kasitza 22.03.05, 10:47 ...co sie stalo w ciagu nocy? konsultantka avonu? kosmetyki? markowe? czy ty musisz koniecznie dzialac na swoja niekorzysc. skad ty w ogole bierzesz te rzeczy. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
trzydziecha1 Re: boski, wczoraj wieczorem mowiles do rzeczy... 22.03.05, 10:47 Miał wczoraj dobry dzień :PPPP Odpowiedz Link Zgłoś
kasitza Re: boski, wczoraj wieczorem mowiles do rzeczy... 22.03.05, 10:50 moze mu sie poprostu tak mozg powoli rozgrzewa, ze dopiero wieczorem gada jak stary. ja tez po wstaniu mam problemy, ale tak okolo przedpoludnia juz jest dobrze. moze u niego trwa to dluzej. Odpowiedz Link Zgłoś
margie Re: boski, wczoraj wieczorem mowiles do rzeczy... 22.03.05, 10:50 powrocil do stanu standardowego:)) Wczoraj to byl precedens ( jak wiadomo, w polskim prawie sa nieuznawane:)) Odpowiedz Link Zgłoś
boski.zawodowiec wczoraj podeszłem na powaznie z jednego powodu 22.03.05, 10:51 cięto mnie za nicka a nie za tresc czego bardzo nie lubie. Odpowiedz Link Zgłoś
kasitza Re: wczoraj podeszłem na powaznie z jednego powod 22.03.05, 10:52 tez bym sie zdenerwowala Odpowiedz Link Zgłoś
boski.zawodowiec wczoraj była we mnie powaga i chęć rewolucji 22.03.05, 10:50 opartej na sprawiedliwosci i nie dyskryminowaniu nikogo za nicki. chicarica nalezy do obozu tych ktorzy was chcą stąd wywalić wiec moze warto ich poprowokowac aby sami tez poleciali za resztą:) Odpowiedz Link Zgłoś
kasitza Re: wczoraj była we mnie powaga i chęć rewolucji 22.03.05, 10:51 WAS? WAS? Kolego, ty sie z kolka rolniczego mi tu nie wypisuj!!! Odpowiedz Link Zgłoś
boski.zawodowiec ale ja od jakiegos czasu coraz bardziej opuszczam 22.03.05, 10:54 to forum co dawni bywalcy chyba dostrzegają, za to bede wlaczył aby nie kasowano stałych za same nicki i nie robiono z nich nawiedzonych. Nie podobało by mi sie gdybym od czasu do czasu cos tu skrobnął i odrazu to leciało na "osle pogaduszki" zreszta juz to załatwiłem z tebe. Odpowiedz Link Zgłoś
chicarica Re: wczoraj była we mnie powaga i chęć rewolucji 22.03.05, 10:52 Boski, nikt was nie chce stąd wywalać, chodziło tylko o ograniczenie papatek i sratek. A ja nie należę do żadnego obozu, od dziecka nie lubiłam stada, działam wyłącznie na własną rękę. Odpowiedz Link Zgłoś
kasitza Re: wczoraj była we mnie powaga i chęć rewolucji 22.03.05, 10:53 tu nie chodzi o ciebie, chicarica. Odpowiedz Link Zgłoś
pierozek_monika Re: wczoraj była we mnie powaga i chęć rewolucji 22.03.05, 10:53 nie o nią? Odpowiedz Link Zgłoś
kasitza Re: wczoraj była we mnie powaga i chęć rewolucji 22.03.05, 10:56 nie, chicarica jest symptomem zjawiska a nie zjawiskiem sama w sobie. Odpowiedz Link Zgłoś
boski.zawodowiec ona nalezy do osob ktore wymusiły na adminach 22.03.05, 10:57 to całe zajscie. To jest taki obóz ktory kontakutje sie z soba poprzez gg oraz miala. Odpowiedz Link Zgłoś
kasitza Re: ona nalezy do osob ktore wymusiły na adminach 22.03.05, 10:59 ja im tam nie patrze na rece, czy maja ze soba powiazania czy nie. interesujace jest dla mnie jak szybko mozna bylo uderzyc w kolko rolnicze mobiliuzujac adminow. (niekoniecznie musieli sie ci ludzie poza forum kontaktowac - wystarczy na zasadzie uderz w stol) Odpowiedz Link Zgłoś
boski.zawodowiec Re: jedna z nich to były admin 22.03.05, 11:03 wiec co sie dziwić ze stało sie to tak szybko. Odpowiedz Link Zgłoś
pierozek_monika Re: wczoraj była we mnie powaga i chęć rewolucji 22.03.05, 10:59 w takim razie sagis też jest symptomem zjawiska a nie zjawiskiem samym w sobie Odpowiedz Link Zgłoś
kasitza Re: wczoraj była we mnie powaga i chęć rewolucji 22.03.05, 11:03 nie nie, zle to zrozumialas: chicarica jest symptomem zjawiska nie lubienia ludzi, ktorzy tworza zgrana grupe do ktorej sie samemu nie nalezy. Sagis jest fenomenem upartosci, zaciesnionej wizji, ofiara syndromu polyanny i kompletnego amoku wewnetrznego. sagis to orginal. :) Odpowiedz Link Zgłoś
lena_zet Re: kasitza 22.03.05, 10:57 nie obraź się, ale przede wszystkim chodzi o chicaricę, z którą niepotrzebnie dyskutujesz.Mam nadzieję, że nie próbujesz jej się przylizać? Odpowiedz Link Zgłoś
kasitza Re: kasitza 22.03.05, 11:01 no cos ty. dla mnie chicarica - jak juz powyzej napisalam - symptom zjawiska socjologicznego i moj prywatny obiekt do studiow. przeczytaj jeszcze raz co pisze i pamietaj, ze pisze dwuznacznie, wtedy bedziesz miala lepszy obraz kto tu kogo. Odpowiedz Link Zgłoś
boski.zawodowiec była adminka trzyma sie z chicaricą 22.03.05, 11:04 i to nie zadne zjawisko a zwykła akcja odzyskania forum dla siebie. Odpowiedz Link Zgłoś
kasitza Re: była adminka trzyma sie z chicaricą 22.03.05, 11:08 nie ucz ojca robic dzieci, boski. ja jestem pani socjolog i to przypadek standardowy, jak z elementarza. Odpowiedz Link Zgłoś
boski.zawodowiec skonczyło sie tak ze kasowano za nicki 22.03.05, 10:56 dopiero gdy podałem kilka przypadków tebe pouczył tutejszych adminów ze mają czytac co jest w srodku. Odpowiedz Link Zgłoś
kasitza Re: skonczyło sie tak ze kasowano za nicki 22.03.05, 10:58 to ze pewne przeslanki do adminow dotarly juz widac. i dobrze. bo co zlego, to niekoniecznie my... chyba musze juz sie zabrac za przygotowanie zajec, siedze tu juz dwie godziny. Odpowiedz Link Zgłoś
krysica Re: boski, wczoraj wieczorem mowiles do rzeczy... 22.03.05, 10:52 W piatek też gadał przyzwoicie a wczoraj to mnie nie było...Pozdraw wszystkich!! Odpowiedz Link Zgłoś
kasitza Re: boski, wczoraj wieczorem mowiles do rzeczy... 22.03.05, 10:53 widac on ma dwa wcielenia boskie. Odpowiedz Link Zgłoś
krysica Re: boski, wczoraj wieczorem mowiles do rzeczy... 22.03.05, 10:54 Więcej ...więcej.. Odpowiedz Link Zgłoś