immanuela1 04.04.06, 22:08 Hej!Macie jakiś pomysł jak można dorobić?Chętnie bym się podjeła jakiegoś dodatkowego zajęcia;niestety pracuje tylko na pół etatu i prawie cała kasa idzie na studia:-( Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj