Dodaj do ulubionych

BLAGAM POMOCY!!!!

06.02.07, 01:39
Blagam o pomoc w udzieleniu informacji po jakim minimalnie okresie czasu
mozna zajsc w kolejna ciaze aby nie byla ona niebezpieczna dla zdrowia?Jezeli
ktos ma rzetelne informacje blagam o pomoc.....
Obserwuj wątek
    • yagiennka A tobie co się stało?? 06.02.07, 01:42
      Po jakim okresie od czego, od ostatniej ciąży? Czy od poronienia? Czy od czego?
      A swojego lekarza to nie mozesz zapytać??
      Jeśli chodzi o poronienie to musi minąć ze 2-3 miesiące.
      Jeśli chodzi o ciążę to kobieto, odpocznij trochę! Minimum rok.
      • pandolinka24 Re: A tobie co się stało?? 06.02.07, 01:54
        od 1 ciazy,rodzilam 3,5 miesiaca temu,kiedy bezpiecznie zajsc w kolejna
        ciaze..zapytalabym lekarza ale nie jestem w Pl:( a tutejszym nie za bardzo
        ufam...dzieki za odp

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka