Dodaj do ulubionych

abonament a wiktory

26.04.05, 09:19
nie ogladam opola sopotu oscarów grammy i wiktorów, ale wczoraj wróciłem
sobie wieczorkiem, naciskam na lotniku swój szczęśliwy numerek - 1 i co widzę?
lis w wymietym garniturze rodowicz zaraz po olbrychskim przemyca pieknie
reklamę lodów koral niemłoda tyszkiewicz musi być doprowadzona na scenę bo
sama nie ma siły na nia wejść w odróżnieniu od babki kiepskiej i na koniec
znany kryminalista zygmunt.s. z przylepionym fortepianowym usmiechem odbiera
także figurkę. Mam to w dupie nie płacę juz abonamentu RTV:)
Obserwuj wątek
    • six_a Re: abonament a wiktory 26.04.05, 09:22
      ja nie płacę, a na wszelki wypadek nie oglądam, żeby się apopleksji nie
      nabawić ;)
      jeżeli blok reklamowy trwa 15 minut, to nikt mi nie powie, że z tego się nie
      można utrzymać, bo jak widać po komercyjnych, można!
      • ticoqp Re: abonament a wiktory 26.04.05, 09:24
        aj płacę bo nieraz oglądam, czyli jesteś moją dłużniczką bo płace tez za
        CIebie:)))))))
        • six_a Re: abonament a wiktory 26.04.05, 09:28
          ja płacę kablówce, a kablówka płaci tvp, więc czuję się zapłacona :)))
          • pietrek666 Re: abonament a wiktory 26.04.05, 09:30
            Kablówka płaci Tvp? Pierwsze słyszę :)
            • six_a Re: abonament a wiktory 26.04.05, 09:30
              a Ty myślisz, że za darmo im pozwalają emitować swoje wiktory? :))))
              • pietrek666 Re: abonament a wiktory 26.04.05, 09:34
                Gdzie Rzym, a gdzie Krym. Kablówce płacisz za dostarczenie sygnału, a abonament
                rtv, to opłata za posiadanie odbiornika. Nawet jeśli się z niego nie korzysta.
                • six_a Re: abonament a wiktory 26.04.05, 09:40
                  za posiadanie odbiornika to ja zapłaciłam w sklepie, antenę mam odłączoną, więc
                  można powiedzieć, że nie korzystam z ogólnego eteru, więc nie płacę. A kablówce
                  płacę za sygnał + programy, które mi dostarcza (w tym tvp)

                  żeby było jasne, nie mam nic przeciwko abonamentowi, ale nie wtedy kiedy
                  równocześnie lecą reklamy - bo tak to się użytkownika w konia robi.
                  • pietrek666 Re: abonament a wiktory 26.04.05, 09:52
                    six_a napisała:

                    > za posiadanie odbiornika to ja zapłaciłam w sklepie, antenę mam odłączoną,
                    więc
                    >
                    > można powiedzieć, że nie korzystam z ogólnego eteru, więc nie płacę. A
                    kablówce

                    Co teoretycznie nie zwalnia Ciebie z płacenia abonamentu. Możesz trzymać
                    telewizor w piwnicy i abonament powinnaś w świetle przepisów płacić. W sklepie
                    zapłaciłaś za dobro materialne jakim jest telewizor, a abonament to rodzaj
                    podatku od luksusu.

                    > płacę za sygnał + programy, które mi dostarcza (w tym tvp)

                    To nie ma znaczenia.

                    > żeby było jasne, nie mam nic przeciwko abonamentowi, ale nie wtedy kiedy
                    > równocześnie lecą reklamy - bo tak to się użytkownika w konia robi.

                    Żeby było jasne jestem przeciwny jakimkolwiek opłatom abonamentowym: Rtv,
                    telefonicznemu, opłacie za przyłącze energii elektrycznej itd. itp. Albo
                    ustalają ryczałt i mogę z przyłącza korzystać wedle własnego uznania. Albo
                    płacę za to co zużyłem i ch.uj mnie to obchodzi, że z tej opłaty muszą
                    utrzymywać infrastrukturę. Firmy te kończą kolejne lata obrachunkowe zyskiem,
                    niech z niego pokrywają wydatki na infrastrukturę.
                    • six_a Re: abonament a wiktory 26.04.05, 09:57
                      >Co teoretycznie nie zwalnia Ciebie z płacenia abonamentu
                      teoretycznie mnie nie zwalnia, ale słyszałam, że jeśli telewizor jest
                      rozregulowany, a w związku z tym odbiór ze zwykłago złącza antentowego
                      niemożliwy, można nie płacić.

                      Ja z kolei nie mam nic przeciwko opłacie za podłączenie i opłacie za używanie,
                      O ILE używam. Jeśli nie używam ich sygnału, mam gdzieś fakt kupienia
                      odbiornika, a może pasował mi do dywanu i trzymam na nim kwiatki. NIE UŻYWAM,
                      to nie płacę, dla mnie jasne. A ściąganie haraczy za samo posiadanie czegoś to
                      rozbój w biały dzień. Jak mam komórkę, ale nie mam karty SIM, nikt mi nie każe
                      za to płacić, prawda?
          • ticoqp Re: abonament a wiktory 26.04.05, 09:30
            ja tez płace kablówce:) wczoraj nawet jakaś niunia przyszła z informacją zebym
            se kupił dekoder cyfrowy bo za prę miesięcy nie będę mógł ogladac niektórych
            programów.No to ją psem poszczułem:)
            • six_a Re: abonament a wiktory 26.04.05, 09:32
              :)))))) no teraz to Ci na pewno wyłączą :)))))
              • ticoqp Re: abonament a wiktory 26.04.05, 09:39
                a pies to srał niech wyłączją:)
        • pimpek_sadelko Re: abonament a wiktory 26.04.05, 12:29
          ticoqp napisał:

          > aj płacę bo nieraz oglądam, czyli jesteś moją dłużniczką bo płace tez za
          > CIebie:)))))))
          to ja tez mam dlugi u Ciebie:D
          • ticoqp Re: abonament a wiktory 26.04.05, 12:37
            no Ty to do końca zycia:))))))))
    • krysica Re: abonament a wiktory 26.04.05, 09:23
      Strasznie pojemne te dupy..bo to już kolejna rzecz, którą w niej mamy...
      • ticoqp Re: abonament a wiktory 26.04.05, 09:25
        XXL :)
      • six_a Re: abonament a wiktory 26.04.05, 09:29
        anal wymaga elastyczności kiszki, trzeba trenować, nie ma przebacz :)
    • pietrek666 Re: abonament a wiktory 26.04.05, 09:25
      A w dodatku albo właśnie podrożał, albo w najbliższym czasie drożeje :DDD
      • ticoqp Re: abonament a wiktory 26.04.05, 09:28
        jak wszystko oprócz nas:)
      • krysica Re: abonament a wiktory 26.04.05, 09:28
        i jak tu nie piracić...???
    • marta.uparta Re: abonament a wiktory 26.04.05, 09:29
      ja tez nie place:)))))
      ps. a rodowicz to odebralam jako autoironie, zwlaszcza ze olbrychski nic o
      koralach ni mówil:)))
      • ticoqp Re: abonament a wiktory 26.04.05, 09:32
        ale wystapili jedno po drugim:))))) ja to odebrałem jako reklamę za moje
        pieniądze:)
        • marta.uparta Re: abonament a wiktory 26.04.05, 09:39
          za jakie Twoje:) przeciez nie placisz pajeczarzu:))))
          • ticoqp Re: abonament a wiktory 26.04.05, 09:40
            jak nie płace? dopiero mam zamiar nie płacic:)
          • six_a Re: abonament a wiktory 26.04.05, 09:41
            płaci :) jak porządny obywatel
          • marta.uparta Re: abonament a wiktory 26.04.05, 09:41
            ups nie doczytalam Cie dokladnie:) to ja jestem pajeczarzem:)))))
            • ticoqp Re: abonament a wiktory 26.04.05, 09:43
              włochatą tarantullą:))))))))))))
              • marta.uparta Re: abonament a wiktory 26.04.05, 09:46
                czrna wdowa:))))
                • ticoqp Re: abonament a wiktory 26.04.05, 09:48
                  nie wiem czy to to samo?:) ale obydwie są miłe:)
                  • marta.uparta Re: abonament a wiktory 26.04.05, 10:06
                    nie to samo. Czarna wdowa nie jest wlochata, ma czerwona plamke na dupie i nie
                    jest az tak jadowita:))))
                    • ticoqp Re: abonament a wiktory 26.04.05, 10:17
                      tak mmyslałem, bo inaczej motocyklisci mieli by problemy z wytatuowaniem
                      włosków:)
                      • marta.uparta Re: abonament a wiktory 26.04.05, 11:04
                        poza tym czarna wdowa wyglada na taka, ktora fajniej strzela pod butem:)))
                        • ticoqp Re: abonament a wiktory 26.04.05, 11:08
                          fakt chitynowy pancerzyk się błyszczy:)
                          • marta.uparta Re: abonament a wiktory 26.04.05, 11:15
                            nie znam sie na biologii zwierzat, ale wydaje mi sie ze pajaki nie maja
                            chityny:) tylko jakies chrzaszcze i zuczki:)
                            Spadam, bo musze sie pakowac. Pozdrowie Kraków od Ciebie:)
                            • ticoqp Re: abonament a wiktory 26.04.05, 11:19
                              to co się tak błyszczy? a skorpiony? czyli stawonogi
                              złap smoka pod ogon najlepiej:)
    • liwia_85 Re: abonament a wiktory 26.04.05, 09:29
      Po co to ogladales???!!!!Przeciez wczoraj byl American Pie .
      A tak to nie wiesz nic o ciepłej szarlotce:)))
      • six_a Re: abonament a wiktory 26.04.05, 09:33
        musi oglądać, bo płaci - taki przymus, żeby nie mieć poczucia wyrzuconych
        pieniędzy :))))
      • ticoqp Re: abonament a wiktory 26.04.05, 09:33
        no piszę właśnie że wybrałem szczęsliwy numerek (losowo) czyli pr 1:)
    • miawalles Re: abonament a wiktory 26.04.05, 09:33
      o naiwny!!! a płaciłeś wcześniej?!?!?!
      ja już dawno doszłam do wniosku, że skoro i tak połowę pensji wydaję na kino,
      nie ma sensu utrzymywać tego chłamu w tv, na który szkoda czasu;))
      • ticoqp Re: abonament a wiktory 26.04.05, 09:38
        chciałem pogrzeb papieża obejrzeć to płaciłem
        • six_a Re: abonament a wiktory 26.04.05, 09:47
          na następny krócej pewnie poczekasz ;)
          • ticoqp Re: abonament a wiktory 26.04.05, 09:49
            może pójde do media marktu obejrzeć?;)
        • miawalles Re: abonament a wiktory 26.04.05, 09:50
          taniej byłoby udać się na pobliski plac, albo do kościoła;)
          zresztą jedynka odbiera nawet jak nie zapałcisz;)
          • ticoqp Re: abonament a wiktory 26.04.05, 09:52
            2-ka tez odbiera:) ale to nie fair:)
            • miawalles Re: abonament a wiktory 26.04.05, 09:55
              co nie fair? że oglądasz i nie płacisz? nie fair, to prawda. zwykłe oszustwo.
              ale jakby program był ciekawy i przede wszystkim, jakbym miała czas na
              oglądanie tv, płaciłabym. a tak? nie oglądam, nie płacę.
              • ticoqp Re: abonament a wiktory 26.04.05, 09:58
                jak nie ogladasz to jet o.k.:)
                • miawalles Re: abonament a wiktory 26.04.05, 10:02
                  a Ty oglądasz i płacisz, czy nie płacisz i oglądasz, czy płacisz i nie oglądasz?
                  • ticoqp Re: abonament a wiktory 26.04.05, 10:09
                    płacę:) ogladam
                    • miawalles Re: abonament a wiktory 26.04.05, 10:48
                      to uczciwy z Ciebie obywatel:))
                      zawsze taki jesteś?
                      • ticoqp Re: abonament a wiktory 26.04.05, 10:54
                        no pewnie, a miałas watpliwości?;)
                        • miawalles Re: abonament a wiktory 26.04.05, 10:59
                          nie. nigdy:)
                          rzadko się spotyka takich ludzi:)
                          • ticoqp Re: abonament a wiktory 26.04.05, 11:04
                            :) no widzisz jakich modeli można trafić na forum?:)
                            • miawalles Re: abonament a wiktory 26.04.05, 11:07
                              a jak tłumaczę mężowi, żeby mi w końcu przegrał z aparatu zdjęcia na kompa, bo
                              muszę wysłać w ramach rewanżu (biedny Pietrek mysli, że mu z oszczędności nie
                              wysyłam;(((), to wzdycha tylko "ach te twoje znajomości forumowe". gdyby on
                              wiedział....:))
                              • ticoqp Re: abonament a wiktory 26.04.05, 11:09
                                a sama nie umiesz? wsadź kabel w dziurę i samo pójdzie:)
                                • miawalles Re: abonament a wiktory 26.04.05, 11:12
                                  umiem, ale wiesz jak to jest. czasem wygodniej pokazać mężowi, że nie jestem
                                  taka zosia-samosia:) niech sie poczuje ważny i niezbędny:)
                                  • ticoqp Re: abonament a wiktory 26.04.05, 11:22
                                    to teraz musisz świecić oczami przed pietrkiem:)
                                    • miawalles Re: abonament a wiktory 26.04.05, 11:27
                                      niestety:(
                                      • ticoqp Re: abonament a wiktory 26.04.05, 11:29
                                        więc moze nie warto?;)
                                        • miawalles Re: abonament a wiktory 26.04.05, 11:33
                                          tylko, że jest jeszcze druga sprawa - albo nie mam czasu, albo mąż pracuje na
                                          kompie:(
                                          no tak, ale to i tak tanie wymówki. zmobilizuję się dziś po basenie:)
                                          • ticoqp Re: abonament a wiktory 26.04.05, 11:44
                                            to moze wtedy kiedy go nie ma:)
                                            po basnie to jesć sie chce a nie pracować:)
                                            • miawalles Re: abonament a wiktory 26.04.05, 11:48
                                              ale jak go nie ma, nie ma kompa:(
                                              noo, dlatego na basen z kanapkami chadzam, co by po drodze do domu z głodu nie
                                              umrzeć:)
                                              • ticoqp Re: abonament a wiktory 26.04.05, 11:51
                                                to w pracy to zrób:)
                                                nos je w torebce foliowej bo Ci zamokną:)
                                                • miawalles Re: abonament a wiktory 26.04.05, 11:55
                                                  jak Ty to sobie wyobrażasz? szefowie obok, mam drzwi przeszklone na korytarz i
                                                  mam zdjęcia ściągać? juz i tak wystarczy, że gazety ostentacyjnie czytam;)
                                                  noszę w innej kieszeni w plecaku:)
                                                  • ticoqp Re: abonament a wiktory 26.04.05, 12:04
                                                    to trwa minutę możesz na czas ściagania wyłączyć monitor:)
                                                  • miawalles Re: abonament a wiktory 26.04.05, 12:18
                                                    nigdy nie ściągałam, myślałam,że dłużej:)
                                                    eee, tak to dam radę:)
                                                  • ticoqp Re: abonament a wiktory 26.04.05, 12:26
                                                    zależy od programu aparatu wielkości zdjęć, umnie to tyle trwa:)
                                                    a majtki?
                                                  • miawalles Re: abonament a wiktory 26.04.05, 12:29
                                                    jakie majtki?????
                                                  • ticoqp Re: abonament a wiktory 26.04.05, 12:36
                                                    :)))))) ściągałaś?
                                                    pisałas ze nigdy nie ściagałas:))))
                                                  • miawalles Re: abonament a wiktory 26.04.05, 12:40
                                                    a dlaczego od razu majtki przyszły Ci do głowy? np. spódnicę tez można ściągać;)
                                                  • ticoqp Re: abonament a wiktory 26.04.05, 12:43
                                                    pierwsze co mi przyszło do głowy to sciganie w szkole:)
                                                    ale wystarczyło hasło majtki jako najkrótsze zeby to skojarzyc ze ściaganiem:)
                                                    i tylko dlatego bez podtekstów co do Twojej osoby:)
                                                  • miawalles Re: abonament a wiktory 26.04.05, 12:48
                                                    a ściągałeś w szkole?
                                                  • ticoqp Re: abonament a wiktory 26.04.05, 12:52
                                                    jak prosiły to sciagałem:)
                                                  • miawalles Re: abonament a wiktory 26.04.05, 13:03
                                                    to musiały prosic? sam to taki niedomyslny jesteś?
                                                  • ticoqp Re: abonament a wiktory 26.04.05, 13:13
                                                    no jak ktos prosi to inaczej do tematu podchodze, jestem bardziej smiały:)
                                                  • miawalles Re: abonament a wiktory 26.04.05, 13:14
                                                    czyli niedomyślny jesteś? i nieśmiały?:)
                                                  • ticoqp Re: abonament a wiktory 26.04.05, 13:18
                                                    mozna to ujac inaczej - skromny i taktowny:)
    • trzydziecha1 Re: abonament a wiktory 26.04.05, 09:46
      Uważaj, bo gruba Jolka cie zadenuncjuju i co zrobisz? Pójdziesz do pierdla
      zamiast zygmunta ;)
      • ticoqp Re: abonament a wiktory 26.04.05, 09:50
        juz mi nie przypominaj , no dali mu nagrodę dobre:))))))))))))))))))
        • six_a Re: abonament a wiktory 26.04.05, 09:59
          a za co w ogóle dostał? chyba specjalną kategorię wymyślili: machloja roku czy
          cóś?
          • ticoqp Re: abonament a wiktory 26.04.05, 10:01
            z rozwój telewizji prywatnej jako niby pionier:))))))) mogli wymyśleć cos
            bardziej jajcarskiego:) np. za zabójczy usmiech:))))))))))
            • six_a Re: abonament a wiktory 26.04.05, 10:03
              pioneer powinien ich do sądu podać.
              Albo śmiertelną skuteczność...
              • ticoqp Re: abonament a wiktory 26.04.05, 10:12
                :)
                a kto umarł?
                • six_a Re: abonament a wiktory 26.04.05, 10:15
                  tego jeszcze nawet CBŚ nie odkryło :), ale nagrodę można na zaś wręczyć :)
                  • ticoqp Re: abonament a wiktory 26.04.05, 10:19
                    myśłałem, że coś wiesz jak mówisz?:)
                    ciekawe na co mu taka nagroda? oze wiktor ma na IIgie?
            • marta.uparta Re: abonament a wiktory 26.04.05, 10:08
              dla mnie zabójczy wasik:))))
              • ticoqp Re: abonament a wiktory 26.04.05, 10:17
                co kazdy ma alfonsik?:)
        • trzydziecha1 Re: abonament a wiktory 26.04.05, 10:06
          za wąsy???? :)Siara! I wszystko jasne ;DDDDD
          • ticoqp Re: abonament a wiktory 26.04.05, 10:13
            mniej więcej:)
    • edzia-fredzia HA i dlatego wlasnie nie ogladam TV 26.04.05, 10:20
      bo pierdoly puszczaja a jak cos fajnego to reklame puszcza w polowie i sie
      czlowiek rozprasza :DDD...
      • ticoqp Re: HA i dlatego wlasnie nie ogladam TV 26.04.05, 10:25
        ostatni wyraz sygnaturki mnie zaintrygował?:)
        • edzia-fredzia Re: HA i dlatego wlasnie nie ogladam TV 26.04.05, 10:28
          Nie ogladam TV to napisy z murow kopiuje do sygnaturki :)))...
          Nie mam pojecia o co tam chodzi :PPP...
          • ticoqp Re: HA i dlatego wlasnie nie ogladam TV 26.04.05, 10:40
            a jak sie kopiuje z murów? prawym klawiszem myszki czy shiftem?:)
            • edzia-fredzia Re: HA i dlatego wlasnie nie ogladam TV 26.04.05, 10:52
              To bardziej skomplikowany proces, nie bede pisac jaki - bo mnie znowu na
              komputery przeniasa ;)))...
              • ticoqp Re: HA i dlatego wlasnie nie ogladam TV 26.04.05, 10:58
                a teraz na taśmie robisz?;)
                • edzia-fredzia Re: HA i dlatego wlasnie nie ogladam TV 26.04.05, 11:01
                  No co ty caly czas cieciuje :(((...
                  • ticoqp Re: HA i dlatego wlasnie nie ogladam TV 26.04.05, 11:05
                    w cieciówce? czy w biurowcu?
                    • edzia-fredzia Re: HA i dlatego wlasnie nie ogladam TV 26.04.05, 11:22
                      W ambasadzie :PPP
                      • ticoqp Re: HA i dlatego wlasnie nie ogladam TV 26.04.05, 11:42
                        załatw wizę:)
                        • edzia-fredzia Komu? 26.04.05, 11:47

