Dodaj do ulubionych

Mozilla a podkreślenie przeczytanych postów.

23.03.07, 18:12
Pisał tu ktoś, że można sobie ustawić taką funckję.
Jeśli korzystam z Mozilli to nie wiem, które posty przeczytałam, a których nie.
Co zrobić by były one wyróżnione tak jak w IE?
Obserwuj wątek
    • aliennis Re: Mozilla a podkreślenie przeczytanych postów. 23.03.07, 18:14
      Ja mam Mozillę. Przeczytane wątki są pogrubione ale niczego nie ustawiałam
      -zawsze tak mialam.
      zapytam męża ,bo w sumie jak jestem u mamy (też ma mozille) i czytam forum to mi
      się nie podkreśla.......hmmmmm
    • krakoma Re: Mozilla a podkreślenie przeczytanych postów. 23.03.07, 18:16

    • alpepe Re: Mozilla a podkreślenie przeczytanych postów. 23.03.07, 18:25
      pewnie masz opcję usuwania cookies po każdej sesji lub coś w tym stylu, u mnie
      przeczytane posty są ciemniejsze.
      • baler_inca A u mnie w IE... 23.03.07, 18:33
        U mnie też (nie mozilla, tylko IE), ale tylko przez dzień lub dwa... Potem ni z
        tego, ni z owego znowu są w tym samym kolorze co wszystko:/ Strasznie to
        utrudnia czytanie... Wiecie może dlaczego tak się dzieje?
        • alpepe Re: A u mnie w IE... 23.03.07, 18:35
          pewnie masz pamięć podręczną ustawioną na dwa dni, musiałabyś historię ustawić
          sobie na dłuższy czas.
        • avital84 Re: A u mnie w IE... 23.03.07, 18:36
          W IE nigdy nie miałam problemów. W ogóle mimo powszechnej krytyki do IE jestem
          bardzo przywiązana do tej przeglądarki.:)
          Teraz też nie mogę się z nią rozstać.:)
          Nie mam pojęcia jak to zrobić. W Mozilli powinnam mieć pierwotne ustawienia, bo
          jeszcze nic nie zmieniałam. W IE od początku miałam włączona taką funkcję.
          • alpepe Re: A u mnie w IE... 23.03.07, 18:38
            avital, lisek to nie granat, jak poszperasz w narzędziach a tam w opcjach, to
            cikompa nie rozpieprzy, nie bój się.
          • stella.polaris25 Re: A u mnie w IE... 23.03.07, 18:39
            Z tego wsyztskiego po przeczytaniu postwow
            pzreszlam na AOL explorer
            Tymbarzdiej,ze mam konto inetnetowe ostatnio juz 3 razy zmienialam haslo.
            A teraz w ogole boje sie wejsc,yhhh
            Moj program natywirusowy tez nie ejst najlepszy,yhhh
            nie wiem co robic:/
          • alpepe avital 23.03.07, 18:45
            narzędzia-opcje-prywatność-historia pobierania lub ciasteczka, ale chyba
            historia pobierania, sprawdź, co masz, pewnie masz wybrane, by się kasowało przy
            zamknięciu przeglądarki.
            • avital84 Re: avital 23.03.07, 18:48
              Ok, dziękuję.:)
            • tracer81 Re: avital 23.03.07, 18:52
              Och Avital- widzę, że do Opery się nie przekonałaś;)Alpepe nie ma racji- nie chodzi tutaj o historie downloadingu ani o cookies. Sprawdziłem to- klikasz "narzędzia"->"opcje"-"historia". W okienku "pamiętaj strony..." wpisujesz wartość różną od zera i po sprawie. Firefox odtąd będzie zapamiętywał wszystko.
              • avital84 Re: avital 23.03.07, 19:17
                dzięki;)
                • avital84 Re: avital 23.03.07, 19:20
                  działa;)
    • farelkaa Re: Mozilla a podkreślenie przeczytanych postów. 23.03.07, 18:51
      też mam mozille, nic nie ustawiałm i przeczytane posty robią mi się z
      niebieskich fioletowe :)
      • stella.polaris25 Re: Mozilla a podkreślenie przeczytanych postów. 23.03.07, 19:17
        Ja tez nic nie zmienialam a mam AOl
        sparwdzalam mojego netscape,sprawa wyglada podbnie.
    • fantas_magorie Re: Mozilla a podkreślenie przeczytanych postów. 23.03.07, 19:47
      wejdź w narzędzia, w opcje, potem w zakładkę treść i w kolory - tam sobie
      ustawisz kolory odnośników :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka