23.01.06, 13:45
Szanowne Panie :) Może któraś z Was będzie umiała mi pomóc.
Osiągam dochody z tytułu umowy o pracę. Jestem też studentką politechniki,
studiuję w trybie zaoczym. Chciałabym się rozliczyć z urzędem skarbowym i
zastanawiam sie czy w jakiś sposób mogę odliczyć wydatki poniesione na szkołe
(zapłaciłam czesne za pierwszy semestr, w wysokości 1500 pln). Poza tym na
studia byl mi potrzebny komputer. W zwiazku z tym kupilam laptopa. Czy
istnieje mozliwosc odliczenia i tego wydatku?

Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • liwia_85 Re: podatki 23.01.06, 13:51
      w zaden sposob nie mozna tego odliczyc , niestety
    • kohol Re: podatki 23.01.06, 13:53
      Obawiam się, że już nie ma takich ulg :(
      www.pit.pl/
      • rraaddeekk Re: podatki 23.01.06, 13:54
        ulgi typowo studenckiej już nie ma.
        Czy jednak nie została jeszcze ulga na dokształcania (tego nie sprawdzałem).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka