Gość: Z. IP: *.tlsa.pl 16.07.02, 08:28 Podpowiedzcie światowe forumowiczki, jak poprawnie wymawiać nazwę marki Cacharel???? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Marcin Re: Cacharel IP: *.rmf.pl 16.07.02, 08:54 Ja zawsze mowilem "kaszarel" i mam nadzieje , ze mowilem poprawnie :-) Odpowiedz Link Zgłoś
perotin Re: Cacharel 16.07.02, 09:07 Gość portalu: Marcin napisał(a): > Ja zawsze mowilem "kaszarel" i mam nadzieje , ze mowilem poprawnie :-) I IMO dobrze, jeszcze tylko to R dorsalne... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gosia Re: Cacharel IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 16.07.02, 09:20 Kaszrel z akcentem na ostatnią sylabę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gosia Re: Cacharel IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 16.07.02, 09:21 Oczywiście kaszarel Odpowiedz Link Zgłoś