anula73 03.10.02, 20:05 takie pytanko z zycia wziete (pijackiego zycia) ;-) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: marucha Re: a jak juz wszystko jest do d... to co wtedy? IP: *.dip.t-dialin.net 03.10.02, 20:08 anula73 napisała: > takie pytanko z zycia wziete (pijackiego zycia) ;-) Witam Cie Anula.A gdzie Ty tych pijakow spotykasz? Odpowiedz Link Zgłoś
anula73 Re: a jak juz wszystko jest do d... to co wtedy? 03.10.02, 20:09 w lustrze lub u siebvie przed kompem ;-) chyba zle ze mna ;-) ale zyje;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marucha Re: a jak juz wszystko jest do d... to co wtedy? IP: *.dip.t-dialin.net 03.10.02, 20:11 anula73 napisała: > w lustrze lub u siebvie przed kompem ;-) > chyba zle ze mna ;-) > ale zyje;-) Ej co jest z Toba? Martwie sie o Ciebie.Mow mi zaraz co Cie zre. Odpowiedz Link Zgłoś
anula73 Re: a jak juz wszystko jest do d... to co wtedy? 03.10.02, 20:36 potrzebuje kogos kto mnie chociaz lubi... Odpowiedz Link Zgłoś
matrek Re: a jak juz wszystko jest do d... to co wtedy? 03.10.02, 22:02 anula73 napisała: > potrzebuje kogos kto mnie chociaz lubi... Eee, pewno znalazłoby się chociaż kilku takich ludzi, chociażby na tym forum, a już ja na pewno. Keep smile :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Vika Re: a jak juz wszystko jest do d... to co wtedy? IP: *.ewave.at 23.10.02, 10:26 matrek napisał: > anula73 napisała: > > > potrzebuje kogos kto mnie chociaz lubi... > > Eee, pewno znalazłoby się chociaż kilku takich ludzi, chociażby na tym forum, a > > już ja na pewno. > > Keep smile :) Zaraz zrobie pieklo z zazdrosci;-(((((((( Odpowiedz Link Zgłoś
anula73 :-)))) 23.10.02, 11:46 Vika! a Ty skad wygrzebalas taki stary watek? ;-) ale calkiem mily w sumie :-) nawet Pajda mnie jeszcze wtedy lubila ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Vika Re: :-)))) IP: *.ewave.at 23.10.02, 22:17 No i nie ma nikogo kto nas lubi...poszli sobie....-(((((Ale watek faktycznie stary ale fajny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marucha Re: a jak juz wszystko jest do d... to co wtedy? IP: *.dip.t-dialin.net 03.10.02, 22:19 Anula juz spi.Dzieki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Vika Re: a jak juz wszystko jest do d... to co wtedy? IP: *.ewave.at 23.10.02, 22:21 Gość portalu: marucha napisał(a): > Anula juz spi.Dzieki I Ty pewno tez i to jest skandal bo nie mam z kim pogadac.-(((((( Odpowiedz Link Zgłoś
melinek Re:pozostaje ......... 03.10.02, 21:48 anula73 napisała: > takie pytanko z zycia wziete (pijackiego zycia) ;-) pozostaje już tylko pić dalej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lena Re: a jak juz wszystko jest do d... to co wtedy? IP: 213.216.82.* 03.10.02, 22:17 Zawziąść się i rzucić. Oderwać się od kompa a zapisać na aerobik. Od razu zmieniać nawyki, nakupować herbatek ziołowych i pociągać je przez słomkę a na początek przespać pierwszy tydzień /może być nawet na tabletkach/. Powodzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
amaratowa Re: a jak juz wszystko jest do d... to co wtedy? 04.10.02, 09:13 nie jestes sama moze to bdzie pocieszeniem a skoro Ty tak czujesz i ja tak czuje to moze jest nas wiecej gdyby tak jeszcze ludzie byli soba zainteresowani i chcieli sobie pomagac:(( ale sama wiem ze jak ciezko jest to nie chce sie wylazic ze swojej skorupy ja juz od 2 tygodni nie chce sie do nikogo odzywac i sie nie odzywam takie tam zycie .... Odpowiedz Link Zgłoś
kini Re: a jak juz wszystko jest do d... to co wtedy? 04.10.02, 09:30 Anula! Upijaj się na wesoło, a nie na smutno! :)) PS. Jak tam główeczka w dniu dzisiejszym? Odpowiedz Link Zgłoś
pajdeczka Re: a jak juz wszystko jest do d... to co wtedy? 04.10.02, 09:56 Anula, jeśli już jesteś, to powiem Ci, że nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej. Przynajmniej ja to sobie zawsze powtarzam, kiedy mam wszystkiego dość. A alkohol w ogóle nie rozwiązuje problemów tylko je uśmierza na parę godzin. Winko do obiadu, czemu nie? Ale nie na kłopoty. Pozdrawiam Cię. Nie tylko Ty masz problemy, zawsze pamiętaj o tym. Odpowiedz Link Zgłoś
melinek To wtedy... 23.10.02, 13:27 trza zrobić lewatywę, najlepiej z rzadkiego betonu. Gdy stwardnieje, to już nic stamtąd nie wylezie. A jak sie już wytrzeźwieje, to pomoże tylko skomplikowana operacja jelita. Odpowiedz Link Zgłoś
pajdeczka Re: To wtedy... 23.10.02, 13:33 melinek napisał: > trza zrobić lewatywę, najlepiej z rzadkiego betonu. Gdy stwardnieje, to już nic > > stamtąd nie wylezie. A jak sie już wytrzeźwieje, to pomoże tylko skomplikowana > operacja jelita. No, bo jak wszsytko jest do d..y, to czyli beton też. Odpowiedz Link Zgłoś
anula73 Pajdeczka i Melinek... 23.10.02, 14:04 fiu fiu fiu... a kiedys mnie lubily.;-) prosze, jeszcze, pouzywajcie sobie! Odpowiedz Link Zgłoś
pajdeczka Re: Pajdeczka i Melinek... 23.10.02, 15:12 anula73 napisała: > fiu fiu fiu... > a kiedys mnie lubily.;-) > prosze, jeszcze, pouzywajcie sobie! Mnie kiedyś też ktoś lubił. Zawsze jest jakieś kiedyś i jakieś potem. Teraz jest potem. Odpowiedz Link Zgłoś
rzulw Pajdeczka 23.10.02, 16:07 pajdeczka napisał: > Mnie kiedyś też ktoś lubił. Zawsze jest jakieś kiedyś i jakieś potem. > Teraz jest potem. To idz teraz jakieś zaraz... a wróć jakieś kiedyś nigdy. Odpowiedz Link Zgłoś
melinek Re: Anula73 23.10.02, 17:02 anula73 napisała: > fiu fiu fiu... > a kiedys mnie lubily.;-) > prosze, jeszcze, pouzywajcie sobie! Moje lubienie sie nie skonczylo. Nie mam odp na @. Nie zauważyłem, że to stary wątek. Pouzywać sobie powiadasz? A tak, tak forum chętnie używam. P.S. To już pożartować nie można? Odpowiedz Link Zgłoś
jotembi Re: a jak juz wszystko jest do d... to co wtedy? 23.10.02, 23:01 nigdy nie jest tak że wszystko jest do d... zawsze zostaje coś, co chwilowo się uchowało i jeszcze nie jest do d... ale za momencik już może być równie do d... jak cała reszta pisane na trzeźwo hehe Odpowiedz Link Zgłoś