pandolinka24 06.02.07, 01:39 Blagam o pomoc w udzieleniu informacji po jakim minimalnie okresie czasu mozna zajsc w kolejna ciaze aby nie byla ona niebezpieczna dla zdrowia?Jezeli ktos ma rzetelne informacje blagam o pomoc..... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
yagiennka A tobie co się stało?? 06.02.07, 01:42 Po jakim okresie od czego, od ostatniej ciąży? Czy od poronienia? Czy od czego? A swojego lekarza to nie mozesz zapytać?? Jeśli chodzi o poronienie to musi minąć ze 2-3 miesiące. Jeśli chodzi o ciążę to kobieto, odpocznij trochę! Minimum rok. Odpowiedz Link Zgłoś
pandolinka24 Re: A tobie co się stało?? 06.02.07, 01:54 od 1 ciazy,rodzilam 3,5 miesiaca temu,kiedy bezpiecznie zajsc w kolejna ciaze..zapytalabym lekarza ale nie jestem w Pl:( a tutejszym nie za bardzo ufam...dzieki za odp Odpowiedz Link Zgłoś