Gość: Weronika
IP: *.bienczyce.sdi.tpnet.pl
29.03.03, 11:35
..Moja Droga, mam troszkę więcej lat niż Ty.. i wciąż czekam na
tego jedynego.. wcale nie księcia z bajki.. po prostu
człowieka, który zaakceptowałby mnie taką jaka jestem, którego
ja potrafiłabym zaakceptować.. Warto czekać, wierz mi.. choc
czasem jest ciężko - to fakt.. ale.. podobno każdy z nas ma
gdzieś tą drugą połówkę.. tylko jak jej szukać?! Pozdrawiam
ciepło