Gość: ania IP: *.radio.com.pl 31.03.02, 10:28 Czy ktos zna moze Ewe Chlebinska? Chodzilam z nia do szkoly ale nasze kontakty sie urwaly, wyjechalam za granice. Ostatnio zobaczylam jej zdjecia w Obcasach. Ciekawi mnie jak zyje i co robi. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: max Re: Kto zna Ewe Ch.? IP: *.client.attbi.com 31.03.02, 15:25 A moja zona mowila, ze kazda Ewka to kurewka wiec wiesz juz gdzie jej szukac Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: max Re: do maxa IP: *.client.attbi.com 01.04.02, 05:17 To nie ja to moja zona Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skwara Max -dobre imię dla psa! IP: *.talnet.pl 04.04.02, 15:37 Dałam tak na imię swojemu psu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ronol Re: do maxa IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 01.04.02, 07:45 a_g napisał(a): > ależ się popisałeś facet! Żenada. > > ag w imie boga milosiernego i litosciwego.. Nie zrozumialas maxa - to przyslowie znaczy dokladnie to, ze kazda kobieta to kurwa. A to przeciez czysta prawda - bo kobiety grzeszne sa.. Jak ci moze wiadomo kobiete strasznie trudno upilnowac zeby sie nie kurwila - mozesz ja dzien w dzien bic ile wlezie az jej beda odpadac platy gnijacego miesa od kosci a i tak jej grzeszna natura bedzie ja ciagnela pod latarnie.. :-/ Bo samo bicie nie wystarczy - oprocz prewencyjnej chlosty raz na tydzien i co najmniej 3 kopniakow rano i wieczorem nalezy zamknac ja w dobrze zakratowanym haremie i nie puszczac na miasto bez kaganca - czyli pasa cnoty (koniecznie z szyfrowym zamkiem)! allah akbar - idz z bogiem corko i nie grzesz wiecej.. i niech wiecej ci na mysl nie stanie by podawac w watliwosc slowa mezczyzny - twego przyrodzonego pana (a moze pana twego przyrodzenia? zapomnialem jak to bylo..) ben robol Odpowiedz Link Zgłoś
a_g Re: do maxa 01.04.02, 14:56 oj ronol kiepsko ci to wyszło..., jak się nie umie żartować to lepiej tego nie robić... max - w takim razie współczuję i tobie i żonie (mam nadzieję, że nie ma na imię Ewa...) ag Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: robol Re: do maxa IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 02.04.02, 00:39 a_g napisał(a): > oj ronol sorki - literowa - mialo byc robol.. > kiepsko ci to wyszło..., jak się nie umie > żartować to lepiej tego nie robić... Bo to nie mial byc zart ale ironia a ta rzadzi sie swoimi prawami a_g.. Pozatym uwazam, ze calkiem dobrze wytlumaczylem _wlasciwe znaczenie_ tego powiedzonka. Ewa to przeciez synonim kobiety wogole i to nie tylko w naszym kregu kulturowym ale rowniez w islamie, ktory lubi sie odwolywac do takich przenosni. A dwuznacznosci, ktore mozna interpretowac w dwojaki sposob - raz jako zartobliwe a kiedy indziej jako obrazliwe nie znosze, uwazam je po prostu za chamstwo ubrane w modny gajerek od bossa i nic wiecej. Zdzieranie takich garniturkow, zeby pokazac kryjace sie pod nimi przepocone podkoszulki i podziargane klaty traktuje jako rodzaj misji ;) Specjalnego smaczku dodaje fakt, ze to zdanie padlo z ust kobiety - wlasnie tej ewy. W kazdym razie wedle slow maxa.. robol ben adam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: max Re: do maxa IP: *.client.attbi.com 02.04.02, 04:57 Moja zona (zreszta byla) nie miala na imie Ewa tylko Grazyna Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: robol Re: do maxa IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 02.04.02, 07:46 Gość portalu: max napisał(a): > Moja zona (zreszta byla) nie miala na > imie Ewa tylko Grazyna aa.. sorki - czyli to ty masz na imie ewa? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pak Re: do maxa IP: *.fe.internet.bosch.de / 10.4.4.* 05.04.02, 14:55 Sa jednak buroki na tym swiecie, i sa tez na tym forum. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania Re: Kto zna Ewe Ch.? IP: *.radio.com.pl 03.04.02, 11:44 Co za klasa! Ludzie - po co odpowiadacie?? Ja zadalam konkretne pytanie i spodziewalam sie - jesli juz - konkretnej odpowiedzi albo braku odzewu bo moze mojej kolezanki nikt tu nie zna. Ale to co zobaczylam przeszlo moje oczekiwania. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: robol Re: Kto zna Ewe Ch.? IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 03.04.02, 19:10 Gość portalu: ania napisał(a): > Co za klasa! Co nie? :)) > Ludzie - po co odpowiadacie?? Ja zadalam > konkretne pytanie i spodziewalam sie > - jesli juz - konkretnej odpowiedzi albo > braku odzewu bo moze mojej kolezanki nikt > tu nie zna. Ale to co zobaczylam przeszlo > moje oczekiwania. Aj waj! A ty to bys pewnie chciala wszystko podane na tacy i z dostawa do domu jeszcze.. Nie rozumiem o co masz pretensje? Zadalas pytanie i nie otrzymalas odpowiedzi - widocznie nikt tu nie zna ewy ch. Zamiast byc wdzieczna ludziom ktorzy utrzymuja ten watek na topie (o co powinnas sie sama przeciez postarac) too jeszcze krecisz nosem.. Sorki ale jakie ty masz prawo do tego? To nie jest platna gazeta ogloszeniowa aniu tylko forum publiczne i kazdy moze mapisac co mu sie zywnie podoba - wyrazic swoje zdanie, skomentowac, powyglupiac sie.. Jesli masz wrazenie, ze ktos "marnuje" albo "kradnie" twoj czas to chyba powinnas sie jeszce raz zastanowic czym jest net i czy twoja decyzja, kiedy kliknelas w ikonke przegladary by tu wejsc byla do konca sluszna.. Aha - i nie traktuj tego jako agresji:) Wyrazilem swoje zdanie a ty mozesz sie z nim zgodzic lub nie, a nawet podjac dyskusje jesli masz na to ochote - zyjemy przeciez w wolnym necie..:) robol Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania Re: Kto zna Ewe Ch.? IP: *.radio.com.pl 04.04.02, 14:15 Gość portalu: ania napisał(a): > Czy ktos zna moze Ewe Chlebinska? Chodzilam z nia do szkoly ale nasze kontakty > sie urwaly, wyjechalam za granice. Ostatnio zobaczylam jej zdjecia w Obcasach. > Ciekawi mnie jak zyje i co robi. No to jak? Nikt jej nie zna tak? Może ktoś chociaż słyszał. W końcu chyba musi być znana skoro jej zjęcia pokazują się w gazetach. Jest modelką? Odpowiedz Link Zgłoś
quba Re: Kto zna Ewe Ch.? 06.04.02, 14:14 to napisz może do wysokich obcasów, skoro TAM widziałas jej zdjęcia ? Odpowiedz Link Zgłoś
chlebia Re: Kto zna Ewe Ch.? 06.04.02, 13:53 Może to jakaś moja rodzina? Znam taka jedną, ale potrzebuję więcej szczegółów. Odpowiedz Link Zgłoś