haasioo
23.09.05, 23:12
Czy to się opłaca? Przyznaję, że egoistycznie zapytuję tylko dla wzbogacenia
własnej wiedzy; ja jestem niekonformistką, zarówno w życiu prv, osobistym i
służbowym; umiem czasem rezygnować, jeśli mi na czymś nie zależy, to pokornie
schylę głowę i dopasuję się do reszty; nie ufam ludziom, bo jakoś dotąd
niewiele od nich dobrego zaznałam, wolę liczyć na siebie, bo jestem mniej
zawodna; mimo to mam paru wypróbowanych przyjaciół; czasem lecę na pysk ze
zmęczenia, ale zmienić się za ch-ę nie umiem; wiem, że z tego powodu będę
miała problemy w stałej pracy (jako studentka pracuję na zlecenie;)na koniec
mam pytanie do Was, Czy ja jestem normalna, czy zrzucili mnie z jakiejś
obcej planety? bo dziś wyjątkowo czuję się mała, głupia i o małej sile
przebicia?