IP: *.tlsa.pl 16.07.02, 08:28
Podpowiedzcie światowe forumowiczki, jak poprawnie wymawiać nazwę marki
Cacharel????
Obserwuj wątek
    • Gość: Marcin Re: Cacharel IP: *.rmf.pl 16.07.02, 08:54
      Ja zawsze mowilem "kaszarel" i mam nadzieje , ze mowilem poprawnie :-)
      • perotin Re: Cacharel 16.07.02, 09:07
        Gość portalu: Marcin napisał(a):

        > Ja zawsze mowilem "kaszarel" i mam nadzieje , ze mowilem poprawnie :-)

        I IMO dobrze, jeszcze tylko to R dorsalne...
    • Gość: Gosia Re: Cacharel IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 16.07.02, 09:20
      Kaszrel z akcentem na ostatnią sylabę
      • Gość: Gosia Re: Cacharel IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 16.07.02, 09:21
        Oczywiście kaszarel

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka