avital84 23.03.07, 18:12 Pisał tu ktoś, że można sobie ustawić taką funckję. Jeśli korzystam z Mozilli to nie wiem, które posty przeczytałam, a których nie. Co zrobić by były one wyróżnione tak jak w IE? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aliennis Re: Mozilla a podkreślenie przeczytanych postów. 23.03.07, 18:14 Ja mam Mozillę. Przeczytane wątki są pogrubione ale niczego nie ustawiałam -zawsze tak mialam. zapytam męża ,bo w sumie jak jestem u mamy (też ma mozille) i czytam forum to mi się nie podkreśla.......hmmmmm Odpowiedz Link Zgłoś
alpepe Re: Mozilla a podkreślenie przeczytanych postów. 23.03.07, 18:25 pewnie masz opcję usuwania cookies po każdej sesji lub coś w tym stylu, u mnie przeczytane posty są ciemniejsze. Odpowiedz Link Zgłoś
baler_inca A u mnie w IE... 23.03.07, 18:33 U mnie też (nie mozilla, tylko IE), ale tylko przez dzień lub dwa... Potem ni z tego, ni z owego znowu są w tym samym kolorze co wszystko:/ Strasznie to utrudnia czytanie... Wiecie może dlaczego tak się dzieje? Odpowiedz Link Zgłoś
alpepe Re: A u mnie w IE... 23.03.07, 18:35 pewnie masz pamięć podręczną ustawioną na dwa dni, musiałabyś historię ustawić sobie na dłuższy czas. Odpowiedz Link Zgłoś
avital84 Re: A u mnie w IE... 23.03.07, 18:36 W IE nigdy nie miałam problemów. W ogóle mimo powszechnej krytyki do IE jestem bardzo przywiązana do tej przeglądarki.:) Teraz też nie mogę się z nią rozstać.:) Nie mam pojęcia jak to zrobić. W Mozilli powinnam mieć pierwotne ustawienia, bo jeszcze nic nie zmieniałam. W IE od początku miałam włączona taką funkcję. Odpowiedz Link Zgłoś
alpepe Re: A u mnie w IE... 23.03.07, 18:38 avital, lisek to nie granat, jak poszperasz w narzędziach a tam w opcjach, to cikompa nie rozpieprzy, nie bój się. Odpowiedz Link Zgłoś
stella.polaris25 Re: A u mnie w IE... 23.03.07, 18:39 Z tego wsyztskiego po przeczytaniu postwow pzreszlam na AOL explorer Tymbarzdiej,ze mam konto inetnetowe ostatnio juz 3 razy zmienialam haslo. A teraz w ogole boje sie wejsc,yhhh Moj program natywirusowy tez nie ejst najlepszy,yhhh nie wiem co robic:/ Odpowiedz Link Zgłoś
alpepe avital 23.03.07, 18:45 narzędzia-opcje-prywatność-historia pobierania lub ciasteczka, ale chyba historia pobierania, sprawdź, co masz, pewnie masz wybrane, by się kasowało przy zamknięciu przeglądarki. Odpowiedz Link Zgłoś
tracer81 Re: avital 23.03.07, 18:52 Och Avital- widzę, że do Opery się nie przekonałaś;)Alpepe nie ma racji- nie chodzi tutaj o historie downloadingu ani o cookies. Sprawdziłem to- klikasz "narzędzia"->"opcje"-"historia". W okienku "pamiętaj strony..." wpisujesz wartość różną od zera i po sprawie. Firefox odtąd będzie zapamiętywał wszystko. Odpowiedz Link Zgłoś
farelkaa Re: Mozilla a podkreślenie przeczytanych postów. 23.03.07, 18:51 też mam mozille, nic nie ustawiałm i przeczytane posty robią mi się z niebieskich fioletowe :) Odpowiedz Link Zgłoś
stella.polaris25 Re: Mozilla a podkreślenie przeczytanych postów. 23.03.07, 19:17 Ja tez nic nie zmienialam a mam AOl sparwdzalam mojego netscape,sprawa wyglada podbnie. Odpowiedz Link Zgłoś
fantas_magorie Re: Mozilla a podkreślenie przeczytanych postów. 23.03.07, 19:47 wejdź w narzędzia, w opcje, potem w zakładkę treść i w kolory - tam sobie ustawisz kolory odnośników :) Odpowiedz Link Zgłoś