klejcun
19.01.09, 23:22
Kochasz i jesteś kochany.
Wiesz,że ten czas dla Ciebie z nieba jest dany.
Są dni piękne i te trudne,
są chwile szczęśliwe i te smutne.
W chwilach pięknych dostajesz siłę
żeby to co masz przetrwało zimę.
Lecz gdy są chwile trudne
choć walczysz,
to wszystko wydaje się złudne.
Wytrwałym być w miłości,
pokonać jej trudności,
wielki to jest wyczyn.
Lecz czy ktoś się z tym liczy,
że walczysz jak ze zwierzyną leśniczy
o to by miłość przetrwała
i była wielka a nie mała.