Dodaj do ulubionych

sposób na kase

26.01.06, 11:11
znacie jakieś sposoby zarabiania w internecie?
Obserwuj wątek
    • hmatisse Re: sposób na kase 26.01.06, 11:19
      czemu akurat via net?
      • zajacpoziomka Re: sposób na kase 26.01.06, 11:21
        ja znam - GPW, ale żeby zarobić kase trzeba mieć kase :-]
        • hugolinka Re: sposób na kase 26.01.06, 11:25
          dlaczego akurat na necie? Bo dużo czasu spedzam przed komputerm wiec
          pomyślałam, że można to z czymś połączyć:)
          • hmatisse Re: sposób na kase 26.01.06, 11:28
            Zostań administratorem sieci. Albo operatorką sex chatu... A nie lepiej znaleźć
            normalną pracę?
            • hugolinka Re: sposób na kase 26.01.06, 11:33
              mam normalną prace:)ale i tak duzo czasu spedzam na necie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka