kitjensen
10.04.07, 14:57
Wlasnie skonczylam 37 lat , mieszkam od 16 lat za granica.Niedawno odezwal
sie do mnie (znalazl moj nr tel)chlopak z ktorym chodzilam majac 17 lat!jest
on zonaty i dzieciaty , ja wdowa z 1 dzieckiem .Zddziwilam sie czego chce ode
mnie po tylu latach ,nie chce zalatwienia pracy ,powodzi mu sie dobrze , ja
myslycie o co mu chodzi?Nie zebym byla podejrzliwa ale czy Wy na moim miejscu
nie bylibyscie zaskoczeni?Pozdrawiam