                          • ticoqp Re: Komu? 26.04.05, 11:49
                            a dokąd?;)))))))))))
                            • edzia-fredzia A dokad potrzebna??? :PPP... 26.04.05, 11:59

                              • ticoqp Re: A dokad potrzebna??? :PPP... 26.04.05, 12:03
                                w zasadzie to nie wiem, ale jak by była jakaś atrakcyjna?;)
                                • edzia-fredzia Re: A nie lepiej bez wizy i o azyl prosic??? ... 26.04.05, 12:25

                                  • ticoqp Re: A nie lepiej bez wizy i o azyl prosic??? ... 26.04.05, 12:27
                                    ale gdzie ? w osetii?;)
        • six_a Re: HA i dlatego wlasnie nie ogladam TV 26.04.05, 10:43
          Musisz przyznać, że jak tatuś zrobi dziubek, to nie ma ch..ja we wsi
          :)
          • edzia-fredzia :)))... hehehehe... ale co to jest to na ch???? 26.04.05, 10:53

          • ticoqp Re: HA i dlatego wlasnie nie ogladam TV 26.04.05, 10:58
            czyj tatuś?;))))))
            • edzia-fredzia Re: HA i dlatego wlasnie nie ogladam TV 26.04.05, 11:02
              Moj na pewno nie, no chyba, ze zmartwychwstal???
              • ticoqp Re: HA i dlatego wlasnie nie ogladam TV 26.04.05, 11:06
                siksa niech powie co miała na myśli:)
                • edzia-fredzia A to przepraszam :) 26.04.05, 11:23

            • six_a Re: HA i dlatego wlasnie nie ogladam TV 26.04.05, 11:08
              wyjaśniam ostatni wyraz sygnaturki na przykładzie :)
              • ticoqp Re: HA i dlatego wlasnie nie ogladam TV 26.04.05, 11:10
                mówili chyba bata na filmie?
                • six_a Re: HA i dlatego wlasnie nie ogladam TV 26.04.05, 11:11
                  tatuś - ch...
                  synek - bata :)
                  • ticoqp Re: HA i dlatego wlasnie nie ogladam TV 26.04.05, 11:17
                    ale co ch?;) no wypluj to z siebie:) sami swoi nie bój się:)
                    • six_a Re: HA i dlatego wlasnie nie ogladam TV 26.04.05, 11:26
                      co mam pluć na darmo, i tak wytną ch..a ;)
                      • ticoqp Re: HA i dlatego wlasnie nie ogladam TV 26.04.05, 11:28
                        to będziesz miała doświadczenie przed kotem:)
                        • six_a Re: HA i dlatego wlasnie nie ogladam TV 26.04.05, 11:31
                          myślisz, że go to pocieszy? :))))
                          • ticoqp Re: HA i dlatego wlasnie nie ogladam TV 26.04.05, 11:33
                            bedzie przynajmniej wiedział, ze nie chodzi o eksperyment tylko o rutynowy
                            zabieg:)
                            • six_a Re: HA i dlatego wlasnie nie ogladam TV 26.04.05, 11:35
                              poproszę, żeby po wszystkim napisał do Twojego psa, może też się chłopak
                              przekona ;))))))
                              • ticoqp Re: HA i dlatego wlasnie nie ogladam TV 26.04.05, 11:41
                                mój się własnie dowiedział, z jego kumpel załatwił kotka z którym mieszkał
                                razem 4 lata więc nie wiem jak przyjmie taka wiadomosć:)
                                • six_a Re: HA i dlatego wlasnie nie ogladam TV 26.04.05, 11:49
                                  eee tam, naprawdę?
                                  w odpowiedzi na taką erupcję agresji powinien się dobrowolnie usawić w kolejkę
                                  do kastracji :)
                                  • ticoqp Re: HA i dlatego wlasnie nie ogladam TV 26.04.05, 11:53
                                    serio, były dwa koty jak jeden zdechł naturalnie to drugi juz nie był w bandzie
                                    i musiał uznac wyzszość psa.
                                    A kto by ganiał panienki z kablówki?;)))))))))))
                                    • six_a Re: HA i dlatego wlasnie nie ogladam TV 26.04.05, 11:54
                                      wyższość psa to ok, a co znaczy załatwił?
                                      bo ja słyszałam o jednym psie, który załatwił domownika i nie skończyło się to
                                      dla niego szczęśliwie.
                                      Ty? :))))))
                                      • ticoqp Re: HA i dlatego wlasnie nie ogladam TV 26.04.05, 12:01
                                        przerwał rdzeń,
                                        no z domownikami psu nie wolno zadzierać:) a ja od czego mam psa? zebym sam
                                        je ganiał?;)))))))))
                                        • six_a Re: HA i dlatego wlasnie nie ogladam TV 26.04.05, 12:06
                                          to pewnie tylko etiuda była
                                          kot w domu i pies w domu? czy jedno w domu, drugie na podwórku?
                                          no obciążyłeś tego psa, nie ma co. nie dość że koty, kaczki i gołębie ma na
                                          głowie, to jeszcze za pana musi odrabiać ;)
                                          • ticoqp Re: HA i dlatego wlasnie nie ogladam TV 26.04.05, 12:12
                                            preludium:)
                                            oba w domu, koty były pierwsze.
                                            A co darmozjada będę trzymał?;)
                                            • six_a Re: HA i dlatego wlasnie nie ogladam TV 26.04.05, 12:33
                                              chyba przypadek do uśpienia :(
                                              >A co darmozjada będę trzymał?;)
                                              a bo to pierwszego, TVP też utrzymujesz, a pożytku żadnego :)
                                              • ticoqp Re: HA i dlatego wlasnie nie ogladam TV 26.04.05, 12:38
                                                chyba nie mojego się boi a jest od niego wiekszy:)
                                                no ale wczoraj sie przydał:) to mi troche lzej na duszy:)
                                                • six_a Re: HA i dlatego wlasnie nie ogladam TV 26.04.05, 12:45
                                                  może właściciel za kotem nie przepadał, to posłuchał pana :)
                                                  • ticoqp Re: HA i dlatego wlasnie nie ogladam TV 26.04.05, 12:50
                                                    i on nie uchodzi za darmozjada jeśli posłuchał pana:)
                                                    nie to nie to, smutna prawda niestety
                                                  • six_a Re: HA i dlatego wlasnie nie ogladam TV 26.04.05, 12:56
                                                    to szkoda kotka :(, ale dziwne mimo wszystko.
                                                  • ticoqp Re: HA i dlatego wlasnie nie ogladam TV 26.04.05, 12:58
                                                    normalka, pies by dorosły jak przyjechał i się nie polubiły
                                                  • six_a Re: HA i dlatego wlasnie nie ogladam TV 26.04.05, 13:03
                                                    eeee, nieee :) jak pies nie polubi dzieciaka w rodzinie, to go przecież nie
                                                    zagryza - pochrzaniło mu się we łbie i tyle.
                                                  • ticoqp Re: HA i dlatego wlasnie nie ogladam TV 26.04.05, 13:14
                                                    wqrv go dopadł i tyle:) moze tak przeciez być nie?;)
                                                  • six_a Re: HA i dlatego wlasnie nie ogladam TV 26.04.05, 17:36
                                                    może być, pewnie kot wziął i czerwony transparent wywiesił z napisem 'wal się,
                                                    zapchlony sukinsynu' :) (przy czym to ostatnie, to akurat święta prawda)
    • mmagi Re: abonament a wiktory 26.04.05, 11:11
      alez Ty masz pojemna dupę;-)))))
      • ticoqp Re: abonament a wiktory 26.04.05, 11:17
        to od masaży:)
        • mmagi Re: abonament a wiktory 26.04.05, 11:30
          myślałam ze od anala;-))
          masaz niveja;-)))))?
          • ticoqp Re: abonament a wiktory 26.04.05, 11:32
            od anala to ziemniaki gubie:)
            a ten nivej to jakis znany masażysta? pierwsze słyszę:)
            • mmagi Re: abonament a wiktory 26.04.05, 12:06
              kremik niveja;))))
              • ticoqp Re: abonament a wiktory 26.04.05, 12:13
                ale on nie masuje? tylko kremuje:)
                • mmagi Re: abonament a wiktory 26.04.05, 12:29
                  kremuje masując;-)))
                  • ticoqp Re: abonament a wiktory 26.04.05, 12:36
                    to masuj kremujac lepiej:)
    • kobieta_na_pasach to nie tyszkiewiczowa nie mogla dojsc na scene 26.04.05, 12:47
      o wlasnych silach, ale nina terentiew. jej pomagal orlos. rzucil sie z pomoca,
      bo chce miec dobre uklady z pania dyrektor.
      • ticoqp Re: to nie tyszkiewiczowa nie mogla dojsc na scen 26.04.05, 12:52
        ja widiząłem jak tyszkiewicz jakis lalo buhaj prowadził, raczej kurtuazyjnie
        ale co nie można se napisac?;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka