Dodaj do ulubionych

Całowanie po...?

03.01.06, 09:11
Drogie panie najbardziej lubicie jak wasz partner caluje was
po,uustach,brzuchu,szyji...?
Obserwuj wątek
    • agniecha75 Re: Całowanie po...? 03.01.06, 09:14
      szyji.... i jestem gotowa :)
      • boas Minetce. 03.01.06, 13:13
    • scr85 Re: Całowanie po...? 03.01.06, 09:58
      Dziewczyny nie mowcie ze nie lubicie calowania, prawie rzadnej reakcji na watek:))
    • ciotka.stefana Re: Całowanie po...? 03.01.06, 09:59
      bo... wszystkie dziewczyny akurat są w trakcie... całowania!
    • annalis85 Re: Całowanie po...? 03.01.06, 11:15
      po szyji
    • jolantajolanta Re: Całowanie po...? 03.01.06, 11:18
      oczywicie że po szyji
      • jakub_234 Re: Całowanie po...? 03.01.06, 11:23
        Strefach erogennych!
        -szyja, brzuch, a teraz uwaga!!! Kiedy facet lekko odychyla wam sweter, bluzke
        etc...lekko zsuwa ramiaczko stanika i caluje w ramie! Pelen Odjazd!
    • laura82 Re: Całowanie po...? 03.01.06, 12:11
      uszy i szyja
    • trzydziecha1 Ludzie, po SZYI !!!! sie pisze nt. 03.01.06, 13:23
      • to.ja.kas Re: Ludzie, po SZYI !!!! sie pisze nt. 03.01.06, 13:25
        jak mówiła boska Krystyna Janda w Shirley Valantine...po rozstępach :-))))))
        Problem, ja mała, szczupła i rozstepów nie mam i nie wiem jak to jest bosko
        :-)))))

        A tak powaznie to szyja i obojczyk nr 1, no może poza.... :-)
    • vandikia preferuję po cipce, ale szyja tyz moze byc, hehehe 03.01.06, 13:26

    • gumis82 Re: Całowanie po...? 03.01.06, 14:36
      hmm po szyji, ramionach, piersiach... i no wogole wszędzie :)))
    • jolantas1955 Re: Całowanie po...? 03.01.06, 14:47
      A ja kocham gdy całuje każdy mój paluszek z osobna (w stopach oczywiście).
      Całkowity odlot!
    • mirandel1 Re: Całowanie po...? 08.01.06, 16:54
      a inne opcje są???:) ja lubie pocałunki w karczek(tak pod włosami),w
      nadgarstkii w piersi:)
    • au.lait Re: Całowanie po...? 08.01.06, 17:00
      Usta.
      Szyja.
      Kark.
      Piersi..
      ee.. to ja może powiem, gdzie nie lubię: ... myślę, i myślę, i jakoś nie bardzo
      przypominam sobie, gdzie nie lubię być całowana.


      Aaha, wiem, po rękach nie lubię :)))
      • falbanka4 Re: Całowanie po...? 08.01.06, 23:59
        ...tak jak Piter to robi!:)
        • au.lait Re: Całowanie po...? 09.01.06, 00:02
          Każdy ma swojego Pitera.
          Albo powinien mieć.
          Gratulacje;))
          • maximus1982 Re: Całowanie po...? 09.01.06, 00:03
            Dobry watek.

            Czytajcie faceci bo pozniej zdziwieni chodzicie ze partnerki nie zadowalacie:d
            • au.lait Re: Całowanie po...? 09.01.06, 01:13
              Słuszna uwaga, Maximus.
              Taką mapę najchętniej całowanych miejsc można by stworzyć.
              Plus techniki całowania poszczególnych punktów tej mapy... ;)))
              • wielo-kropek Re: Całowanie po...? 09.01.06, 02:00
                Jaka tam sluszna. Calowaniem tez mozna jedynie kobiete rozdraznic, ale
                maxymus mial z pewnoscia glebszy sens calowania, stad tez zachecil do
                bacznego sledzenia tutaj waszych wypowiedzi, za ktore ja tez dziekuje,
                (raczej za chec wypowiedzi) choc ta szyja kobieca nie jest mi oczywiscie
                obca, jedynie utwierdzajaca.
                • au.lait Re: Całowanie po...? 09.01.06, 02:15
                  Wielo-kropku: miejsce na granicy szyi i pleców.
                  I nie całowanie, a takie delikatne muskanie.
                  Echhhhhh.....
                  ;))
                  • wielo-kropek Re: Całowanie po...? 09.01.06, 02:18
                    No tak, tak. Tak jak mowisz.........dokladnie.
                    • au.lait Re: Całowanie po...? 09.01.06, 02:20
                      .. jak ja to uwielbiam! Zwł. w gatunku: robię coś w kuchni np., facet znienacka
                      podchodzi, delikatnie odchyla bluzkę i...

                      Mhmmmmm...




                      Rozmarzyłam sie;))
    • maximus1982 Re: Całowanie po...? 10.01.06, 20:44
      A czy lubicie kiedy partner glaszcze Was jezczkiem w.w strefach?
      • asiulka81 Re: Całowanie po...? 10.01.06, 20:54
        maximus1982 napisał:

        > A czy lubicie kiedy partner glaszcze Was jezczkiem w.w strefach?

        ach :)
        • asiulka81 Re: Całowanie po...? 10.01.06, 20:54
          asiulka81 napisała:

          > maximus1982 napisał:
          >
          > > A czy lubicie kiedy partner glaszcze Was jezczkiem w.w strefach?
          >
          > ach :)


          i och :)
          • maximus1982 Re: Całowanie po...? 10.01.06, 21:03
            hmm, musze dojsc do perfekcji.:)
            • au.lait Re: Całowanie po...? 10.01.06, 23:32
              staraj się, chłopcze, staraj, jeśli chcesz, żeby vice versa było..



              --
              Agencja Towarzyska
              Wpadnij na c\_/ i
              nie tylko...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka