Gość: Ewa
IP: 195.205.230.*
05.06.03, 16:09
O tej poetce i pisarce zarazem czytałam wiele ,jestem nią
zafascynowana,moze dlatego ze jest mi tak bliska
dusza,przeżyciami,wrażliwością.Trzeba wydobywac z zapomnienia
wiecej tak oryginalnych ludzi,chwała za to autorom!.