scr85 03.01.06, 09:11 Drogie panie najbardziej lubicie jak wasz partner caluje was po,uustach,brzuchu,szyji...? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
scr85 Re: Całowanie po...? 03.01.06, 09:58 Dziewczyny nie mowcie ze nie lubicie calowania, prawie rzadnej reakcji na watek:)) Odpowiedz Link Zgłoś
ciotka.stefana Re: Całowanie po...? 03.01.06, 09:59 bo... wszystkie dziewczyny akurat są w trakcie... całowania! Odpowiedz Link Zgłoś
jakub_234 Re: Całowanie po...? 03.01.06, 11:23 Strefach erogennych! -szyja, brzuch, a teraz uwaga!!! Kiedy facet lekko odychyla wam sweter, bluzke etc...lekko zsuwa ramiaczko stanika i caluje w ramie! Pelen Odjazd! Odpowiedz Link Zgłoś
to.ja.kas Re: Ludzie, po SZYI !!!! sie pisze nt. 03.01.06, 13:25 jak mówiła boska Krystyna Janda w Shirley Valantine...po rozstępach :-)))))) Problem, ja mała, szczupła i rozstepów nie mam i nie wiem jak to jest bosko :-))))) A tak powaznie to szyja i obojczyk nr 1, no może poza.... :-) Odpowiedz Link Zgłoś
gumis82 Re: Całowanie po...? 03.01.06, 14:36 hmm po szyji, ramionach, piersiach... i no wogole wszędzie :))) Odpowiedz Link Zgłoś
jolantas1955 Re: Całowanie po...? 03.01.06, 14:47 A ja kocham gdy całuje każdy mój paluszek z osobna (w stopach oczywiście). Całkowity odlot! Odpowiedz Link Zgłoś
mirandel1 Re: Całowanie po...? 08.01.06, 16:54 a inne opcje są???:) ja lubie pocałunki w karczek(tak pod włosami),w nadgarstkii w piersi:) Odpowiedz Link Zgłoś
au.lait Re: Całowanie po...? 08.01.06, 17:00 Usta. Szyja. Kark. Piersi.. ee.. to ja może powiem, gdzie nie lubię: ... myślę, i myślę, i jakoś nie bardzo przypominam sobie, gdzie nie lubię być całowana. Aaha, wiem, po rękach nie lubię :))) Odpowiedz Link Zgłoś
au.lait Re: Całowanie po...? 09.01.06, 00:02 Każdy ma swojego Pitera. Albo powinien mieć. Gratulacje;)) Odpowiedz Link Zgłoś
maximus1982 Re: Całowanie po...? 09.01.06, 00:03 Dobry watek. Czytajcie faceci bo pozniej zdziwieni chodzicie ze partnerki nie zadowalacie:d Odpowiedz Link Zgłoś
au.lait Re: Całowanie po...? 09.01.06, 01:13 Słuszna uwaga, Maximus. Taką mapę najchętniej całowanych miejsc można by stworzyć. Plus techniki całowania poszczególnych punktów tej mapy... ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
wielo-kropek Re: Całowanie po...? 09.01.06, 02:00 Jaka tam sluszna. Calowaniem tez mozna jedynie kobiete rozdraznic, ale maxymus mial z pewnoscia glebszy sens calowania, stad tez zachecil do bacznego sledzenia tutaj waszych wypowiedzi, za ktore ja tez dziekuje, (raczej za chec wypowiedzi) choc ta szyja kobieca nie jest mi oczywiscie obca, jedynie utwierdzajaca. Odpowiedz Link Zgłoś
au.lait Re: Całowanie po...? 09.01.06, 02:15 Wielo-kropku: miejsce na granicy szyi i pleców. I nie całowanie, a takie delikatne muskanie. Echhhhhh..... ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
wielo-kropek Re: Całowanie po...? 09.01.06, 02:18 No tak, tak. Tak jak mowisz.........dokladnie. Odpowiedz Link Zgłoś
au.lait Re: Całowanie po...? 09.01.06, 02:20 .. jak ja to uwielbiam! Zwł. w gatunku: robię coś w kuchni np., facet znienacka podchodzi, delikatnie odchyla bluzkę i... Mhmmmmm... Rozmarzyłam sie;)) Odpowiedz Link Zgłoś
maximus1982 Re: Całowanie po...? 10.01.06, 20:44 A czy lubicie kiedy partner glaszcze Was jezczkiem w.w strefach? Odpowiedz Link Zgłoś
asiulka81 Re: Całowanie po...? 10.01.06, 20:54 maximus1982 napisał: > A czy lubicie kiedy partner glaszcze Was jezczkiem w.w strefach? ach :) Odpowiedz Link Zgłoś
asiulka81 Re: Całowanie po...? 10.01.06, 20:54 asiulka81 napisała: > maximus1982 napisał: > > > A czy lubicie kiedy partner glaszcze Was jezczkiem w.w strefach? > > ach :) i och :) Odpowiedz Link Zgłoś
maximus1982 Re: Całowanie po...? 10.01.06, 21:03 hmm, musze dojsc do perfekcji.:) Odpowiedz Link Zgłoś
au.lait Re: Całowanie po...? 10.01.06, 23:32 staraj się, chłopcze, staraj, jeśli chcesz, żeby vice versa było.. ☺ -- Agencja Towarzyska Wpadnij na c\_/ i nie tylko... Odpowiedz Link Zgłoś