Dodaj do ulubionych

na temat tvn

22.09.11, 09:49
ja tę stację omijam od pewnego czasu szerokim łukiem. I co się dziwić, że głupota i puszczalstwo są tak rozpowszechniona? ta stacja ma chyba już tylko ogłupianie młodzieży poprzez pokazywanie marginesu społeczno-intelektualnego, zdolnego do wszystkiego w drodze do celu. Wywalono programy publicystyczne, nie ma żadnego programu historycznego, przyrodniczego czy kulturowego, za to wciąż serwuje się nam papkę w postaci durnych seriali z Muchą i innymi beztalenciami, zrujnowane polskie edycje showów dla ubogich intelektualnie typu Taniec z pseudogwiazdami, ju kę dęs, X Factory czy Mam Talenty, w kółko gada się TYLKO o modzie, urodzie i gotowaniu czy to w Guten Morgen TVN czy w programach autorskich, np. "Trinny i Susannah uczą ludzi, że najważniejsze w życiu to modnie wyglądać", w Rozmowach w Toku (gdzie regularnie pokazuje się pokemony i dzieci emo) czy u Wojewódzkiego wciąż prowadzi się rozmowy o rynsztoku i seksie, z olbrzymią dawką prostactwa, wulgarności i prymitywizmu, wieczorami nie zabraknie oczywiście kinowych 'hitów-miazg' czyli komedii romantycznych, koniecznie produkcji TVN. I czego oni wymagają od młodych? o to przecież tu chodzi, żeby dzieci były najgłupsze jak się da, bo jak wyrosną na nowe pokolenie wyborców, to takimi przygłupami i nieukami bardzo łatwo sterować, manipulacje TVN Faktów będą chłonąć jak gąbka wodę, no żyć nie umierać z tępym społeczeństwem, który zachwyca się szmirą i nijakością w najgorszym wydaniu oraz tępymi promowanymi na siłę celebrytami.. od razu lepiej się pracuje w tv, bo nie trzeba się starać i udawać oczytanych inteligentów z klasą, jak to dziś nieudolnie robią wszystkie gwiazdki tvnu..
Obserwuj wątek
      • carmelax Re: na temat tvn 22.09.11, 11:46
        Oglądam ale niestety mam zastrzeżenia co do rzetelności przedstawiania wydarzeń na kanale informacyjnym tvn , gdyby ta stacja nie była orężem do walki politycznej , polecałabym ją każdemu , myśle że mogłby to być kanał na poziomie , dobrze robiona tv ,gdyby nie ta rażąca stronniczość , wybiórczość , żeby nie powiedzieć manipulacja.
        • carmelax Re: na temat tvn 22.09.11, 13:20
          Kaczki nie popieram ,nawet bardziej w strone Donalda , jakby ktoś zapytał ale nie da się nie zauważyć że TVN24 to oręże do walki politycznej bo oni nawet nie działają subtelnie podprogowo , wrecz epatują stronniczością i to jest IMHO obektywnie słabe.
          • carmelax Re: na temat tvn 22.09.11, 13:25
            aha uprzedzę komentarze że to prywatna stacja i moze sobie emitowac treści jakie chce ,popierać kogo chce , jasne że tak , niech robią co chcą , nie mniej jednak we mnie to budzi niesmak bo TVN działa według mnie zbyt nachalnie i agresywnie ,nawet myślący elektorat PO musi to przyznać.
            • 0ion Re: na temat tvn 22.09.11, 21:30
              > wnie ,nawet myślący elektorat PO musi to przyznać.
              myślący elektorat PO:)))
              Ciekawe czy ten elektorat wie, że PO ograniczyła mu dostęp do informacji?
              wyborcza.pl/1,75248,10305388,Jak_glosowali_poslowie_.html
              • carmelax Re: na temat tvn 22.09.11, 21:41
                Mój drogi zwolennicy postkomunistów i nawet ci w żałobie po Andrzeju Lepperze , myślący z PO , zacietrzewieni z PIS , kosmetyczka z Pcimia ,ktokolwiek ...
                nie da się tego nie dostrzec , wybacz.
          • maitresse.d.un.francais Re: na temat tvn 22.09.11, 17:18
            Kaczki nie popieram ,nawet bardziej w strone Donalda , jakby ktoś zapytał ale nie da się nie zauważyć że TVN24 to oręże do walki politycznej bo oni nawet nie działają subtelnie podprogowo , wrecz epatują stronniczością i to jest IMHO obektywnie słabe.

Niegłupia dziewczyna!
          • vandikia Re: na temat tvn 22.09.11, 23:25
            carmelax napisała:

> Kaczki nie popieram ,nawet bardziej w strone Donalda , jakby ktoś zapytał ale
            > nie da się nie zauważyć że TVN24 to oręże do walki politycznej bo oni nawet nie
            > działają subtelnie podprogowo , wrecz epatują stronniczością i to jest IMHO
            > obektywnie słabe.

no tu się zgodzę. od 3 tygodni oglądam "wstajesz i wiesz" w tvn 24 między 6 a 8. same pochwały lub "neutralne" relacje z kampanii i działań PO, wzmianki o Palikocie, wyśmiewane PSL, walka z SLD I PJN - chociaż to walka w białych rękawiczkach i oczywiście jazda i materiały humorystyczne nt. PIS u. Obiektywizm na poziomie minus 100 ale mają ostatnio dobre relacje z porannych korków warszawskich i ciekawe materiały ze światowych zoo, zobaczyć małą panterkę z rana czy małego słonia w ciekawym metariale - bezcenne :)
    • stedo Re: na temat tvn 22.09.11, 17:03
      Nie wyzywajcie tak autora od.. no pominę:)) bo może chodzi o przyszłego inwestora.TVN idzie na sprzedaż i może reflektanci chcą obniżyć jej wartość poprzez ograniczenie widowni zniechęcając ją. Kto wie, kto wie;))
      O tu, m.in. o tym napisali ostatnio:
      www.rp.pl/artykul/5,705810-TVN-dla-Francuzow-lub-Amerykanow.html
    • silic Gadanie. 22.09.11, 17:19
      Poziom telewizji utrzymujących się z reklam jest dokładnie taki jak poziom ludzi te stacje oglądających. Tłum chce igrzysk to je ma a jeśli jedyne co potrafi to wgapianie się w ekran to czemu tu się dziwić ?
      Chyba wszystkie stacje ogólnokrajowe są tak samo denne.
    • sid-sid Re: na temat tvn 22.09.11, 18:22
      Cóż, dobrze prawisz. TVN to głownie serialowo-rozrywkowa sieczka, TVN24 to tabloidowa telewizja "informacyjna". Niewiele rzeczy da się tam oglądać, chociaż znajdą się takie.
    • policzdo3 Re: na temat tvn 23.09.11, 10:45
      To,ze sprzeciwiam sie glupocie ma oznaczac ze jestem za Pis? Wybaczcie ale jezeli chodzi o o moje polityczne upodobania to zamierzam glosowac na Palikota. Nie ma juz na swiecie takich politykow wizjonerow jak de Gaulle czy Churchil ale na chwilw obecna uwazam,ze to jedyna osoba ktora nie boi sie narazic swoim wyborcom i postuluje sluszne rozwiazania. A czy Tusk cos zmienil?czy w tv trabia o tym,ze ukradl tyle kasy z funduszu rezerwy demograficznej?NIE.wazne sprawy zamiata sie pod dywan. A ile zarabia lekarz publicznego szpitala w Lodzi (i jak smiem przypuszczac w innych miastach) za 1 dzien weekendowego dyzuru-od 2000 do 2500,no ale brakuje pieniedzy na sluzbe zdrowia i leki.Bo u nas 60%skladek idzie do kieszeni i na biurokracje.a refundacja lekow?w niemczech leki sa wszystkie refundowane. A u nas? Jezeli rzad przeznacza 700 tys.(tutaj hipotetyczny przyklad)na refundacje leczenia 300 osob z choroba X a chorych jest np.600 to jakie sa kryteria wyboru?jak ktos pracuje w tej branzy to wie.Korupcja,korupcja,korupcja,daje sie lapowki lekarzom,posrednikom i tym cudownym sposobem dana 300 zostaje poddana terapi.ostatnio wg niemieckiego sondazu nasz kraj znalazl sie na ostatnim miejscu (w krajach ue )jezeli chodzi o wiarygodnosc i inwestycje zagraniczne.uzasadnienie:niejasna biurokracja i korpucyjnosc.
      A wracajac do tematu-mam 27 lat i poprostu wlos jezy mi sie na glowie jak widze jal tvn oglupia mlodziez.
    • xolaptop Re: na temat tvn 26.09.11, 20:37
      Nie mam telewizora, a na monitorze też nie oglądam programów telewizyjnych. Radia również nie słucham. Lepiej obserwować życie. Poza tym nikt nie będzie mi mówił, jak jest.
    • well_ness Re: na temat tvn 26.09.11, 21:33
      policzdo3

takich głosów jak Twój jest coraz więcej. Nie sądzę, żeby amatorów tej papki było więcej niż przeciwników, dlatego dziwi mnie, że telewizja dalej robi takie dno a telewizja publiczna zdaje się brać przykład ze stacji komercyjnych.
      Możliwe, że część tych, którzy krytykują sami oglądają te programy.

Kiedyś włączyłam około 16 na TVP2 i leciał nowy program młodzieżowy. Prowadzący nie byli młodymi mistrzami erudycji, ale mieli "odważny" wygląd, żółte włosy, krótka spódniczka, kolczyk w nosie. Teraz angażują w TV ludzi, którzy będą robić skandale. Ale to się znudzi. Myślę, że już niedługo.

Taki Tomasz Mann nie jest skandalistą, nie wygląda atrakcyjnie a wielu ludzi go chętnie ogląda.

Powinna być jakaś równowaga. Brzydcy i inwalidzi też powinni pracować w telewizji, również w programach rozrywkowych. Media to w końcu czwarta władza i każda grupa społeczna powinna mieć tam swoją reprezentację.

Niby ktoś może powiedzieć, że każdy ma prawo wyboru, wybierać, co czyta, na co patrzy. Tak do końca nie jest. Z gazety.pl są linki do plotka. Onet, wp, interia. Wszędzie dno. Jak ktoś ma konto pocztowe na wp to trudno żeby nie przeczytał jakiegoś nagłówka o Nergalu, Dodzie, Krupie, czy pupie Pipy... O tej ostatniej nawet w Panoramie mówili, co jest dla mnie niezrozumiałe. Na dojrzałych ludzi chyba to nie wpływa, gorzej z młodymi.
    • fuks0 Re: na temat tvn 26.09.11, 22:39
      W TV pokazują to co chce oglądać większość, jak Ci się nie podoba, któraś ze stacji, to nie musisz jej oglądać - ja nie oglądam żadnej.
    • reniatoja Re: na temat tvn 27.09.11, 10:34
      Niezaleznie od tego, czy jest to skopiowane z Pudelka, czy nie - trudno nie zgodzic sie z ta opinia na temat tvn. Faktem jest, ze te wszystkie glupie - tak, powtarzam to swiadomie - glupie tvan-owskie shows dobrze sie oglada, ale jest to denny poziom. Wczoraj np. natknelam sie na te jakas nowa wersje Majewskiego HD w 3D, czy jakos tak. Masakra. Ale obrjrzalam. Tap madl jak sie nawinie, to tez obejrze, rewolucje gesslerowej tez, NW ajlowiu.

Ale jest to wszystko bezwartosciowa papka. Nie ma co z tym FAKTEM dyskutowac.

Dlatego trzeba ogladac tez jakis N. Geografic, Discovery, czy inny kanal pop - nauk., zeby sie czegos o swiecie dowiedziec. Ponadto tvn24 jako zrodlo informacji.

A przede wszystkim radio i ksiazka. To czlowiek tak do konca nie zglupieje moze.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka