Dodaj do ulubionych

Ogromna prośba - Z A R Ę C Z Y N Y

    • agter Re: Ogromna prośba - Z A R Ę C Z Y N Y 24.01.09, 16:44
      A propos kiczu - wolałabym takie niż zwykłe :P
    • aquira Re: Ogromna prośba - Z A R Ę C Z Y N Y 24.01.09, 17:32
      Hmmm... Skoro to Poznań, to zagłosuję. Na którym przystanku pojawi się ten napis? :P
      • aquira Re: Ogromna prośba - Z A R Ę C Z Y N Y 24.01.09, 17:33
        O, już doczytałam. Mam nadzieję, że zobaczę to cudo ;p
    • cotti Re: Ogromna prośba - Z A R Ę C Z Y N Y 24.01.09, 18:40
      Nie zagłosuję, bo jednak wolałabym, żeby mężczyzna przy oświadczynach był nieco
      bardziej oryginalny niż na amerykańskim filmie

      cotti
    • justynka2104 Re: Ogromna prośba - Z A R Ę C Z Y N Y 24.01.09, 21:16
      Masz mój głos.Powodzenia:)
      • la_vaniglia Re: Ogromna prośba - Z A R Ę C Z Y N Y 25.01.09, 00:13
        nie chce nikogo obrazac, ale dla mnie oswiadczyny w walentynki sa lekko
        szurnietym pomyslem i gdyby moj facet mi sie w walentynki oswiadczyl to chyba
        byl go rzucila, to jest calkowity brak inwencji tworczej, iscie na latwizne bo
        atmosfere tworza sklepy i reklamy a nie mezczyzna sam we wlasnej osobie poprzez
        kreatywnosc, chec pokazania ze ma pomysl nie tylko na oswiadczyny ale i na
        reszte zycia:) wolalabm lekko niedopracowane zareczyny, ale oryginalne, a nie
        typowe jakie znamy z filmow. tak czy inaczej powodzenia, sa rzone opinie i rozne
        dziewczyny:)
    • hacimelek Re: Ogromna prośba - Z A R Ę C Z Y N Y 25.01.09, 07:38
      vooooila! trzymam kciuki!
      • volcowitch Re: Ogromna prośba - Z A R Ę C Z Y N Y 25.01.09, 16:53
        to co teraz napiszę to akt mojej desperacji:( może ktoś się ulituje i wesprze mnie w akcji oświadczyn

        Dzięki za do tej pory oddane głosy. Walczcie razem ze mną!

        Zakładajcie konta na tlenie www.tlen.pl

        I oddajcie z nich głosy następujaco podając swojego maila z tlena

        nazwa_użytkownika@o2.pl
        nazwa_użytkownika@go2.pl
        nazwa_użytkownika@tlen.pl
        nazwa_użytkownika@prokonto.pl

        W ten sposób z jednego maila robią się cztery

        Czyli jeśli założysz konto o nicku "kwiatek" to możesz oddac 4 głosy

        kwiatek@o2.pl
        kwiatek@go2.pl
        kwiatek@tlen.pl
        kwiatek@prokonto.pl

        A na tlenie można założyć 6 kont

        Więc jedna osoba może dac mi 6 x 4 = 24 głosy

        dziennie

        Prosze Was o to. Bardzo mi zależy.
        • czlowiek_borsuk Re: Ogromna prośba - Z A R Ę C Z Y N Y 29.01.09, 05:40
          ładnie to tak namawiać ludzi do oszukiwania??
          zakładanie fikcyjnych kont i wielokrotne głosowanie - zdaje sie, ze właśnie to
          potępiałeś u przeciwnika? :D
    • tygrysio_misio Re: Ogromna prośba - Z A R Ę C Z Y N Y 25.01.09, 17:20
      a nie lepiej wysilic sie jakos tak bardziej... i np zaprojektowac cos
      ladniejszego niz fioletowa krowka... zaplacic te 350zl i wynajac bilbord...
      tak,ze bylo wiadomo,ze to oswiadczyny a nie reklama milki?
      • volcowitch Re: Ogromna prośba - Z A R Ę C Z Y N Y 25.01.09, 21:37
        Za pieniądze można kupić tylko zbytki. Idei i przekazu nie kupisz. Tak samo jak nie kupisz akceptacji tego co robisz wśród ludzi.

        Bo jak się ma 350zł do przekonania i akceptacji ponad +/- 3000 osób.
        • tygrysio_misio Re: Ogromna prośba - Z A R Ę C Z Y N Y 25.01.09, 22:26
          przekaz bedzie ten sam... ba! Nawet potezniejszy.. postawisz sobie tego bilborda
          gdzie zechcesz...

          ale efekt bedzie inny... Twoja dziewczyna nie zobaczy laciatej krowki i
          zareczyn, ktore w polowie sluza hienom reklamowym

          bo to nie beda Twoje zareczyny w pelni...a w ogromenej czesci reklama
          czekolad... bo ludzie patrzac na to nie beda widzieli nic poza reklama... bo ona
          bedzie widziala w tym reklame
          • volcowitch Re: Ogromna prośba - Z A R Ę C Z Y N Y 26.01.09, 00:04
            To nie znasz kobiet w kamyku z plaży danym prosto z serca zauważy cały Świat dany jej na dłoni.
            • tygrysio_misio Re: Ogromna prośba - Z A R Ę C Z Y N Y 26.01.09, 13:59
              podejrzewam,ze bardziej znam niz Ty;]
    • poprostu_basia Re: Ogromna prośba - Z A R Ę C Z Y N Y 25.01.09, 18:00
      I tak mam konto na tlenie, moja koleżanka też więc głosujemy:)
    • alajkah Re: Ogromna prośba - Z A R Ę C Z Y N Y 25.01.09, 18:27
      Zaglosowalam:) Wspanialy, romantyczny pomysl, powodzenia! I badz dobrym mezem:)
      • volcowitch Re: Ogromna prośba - Z A R Ę C Z Y N Y 28.01.09, 10:53
        Hops do góry podnoszę
    • ni24 Re: Ogromna prośba - Z A R Ę C Z Y N Y 28.01.09, 16:14
      żenujące...w taki sposób to chyba tylko jakiś prostak mogłby się oświadczyć ...
      a jeśli juz to żal ci kasy,na wykup miejca na takim bilbordzie??? że musisz
      prosić? no to bardzo ją musisz kochać..
      • agni-76 ni24 30.01.09, 16:16
        ni24 napisała:

        > żenujące...w taki sposób to chyba tylko jakiś prostak mogłby się oświadczyć ...
        > a jeśli juz to żal ci kasy,na wykup miejca na takim bilbordzie??? że musisz
        > prosić? no to bardzo ją musisz kochać..

        Czy Tobie się już ktoś oświadczał ???
        Jeśli tak to czy zrobił to nie prostacko ???
        i co wogóle dla ciebie znaczy nie prostacko ???
        coś mi się wydaje że teraz napiszesz jak to książę na białym koniu przyjechał po
        Ciebie do wielkiej wieży, w której Cię zamknięto za "jad" jakim komentujesz
        innych intencje.
        Po drugie - może i nie ma pieniędzy, Czy według Ciebie jest gorsza osobą !!!
        wiele ludzi ich nie ma i nie jest to oznaką braku uczucia, ma za to pomysł.
        • ingeborg Re: ni24 15.02.09, 00:38
          1. nie ma obowiązku oświadczać się na billboardach, tym bardziej ż e
          pomysł oklepany
          2. jak już się chce oświadczyć to można zrobić to bardzo małym
          kosztem nie promując przy tym żadnego koncernu

          to tak jakby dać wybrance pierścionek z logo coca-coli zamiast oczka
          a potem wysyłać zaproszenia na papierze firmowym dajmy na to
          heinekena - żeby taniej było.
          w takiej chwili to oni dwoje są najważniejszymi osobami w tej
          sytuacji - oni, a nie kampania reklamowa, która wszystko psuje.
          Prostactwem jest to, ze teraz dziewczynie oświadczyny będą się po
          wsze czasy kojarzyć z fioletową krową.

          bardziej na miejscu byłoby zabrać dziewczynę w jakieś ładne miejsce
          i tam jej się oświadczyć. po prostu, bez udziwnień i wielkiego logo
          milki.
          • vandikia Re: ni24 15.02.09, 00:42
            oj oj oj popadacie w paranoję.. co do pierscionka z logo.. to jedna
            z wiodących firm jubilerskich na polskim rynku w obrączkach
            graweruje od wewnątrz swoje logo.. bez pytania, bez pozwolenia..

            co do tego, co bardziej na miejscu, to z calym szacunkiem nie wasza
            sprawa, nie znacie ani jego ani jej, ale jak zwykle wszystcy są
            mądrzejsi i wasze racje, gust najlepsze na swiecie.. takie myslenie,
            to dopiero zenada
            nie mowiac o jasnowidztwie.. co sie bedzie dziewczynie kojarzyc..
            moze przepowiedz mi 6 w totka, bo bym sobie na SPA pobiegała
            czesciej?
            • ingeborg Re: ni24 15.02.09, 00:55
              koleś według mnie daje jasny przekaz: chcę się oświadczyć z pompą,
              ale mnie na tą pompę nie stać. to jak noszenie podróbki z wielkim
              logo: pokazuję jak bardzo chcę podkreślić mój status materialny, ale
              mnie na to nie stać więc sięgam po badziew. i o ile torebka to tylko
              torebka i można nosić badziew do woli, to oświadczyny to jednak
              ważna chwila w życiu i z szacunku dla kobiety po taki badziew nie
              powinno się sięgać.

              nic w tym złego, że kogoś nie stać, ale trzeba po prostu mierzyć
              siły na zamiary.
              nie znamy jego ani jej i mamy nadzieję, że wybranka też przedkłada
              dobre chęci nad efekt.
          • lacido Re: ni24 15.02.09, 00:46
            może dostaną jakiś zapas milek :PPP
    • dotyk_wiatru Re: Ogromna prośba - Z A R Ę C Z Y N Y 15.02.09, 00:26
      Volc...UDAŁO SIĘ...Billboard jest...a jak oświadczyny zostały
      przyjęte? ;)
      • aquira Re: Ogromna prośba - Z A R Ę C Z Y N Y 15.02.09, 01:01
        Też się zastanawiam, czy zostały przyjęte... :P Klikałam kilka razy, z kilku
        kont, więc uważam, że powinnam wiedzieć, czy moje wysiłki nie poszły na marne :P
        ;)
        • dotyk_wiatru Re: Ogromna prośba - Z A R Ę C Z Y N Y 15.02.09, 11:35
          aquira napisała:

          > Też się zastanawiam, czy zostały przyjęte... :P Klikałam kilka
          razy, z kilku
          > kont, więc uważam, że powinnam wiedzieć, czy moje wysiłki nie
          poszły na marne :
          > P
          > ;)

          Wiem tylko, że wygrał...A oświadczyny...No właśnie :)
          • volcowitch Re: Ogromna prośba - Z A R Ę C Z Y N Y 16.02.09, 01:55
            Dziękuję za zdobycie pierwszego miejsca oto mała relacja.

            miasta.gazeta.pl/poznan/1,36001,6279777,Zareczyny_bo_kliknelo_2_tysiace_osob.html
            • mona817 Re: Ogromna prośba - Z A R Ę C Z Y N Y 16.02.09, 02:00
              Gratulacje! I wiele szczęścia we wspólnym życiu :)
            • dotyk_wiatru Re: Ogromna prośba - Z A R Ę C Z Y N Y 16.02.09, 14:15
              volcowitch napisał:

              > Dziękuję za zdobycie pierwszego miejsca oto mała relacja.
              >
              > miasta.gazeta.pl/poznan/1,36001,6279777,Zareczyny_bo_kliknelo_2_tysiace_osob.html

              Pięknie to sobie wymyśliłeś :)))) Cieszę się bardzo Waszym
              szczęściem...i...że udało się dopiąć celu :) Pozdrawiam i szczęścia
              życzę :D
            • arbuzunia Re: Ogromna prośba - Z A R Ę C Z Y N Y 16.02.09, 15:48
              dobrze że jej się podobało :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka