Dodaj do ulubionych

Chcę sobię dorobić

04.04.06, 22:08
Hej!Macie jakiś pomysł jak można dorobić?Chętnie bym się podjeła jakiegoś
dodatkowego zajęcia;niestety pracuje tylko na pół etatu i prawie cała kasa
idzie na studia:-(
Obserwuj wątek
    • i2171 Re: Chcę sobię dorobić 04.04.06, 22:49
      Praca wakacyjna za granica?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka