Dodaj do ulubionych

slowa a czyny

13.04.08, 22:25
W co wierzyc: w slowa czy w czyny?
Facet twierdzi ze mnie nie kocha.
Ale z drugiej strony wielokrotnie dal mi dowody ze moze dla mnie
zrobic wiele np. zerwac znajomosc z kims kto mnie obrazil lub
wkurzyl (to sie juz trzy razy zdarzylo, bylam zdumiona). Raz nawet
zewrwal z dnia na dzien ze swoja dziewczyna, po tym jak sobie po
mnie pojechala (wyzwiska itp. to byla klasyczna scena zazdrosci -
uwazala ze cos miedzy nami jest).
Ciagle dzwoni, pisze, etc.
Rownoczesnie twierdzi ze nie mozemy byc razem bo mnie nie kocha.
Twierdzi ze bardzo mu sie podobam, ale to wszystko.
Nie kocha i juz. Z drugiej strony zaden przyjaciel nie zrobil nigdy
dla mnie tyle co on.

Obserwuj wątek
    • avital84 Re: slowa a czyny 13.04.08, 22:28
      Generalnie uważam, że czyny.
      Ale to, że on tak postępuje nie musi oznaczać, że kocha.
      Może Cię szanować, może mu zależeć, możesz być dla niego ważna,
      ale nie zmusisz go do miłości. Niektórzy ludzie są dziwni i nawet jeżeli jest to
      miłość to nie zauważają tego w porę.
      Ja radzę uwierzyć w słowa tym razem. Może chociaż miło się zaskoczysz, a nie
      nieprzyjemnie rozczarujesz.
    • eleni80 Re: slowa a czyny 13.04.08, 22:39
      dla mnie ważniejsze są czyny
    • renburz Re: slowa a czyny 14.04.08, 13:48
      Nie potrafie ocenic, ale mysle ze czyny sa wazniejsze,a wiec ciesz sie z milych
      doswiadczen a czas pokaze. Niestety u mnie jest odwrotnie, czyli czesto wiele
      obietnic, ktore moze w okolo 10 % sa realizowane.Zastanawiam sie czy nie szkoda
      na to mojego zycia, to trwa juz 2 lata.
    • karka831 Re: slowa a czyny 14.04.08, 14:02
      Czyny. Słowa mogą być tylko ich dopełnieniem:)

      • allofmy Re: slowa a czyny 14.04.08, 15:01
        kocha, to jasne

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka