hugolinka 26.01.06, 11:11 znacie jakieś sposoby zarabiania w internecie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zajacpoziomka Re: sposób na kase 26.01.06, 11:21 ja znam - GPW, ale żeby zarobić kase trzeba mieć kase :-] Odpowiedz Link Zgłoś
hugolinka Re: sposób na kase 26.01.06, 11:25 dlaczego akurat na necie? Bo dużo czasu spedzam przed komputerm wiec pomyślałam, że można to z czymś połączyć:) Odpowiedz Link Zgłoś
hmatisse Re: sposób na kase 26.01.06, 11:28 Zostań administratorem sieci. Albo operatorką sex chatu... A nie lepiej znaleźć normalną pracę? Odpowiedz Link Zgłoś
hugolinka Re: sposób na kase 26.01.06, 11:33 mam normalną prace:)ale i tak duzo czasu spedzam na necie Odpowiedz Link Zgłoś