nadja11
26.05.11, 14:08
Jestem średniego wzrostu i do pełnego szczęścia i zadowolenia ze swojego wyglądu brakuje mi trochę centymetrów. Postanowiłam je sobie więc po prostu dodać obcasem i czuję sie idealnie.problem w tym że otoczenie dziwnie na mnie patrzy dlatego ze zawsze jestem na podwyższeniu.
Czy kobieta biegająca na co dzień na wysokich obcasach wyglada śmiesznie , mało atrakcyjnie , sprawia wrażenie wiecznie umęczonej z powodu butów jakie nosi ?
Mi jest wygodnie , jestem zadowolona ze swojego wyglądu tylko te ciągłe pobłażliwe komentarze , pytania czy na pewno mi wygodnie mnie męczą.