emis87
24.07.06, 13:58
ludzie pomocy wpisujcie sie kto rezygnuje z lekarskiego i to najszybciej jak
tylko mozecie, musze uzbierac 101 osob bo tyle mi brakuje zeby dostac sie za 2
rekrutacja :/ mam 194 punkty i nie wiedzialam ze beda takie problemy... a tyle
osob musze uzbierac do 27 lipca bo skaladalam jeszcze do Lublina a tam trzeba
deklaracje zlozyc do 28 lipca i mozliwe ze bede musiala wybrac albo Lublin
albo Bialystok... a chce do Bialegostoku..