Dodaj do ulubionych

Bielizna damska

25.04.06, 23:12
Nic dodać, nic ująć. Jeśli chcemy aby tu przychodzili ludzie, to dajmy chociaż
modelki, a nie ciuchy na wieszakach.
www.avalingerie.pl/kolekcje.php?pid=1
www.classychassy.jasky.pl/classychassy/
Polecam Kingę, świetna prezentacja z dźwiękiem
Obserwuj wątek
    • wee_monstar Re: Bielizna damska 25.04.06, 23:28
      Panie Tadeuszu,

Widze, ze my juz nie dostarczmy wystarczajcej ilosci wrazen bo przeciez nie
      ciuchow (choc w koncu o to chodzi na tym forum)....wink
      • tadeuszx Nie mogę ... 26.04.06, 11:20
        ...zignorować "wywołania mnie do tablicy" przez weewink Nie domyślasz się wee
        dlaczego?
        Pani wee... z sympatii!!!!wink)))) Normalnie z sympatii do tej Pani... i prawie po
        tym poscie jestem załamanysad ...Panie Tadeuszu???! za co mnie spotkała taka
        kara? No? Za co? Panie, panie...sad Celowo mnie tu tak postarzawink) I zmusza w
        konsekwencji abym do niej również używał Pani wee_monstar!. Do czego to
        doszło... A co jeśli ja troll jestem, tylko nieco rozgarnięty i wpisując w wieku
        dwie piątki liczyłem, że ktoś inteligentny, po stylu pisania poweźmie
        podejrzenia, że to należy odczytywać jako dwie(2) piątki(5).... Oczywiście np.
        przekręt z awatarem, to już żaden problem hihihi,
        nawet płeć sobie w sieci można zmienić bezboleśniewink)) Poważnie zaś, to
        oczywiście (rozumiem, rozumiem) Pani wee_monstar nie czyta zupełnie moich
        postów!wink Np. ten,
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=30539&w=40820378&a=40849065
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=30539&w=40675682&a=40684391
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=30539&w=38618066&a=40508431
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=30539&w=40783188&a=40800328
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=30539&w=40783188&a=40786399
        Szczególnie Pani wee_mostar polecam zerknąć na ten ostatni link - to odpowiedź
        gdzie chodzą, ci którzy szukają wrażeńwink)))
        No już, już... nie gniewaj się wee na mniewink))) Baaaaardzo lubię prowokować
        ładne kobietywink)) Wycofuję oczywiście to o trollu. Taki żart intelektualny...
        myślę, że się domyśliłaśwink Pozdrówkawink
        • wee_monstar Re: Nie mogę ... 26.04.06, 19:02
          Jak by pan uwaznie czytal, to znalazl by pan odpowiedz na swoj wpis na watku o
          bikini "Pierwszy raz w tym roku", (po prostu nie bylam pierwsza w kolejnosci za
          panem i jest troche nizej)wiec powaznie, to Pan Tadeusz nie doczytal
          najwyrazniejwink

Nie postarzam pana celowo, bo od poczatku zwracam sie do do pana per "Panie
          Tadeuszu" (i nie protestowal pan wczesniej)i liczylam , ze ktos inteligenty po
          stylu pisania domysli sie, ze to zartobliwie tylko.

ps. skorzystam z okazji i napisze tu (bo juz nie wiem na ktorym to watku bylo),
          ze sliczny pierscionek ze szmaragdem nalezacy do zony pan wkleil...smile

szkoda czasu na takie prowokacje, szkoda...
          • tadeuszx No dobrze... nie doczytał 26.04.06, 23:41
            ... ten hmmm, pan Tadeuszwink
            • tadeuszx Trapi mnie natomiast inny... 27.04.06, 10:40
              ...problem. Otóż stało się coś dziwnego, gdy zacząłem pisać Re do postu Pani
              wee_ , który był w określonej treści, nagle coś się porobiło z tym postem,
              wylogowało mnie z forum... a gdy się ponownie zalogowałem... z przerażeniem
              niemal, stwierdziłem inną treść postu, na który odpowiadam!?? No co to jest???
              Jak się to stało? Kto tu coś "majstrował"??? Jestem mocno zbulwersowany, stąd
              proszę o dokładne sprawdzenie treści swego postu, czy jest zgodna z pierwotną.
              Jeśli nastąpiła jakakolwiek zmiana, to chyba tylko mailem (na tę skrzynkę
              gazetową) może mi Pani podać swą treść oryginalną. Wówczas będę się mógł
              ustosunkować do Pani prawdziwej opinii. I odpowiem mailem lub na innym forum,
              zamieszczając tu tylko link, kierujący do tego Re mojego. Ale proszę o szczerość
              i bez uwzględniania jakichkolwiek zdań czy opinii osób trzecich. Pozdrawiam.
              • wee_monstar Re: Trapi mnie natomiast inny... 27.04.06, 22:20
                ach..nie zrozumialam o co Panu chodzi...
                A tym "nagle cos sie porobilo" prosze sie nie przejmowac i nie
                bulwersowac..widocznie tak mialo byc...ktos czuwa nad forum wink
                Przepraszam, Panie Tadeuszu, maila pisac nie bede, na innym forum tez nie
                napisze bo nie mam czasu..Galeria to jedyny luksus na jaki pozwalam sobie i
                moim oczom (ktore patrza na ekran w pracy 8h dziennie albo i wiecej ale i tak
                ja uwielbiam wink
                W swoich opiniach jestem szczera, nie sugeruje sie opiniami innych i bardzo
                rzadko czytam co pisza osoby trzecie na innych forach.
                Pozdrawiam

ps. na pewno bedzie niejedna okazja Panie Tadeuszu,

i wiecej godzin)
                • wee_monstar Re: Trapi mnie natomiast inny... 27.04.06, 22:26
                  zeby jeszcze podyskutowac.. wink

ps. nie uwierzy Pan, ale mi "tez sie cos porobilo" i wyslalo zanim skonczylam..
                  "i wiecej godzin" to nie wiem skad sie wzielowink
                  chyba jednak znak wink
    • alex_koz Re: Bielizna damska 25.04.06, 23:30
      tadeuszx napisał:

> Nic dodać, nic ująć. Jeśli chcemy aby tu przychodzili ludzie, to dajmy chociaż
      > modelki, a nie ciuchy na wieszakach.

naszym celem jest ekshibicjonizm naszych szaf, a nie przyciaganie kogo sie da
      linkami do stron z bikini.

nie zauwazylam bysmy sie musieli martwic o frekwencje, coraz wiecej osob sie
      pojawia, a jeszcze wiecej oglada ale nie komentujesmile
      • tadeuszx Och, przepraszam alexa... 27.04.06, 17:24
        nie zauważyłem. Chcesz się kłócić?wink A ja dziś nie będę i tylewink Ale może być
        jeszcze inna przyczyna Twego postu (nie powiem żeby był zbyt agresywny).
        Prowokujesz mniewink) A to już jest nawet całkiem miłewink)) Tylko alexa... zlituj
        się... obnażona szafa!??? smile)))) To, że rosnie frekwencja, no pięknie, ale
        trochę prowokacji przecież nie zaszkodzi, prawda?wink
    • cuski Bielizna damska 26.04.06, 03:21
      Fajna ta damska bielizna wink
    • cioccolato_bianco Re: Bielizna damska 26.04.06, 08:31
      ja juz dzis dostalam milego maila od aneksy oraz przeczytalam na forum, co o
      mnie ma do powiedzenia w kontekscie figur modelek, wiec chyba na temat
      szczuplosci/grubosci/chudosci sie nie bede wiecej wypowiadac wink))
      • eirenne Re: Bielizna damska 26.04.06, 14:23
        To ona aż do maili się posuwa?
        Biedna dziewczyna, musi mieć naprawdę problem ze sobą...
        • cioccolato_bianco Re: Bielizna damska 26.04.06, 18:06
          no. napisala mi, ze jestem brzydka, generalnie rzecz ujmujac big_grin
          i ze jesli uwazam sie za super laske, to mi doradza wizyte u psychologa.
          czy to nie jest kuriozalna sytuacja. ja nawet nie wiedzialam, ze ona na forum
          cos pisze, bo ma u mnie ignora.
          • tadeuszx Czekoladko, taka opinia... 26.04.06, 18:34
            ...ze strony innej pani, może być traktowana co najwyżej w kategorii zazdrościwink
            Zazdrości Ci figury i urody i stąd ten atak. Myślę, że słusznie robisz, gdy
            takiej osobie dajesz ignora. Bo taka na nic innego nie zasługujesad Nie zwracaj
            na to uwagi, wyluzujwink) Możesz mieć z tego nawet satysfakcję, że tak ją to w
            oczy kłuje, że nie wytrzymaławink) O Tobie zaś już pisałem, więc nie chcę się
            kolejny raz "podlizywać". Hehehe, nie wypada. I 3m sie młodawink
            • cioccolato_bianco Re: Czekoladko, taka opinia... 26.04.06, 23:05
              alez ja sie zupelnie nie przejmuje smile
              • zettrzy Re: Czekoladko, taka opinia... 27.04.06, 01:01
                wlasciwie to powinnas odebrac fakt wyslania takiego majla jako komplement wink
                • cioccolato_bianco Re: Czekoladko, taka opinia... 27.04.06, 09:01
                  no w sumie... jednak najbardziej to mnie to rozbawilo. chociaz przyznam
                  szczerze, ze troche sie boje takich osob, nigdy nie wiadomo co im odbije.
          • alex_koz Re: Bielizna damska 26.04.06, 18:50
            cioccolato_bianco napisała:

> ja nawet nie wiedzialam, ze ona na forum
            > cos pisze, bo ma u mnie ignora.

raczej tylko czyta i oglada, bo pisac nic nie pisze.
            • cioccolato_bianco Re: Bielizna damska 27.04.06, 09:00
              pisze. tu np:
              forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=650&w=40773576&a=40855486
              zgosilam to do wyciecia wczoraj wczesnie rano. do dzis wisi.
              • rzesa20 Re: Bielizna damska 27.04.06, 09:09
                ona jest naprawde poje..głupia zakompleksiona ponienka
                powinna dostać stałego bana za swoją głupotę
                • cioccolato_bianco Re: Bielizna damska 27.04.06, 09:13
                  skoro administracja to toleruje pozostaja nam tylko ignory. nieszczescie polega
                  na tym, ze sa osoby, ktore jej odpisuja - nie wazne co i jak, wazne ze w ogole.
                  a trollicy w to graj.
              • tadeuszx Ach tak! To tak ta sprawa 27.04.06, 16:51
                wygląda? Dla mnie, jest to już tak wyraźny przejaw zazdrości, że wręcz
                kompromitacja!! Dla tej trollicy-zazdrośnicywink) Ona się ośmiesza, ośmiesza
                totalnie. I nawet przygłup zauważy, że walczy o prymat i uznanie innych,
                boooooosze!!! (jak mówi zetka). Z innej strony: Kogo się atakuje? Lidera
                oczywiście!smile No cóż czekoladko, taka niestety bywa często rola liderkismile)
                Satysfakcję tu masz i potwierdzenie "na piśmie" własnej wartości. Czego Ty
                chcesz jeszcze? Kurcze, że też mnie nikt nigdy jeszcze tak nie atakował!sad Ależ
                bym piał z zachwytu (pewnie jak ten kogut w nocy, z reklamy piwa w TV) hehehe.
                Pozdrówkawink
              • zettrzy Re: Bielizna damska 28.04.06, 01:10
                cioccolato_bianco napisała:

> pisze. tu np:
                > forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=650&w=40773576&a=40855486
                > zgosilam to do wyciecia wczoraj wczesnie rano. do dzis wisi.
                >
                zauwazylam dziwna prawidlowosc - kiedy zglaszam do wyciecia jakis post
                ewidentnie lamiacy netykiete, nic sie nie dzieje; a potem caly watek, totalnie
                politycznie poprawny ale osmieszajacy znanego i ustalonego trolla laduje na Oslej
                administracja ma swoje preferencje, tak mi sie wydaje, w decydowaniu co jest
                zgodne z netykieta a co nie
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka