Dodaj do ulubionych

Prezent dla seniora

27.11.12, 09:00
Wiele osób szuka prezentu dla seniora, rodziców czy teściów. Jeżeli senior mieszka w domku jednorodzinnym i ma kłopoty z poruszaniem się po schodach, warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem www.windy-schodowe.pl/ciekawostki/19/najlepszy-prezent-dla-babci-na-swieta/ Prezent kosztowny, ale jak złożą się wszystkie dzieci i wnuki, to można ułatwić człowiekowi życie :-)
Obserwuj wątek
    • kapik02 Re: Prezent dla seniora 05.04.14, 18:26
      polecam strone www.ereczniki.pl . Możecie znaleźć tu super prezent na różne okazje. Polecam zwierzaki z ręczników - na pewno spodoba się każdemu. Znajdziecie tu również inne upominki, np haftowane ręczniki, koszulki ze śmiesznymi napisami i inne.
    • karolina.dykiel Re: Prezent dla seniora 16.04.15, 08:44
      Osoby starsze bardzo cenią sobie swoją rodzinę. Zawsze chętnie wracają do rodzinnych wspomnień, ale pewnie na ich komodach kurzy się już masa oprawionych zdjęć. Co powiecie na bardziej nowoczesne podejście do tematu? Fotoksiążka lub Fotokalendarz? Tutaj np. możecie zaprojektować swoje dzieła: www.fotobook.pl/ :)
    • ada_pearl Re: Prezent dla seniora 07.05.15, 09:06
      A ja mam taki pomysł na niekosztowny prezent, który cieszy oko. Poszukajcie gadżetów vintage na www.retrozone.pl - ja tam kupiłam cały zestaw dla babci. Bardzo się cieszyła. Dziadkowie lubią takie retro klimaty.
    • patunia120 Re: Prezent dla seniora 25.07.15, 16:39
      Ja ostatnio natknęłam się na tą Panią olx.pl/oferta/chlebak-decoupage-roze-CID628-IDaZbH5.html <- dałam babci identyczny, była zachwycona i do tej pory z niego korzysta :) Zamawiałam u tej Pani kilka razy i przedmioty były śliczne ! Prezent praktyczny i niedrogi :)
    • komputrilo Re: Prezent dla seniora 12.12.15, 15:03
      Prezent dla seniora? Szkolenie z obsługi komputera dla solenizanta i jego gości! Zorganizuj im szkolenie z obsługi komputera, internetu. Nauczcie się zakładać pocztę, wysyłać e-maile, rozmawiać na Facebooku! Dojeżdżamy z własnym sprzętem. Rozsądne ceny! www.kompurtilo.pl
    • klaudiuszmarek Re: Prezent dla seniora 31.07.17, 04:21
      Dla seniora z pozoru trudno wybrać bo większość z nich nie praktykuje już żadnego hobby, ale ja dla swojej babci zamówiłem koszulkę z nadrukiem ideashirt.pl/ i super wyszła i była bardzo zadowolona. Polecam takie rozwiązanie, bo zawsze do spania może być albo po domu ja jednak najbardziej liczy się gest.
    • gosia9_6 Re: Prezent dla seniora 04.09.17, 22:34
      Muszę zgodzić się, że z wami, że wybór prezentu dla seniora to często nie jest bułka z masłem ;) Od jakiegoś czasu miałam z tym problem, aż dałam sobie spokój z kupowaniem zwyczajnych prezentów. Zamiast tego stawiam na wspólne spędzanie czasu i zabawę w towarzystwie pokazy-iluzji.pl/ Myślę, że takie wspomnienia warte są o wiele więcej, niż niejeden prezent ze sklepu :)
    • aleksandra_woj Re: Prezent dla seniora 03.12.20, 12:51
      Dla seniorów można kupić np. recenogi.pl/skarpety-zdrowotne.html Skarpetki są do spania i zdrowotne. Są bardzo przydatne, do tego może jakieś witaminy, suplementy diety które są potrzebne osobie starszej.
    • anna_kuczynska70 Re: Prezent dla seniora 13.12.21, 12:33
      Zawsze trafionym prezentem będzie Biovital Zdrowie plus. W ładnym opakowaniu, idealne na prezent.
      Kupuję mojej babci. Nie zawiera cukru, więc dla diabetyków jak znalazł. Teraz dobrą promkę mają tu: apteline.pl/biovital-zdrowie-plus-1000-ml

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka