Dodaj do ulubionych

Kto zna Ewe Ch.?

IP: *.radio.com.pl 31.03.02, 10:28
Czy ktos zna moze Ewe Chlebinska? Chodzilam z nia do szkoly ale nasze kontakty
sie urwaly, wyjechalam za granice. Ostatnio zobaczylam jej zdjecia w Obcasach.
Ciekawi mnie jak zyje i co robi.
Obserwuj wątek
    • Gość: max Re: Kto zna Ewe Ch.? IP: *.client.attbi.com 31.03.02, 15:25
      A moja zona mowila, ze kazda Ewka to kurewka wiec wiesz juz gdzie jej szukac
      • a_g do maxa 31.03.02, 18:05
        ależ się popisałeś facet! Żenada.

        ag
        • Gość: max Re: do maxa IP: *.client.attbi.com 01.04.02, 05:17
          To nie ja to moja zona
          • Gość: skwara Max -dobre imię dla psa! IP: *.talnet.pl 04.04.02, 15:37
            Dałam tak na imię swojemu psu.
        • Gość: ronol Re: do maxa IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 01.04.02, 07:45
          a_g napisał(a):

          > ależ się popisałeś facet! Żenada.
          >
          > ag

          w imie boga milosiernego i litosciwego..

          Nie zrozumialas maxa - to przyslowie znaczy dokladnie to,
          ze kazda kobieta to kurwa. A to przeciez czysta prawda -
          bo kobiety grzeszne sa.. Jak ci moze wiadomo kobiete
          strasznie trudno upilnowac zeby sie nie kurwila - mozesz
          ja dzien w dzien bic ile wlezie az jej beda odpadac platy
          gnijacego miesa od kosci a i tak jej grzeszna natura
          bedzie ja ciagnela pod latarnie.. :-/

          Bo samo bicie nie wystarczy - oprocz prewencyjnej chlosty
          raz na tydzien i co najmniej 3 kopniakow rano i wieczorem
          nalezy zamknac ja w dobrze zakratowanym haremie i nie
          puszczac na miasto bez kaganca - czyli pasa cnoty
          (koniecznie z szyfrowym zamkiem)!

          allah akbar - idz z bogiem corko i nie grzesz wiecej.. i
          niech wiecej ci na mysl nie stanie by podawac w watliwosc
          slowa mezczyzny - twego przyrodzonego pana (a moze pana
          twego przyrodzenia? zapomnialem jak to bylo..)

          ben robol
          • a_g Re: do maxa 01.04.02, 14:56
            oj ronol kiepsko ci to wyszło..., jak się nie umie żartować to lepiej tego nie
            robić...

            max - w takim razie współczuję i tobie i żonie (mam nadzieję, że nie ma na imię
            Ewa...)

            ag
            • Gość: robol Re: do maxa IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 02.04.02, 00:39
              a_g napisał(a):

              > oj ronol

              sorki - literowa - mialo byc robol..

              > kiepsko ci to wyszło..., jak się nie umie
              > żartować to lepiej tego nie robić...

              Bo to nie mial byc zart ale ironia a ta rzadzi sie swoimi
              prawami a_g..

              Pozatym uwazam, ze calkiem dobrze wytlumaczylem _wlasciwe
              znaczenie_ tego powiedzonka. Ewa to przeciez synonim
              kobiety wogole i to nie tylko w naszym kregu kulturowym
              ale rowniez w islamie, ktory lubi sie odwolywac do takich
              przenosni.

              A dwuznacznosci, ktore mozna interpretowac w dwojaki
              sposob - raz jako zartobliwe a kiedy indziej jako
              obrazliwe nie znosze, uwazam je po prostu za chamstwo
              ubrane w modny gajerek od bossa i nic wiecej. Zdzieranie
              takich garniturkow, zeby pokazac kryjace sie pod nimi
              przepocone podkoszulki i podziargane klaty traktuje jako
              rodzaj misji ;)

              Specjalnego smaczku dodaje fakt, ze to zdanie padlo z ust
              kobiety - wlasnie tej ewy. W kazdym razie wedle slow maxa..

              robol ben adam
              • Gość: max Re: do maxa IP: *.client.attbi.com 02.04.02, 04:57
                Moja zona (zreszta byla) nie miala na imie Ewa tylko Grazyna
                • Gość: robol Re: do maxa IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 02.04.02, 07:46
                  Gość portalu: max napisał(a):

                  > Moja zona (zreszta byla) nie miala na
                  > imie Ewa tylko Grazyna

                  aa.. sorki - czyli to ty masz na imie ewa?
          • Gość: pak Re: do maxa IP: *.fe.internet.bosch.de / 10.4.4.* 05.04.02, 14:55
            Sa jednak buroki na tym swiecie, i sa tez na tym forum.
    • Gość: ania Re: Kto zna Ewe Ch.? IP: *.radio.com.pl 03.04.02, 11:44
      Co za klasa! Ludzie - po co odpowiadacie?? Ja zadalam konkretne pytanie i
      spodziewalam sie - jesli juz - konkretnej odpowiedzi albo braku odzewu bo moze
      mojej kolezanki nikt tu nie zna. Ale to co zobaczylam przeszlo moje
      oczekiwania.
      • Gość: robol Re: Kto zna Ewe Ch.? IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 03.04.02, 19:10
        Gość portalu: ania napisał(a):

        > Co za klasa!

        Co nie? :))

        > Ludzie - po co odpowiadacie?? Ja zadalam
        > konkretne pytanie i spodziewalam sie
        > - jesli juz - konkretnej odpowiedzi albo
        > braku odzewu bo moze mojej kolezanki nikt
        > tu nie zna. Ale to co zobaczylam przeszlo
        > moje oczekiwania.


        Aj waj! A ty to bys pewnie chciala wszystko podane na
        tacy i z dostawa do domu jeszcze..

        Nie rozumiem o co masz pretensje? Zadalas pytanie i nie
        otrzymalas odpowiedzi - widocznie nikt tu nie zna ewy ch.
        Zamiast byc wdzieczna ludziom ktorzy utrzymuja ten watek
        na topie (o co powinnas sie sama przeciez postarac) too
        jeszcze krecisz nosem.. Sorki ale jakie ty masz prawo do
        tego? To nie jest platna gazeta ogloszeniowa aniu tylko
        forum publiczne i kazdy moze mapisac co mu sie zywnie
        podoba - wyrazic swoje zdanie, skomentowac, powyglupiac
        sie.. Jesli masz wrazenie, ze ktos "marnuje" albo
        "kradnie" twoj czas to chyba powinnas sie jeszce raz
        zastanowic czym jest net i czy twoja decyzja, kiedy
        kliknelas w ikonke przegladary by tu wejsc byla do konca
        sluszna..


        Aha - i nie traktuj tego jako agresji:) Wyrazilem swoje
        zdanie a ty mozesz sie z nim zgodzic lub nie, a nawet
        podjac dyskusje jesli masz na to ochote - zyjemy przeciez
        w wolnym necie..:)

        robol
    • Gość: ania Re: Kto zna Ewe Ch.? IP: *.radio.com.pl 04.04.02, 14:15
      Gość portalu: ania napisał(a):

      > Czy ktos zna moze Ewe Chlebinska? Chodzilam z nia do szkoly ale nasze kontakty
      > sie urwaly, wyjechalam za granice. Ostatnio zobaczylam jej zdjecia w Obcasach.
      > Ciekawi mnie jak zyje i co robi.

      No to jak? Nikt jej nie zna tak? Może ktoś chociaż słyszał. W końcu chyba musi
      być znana skoro jej zjęcia pokazują się w gazetach. Jest modelką?

      • quba Re: Kto zna Ewe Ch.? 06.04.02, 14:14
        to napisz może do wysokich obcasów, skoro TAM widziałas jej zdjęcia ?
    • chlebia Re: Kto zna Ewe Ch.? 06.04.02, 13:53
      Może to jakaś moja rodzina? Znam taka jedną, ale potrzebuję więcej szczegółów.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka