożyli "deklarację podjęcia
          studiów"
          a nie zostali zakwalifikowani z powodu wyczerpania limitu miejsc:
          31.07.2006r.

          Lista kandydatów przyjętych na studia w Akademii medycznej w Lublinie zostanie
          utworzona 8 sierpnia 2006 roku po weryfikacji punktowej spośród kandydatów,
          którzy złożyli deklaracje podjęcia studiów i oryginał świadectwa maturalnego.

          • Gość: :)) Re: do emis IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.07.06, 19:36
            To jaki byl prog na AMB? Bo nie widze tego na ich stronce!
            • Gość: emis87 Re: do emis IP: *.koba.pl / *.koba.pl 24.07.06, 20:24
              216! :(
    • Gość: Madziunia Re: kto rezygnuje z AMB - lekrski ???? IP: 80.51.31.* 24.07.06, 21:59
      Ja zrezygnuę jak tylko dostanę się do Wawy....Mam 230 więc mam nadzieję że
      spokojnie będę mogła zwolnic dla Ciebie miejsce:) Trzymam kciuki:)
      • Gość: sas Re: kto rezygnuje z AMB - lekrski ???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.06, 23:55
        ja rezygnuje.
        • Gość: dorsz Re: kto rezygnuje z AMB - lekrski ???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.06, 23:56
          ja zrezygnije naprawdopodobniej. licze ze sie na krak zalapie.pzdr
        • Gość: fifi Re: kto rezygnuje z AMB - lekrski ???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.06, 23:57
          i ja zwolnie miejsce. to dobry wynik. na pewno sie dostaniesz:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka