agter Re: Ogromna prośba - Z A R Ę C Z Y N Y 24.01.09, 16:44 A propos kiczu - wolałabym takie niż zwykłe :P Odpowiedz Link Zgłoś
aquira Re: Ogromna prośba - Z A R Ę C Z Y N Y 24.01.09, 17:32 Hmmm... Skoro to Poznań, to zagłosuję. Na którym przystanku pojawi się ten napis? :P Odpowiedz Link Zgłoś
aquira Re: Ogromna prośba - Z A R Ę C Z Y N Y 24.01.09, 17:33 O, już doczytałam. Mam nadzieję, że zobaczę to cudo ;p Odpowiedz Link Zgłoś
cotti Re: Ogromna prośba - Z A R Ę C Z Y N Y 24.01.09, 18:40 Nie zagłosuję, bo jednak wolałabym, żeby mężczyzna przy oświadczynach był nieco bardziej oryginalny niż na amerykańskim filmie cotti Odpowiedz Link Zgłoś
justynka2104 Re: Ogromna prośba - Z A R Ę C Z Y N Y 24.01.09, 21:16 Masz mój głos.Powodzenia:) Odpowiedz Link Zgłoś
la_vaniglia Re: Ogromna prośba - Z A R Ę C Z Y N Y 25.01.09, 00:13 nie chce nikogo obrazac, ale dla mnie oswiadczyny w walentynki sa lekko szurnietym pomyslem i gdyby moj facet mi sie w walentynki oswiadczyl to chyba byl go rzucila, to jest calkowity brak inwencji tworczej, iscie na latwizne bo atmosfere tworza sklepy i reklamy a nie mezczyzna sam we wlasnej osobie poprzez kreatywnosc, chec pokazania ze ma pomysl nie tylko na oswiadczyny ale i na reszte zycia:) wolalabm lekko niedopracowane zareczyny, ale oryginalne, a nie typowe jakie znamy z filmow. tak czy inaczej powodzenia, sa rzone opinie i rozne dziewczyny:) Odpowiedz Link Zgłoś
hacimelek Re: Ogromna prośba - Z A R Ę C Z Y N Y 25.01.09, 07:38 vooooila! trzymam kciuki! Odpowiedz Link Zgłoś
volcowitch Re: Ogromna prośba - Z A R Ę C Z Y N Y 25.01.09, 16:53 to co teraz napiszę to akt mojej desperacji:( może ktoś się ulituje i wesprze mnie w akcji oświadczyn Dzięki za do tej pory oddane głosy. Walczcie razem ze mną! Zakładajcie konta na tlenie www.tlen.pl I oddajcie z nich głosy następujaco podając swojego maila z tlena nazwa_użytkownika@o2.pl nazwa_użytkownika@go2.pl nazwa_użytkownika@tlen.pl nazwa_użytkownika@prokonto.pl W ten sposób z jednego maila robią się cztery Czyli jeśli założysz konto o nicku "kwiatek" to możesz oddac 4 głosy kwiatek@o2.pl kwiatek@go2.pl kwiatek@tlen.pl kwiatek@prokonto.pl A na tlenie można założyć 6 kont Więc jedna osoba może dac mi 6 x 4 = 24 głosy dziennie Prosze Was o to. Bardzo mi zależy. Odpowiedz Link Zgłoś
czlowiek_borsuk Re: Ogromna prośba - Z A R Ę C Z Y N Y 29.01.09, 05:40 ładnie to tak namawiać ludzi do oszukiwania?? zakładanie fikcyjnych kont i wielokrotne głosowanie - zdaje sie, ze właśnie to potępiałeś u przeciwnika? :D Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysio_misio Re: Ogromna prośba - Z A R Ę C Z Y N Y 25.01.09, 17:20 a nie lepiej wysilic sie jakos tak bardziej... i np zaprojektowac cos ladniejszego niz fioletowa krowka... zaplacic te 350zl i wynajac bilbord... tak,ze bylo wiadomo,ze to oswiadczyny a nie reklama milki? Odpowiedz Link Zgłoś
volcowitch Re: Ogromna prośba - Z A R Ę C Z Y N Y 25.01.09, 21:37 Za pieniądze można kupić tylko zbytki. Idei i przekazu nie kupisz. Tak samo jak nie kupisz akceptacji tego co robisz wśród ludzi. Bo jak się ma 350zł do przekonania i akceptacji ponad +/- 3000 osób. Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysio_misio Re: Ogromna prośba - Z A R Ę C Z Y N Y 25.01.09, 22:26 przekaz bedzie ten sam... ba! Nawet potezniejszy.. postawisz sobie tego bilborda gdzie zechcesz... ale efekt bedzie inny... Twoja dziewczyna nie zobaczy laciatej krowki i zareczyn, ktore w polowie sluza hienom reklamowym bo to nie beda Twoje zareczyny w pelni...a w ogromenej czesci reklama czekolad... bo ludzie patrzac na to nie beda widzieli nic poza reklama... bo ona bedzie widziala w tym reklame Odpowiedz Link Zgłoś
volcowitch Re: Ogromna prośba - Z A R Ę C Z Y N Y 26.01.09, 00:04 To nie znasz kobiet w kamyku z plaży danym prosto z serca zauważy cały Świat dany jej na dłoni. Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysio_misio Re: Ogromna prośba - Z A R Ę C Z Y N Y 26.01.09, 13:59 podejrzewam,ze bardziej znam niz Ty;] Odpowiedz Link Zgłoś
poprostu_basia Re: Ogromna prośba - Z A R Ę C Z Y N Y 25.01.09, 18:00 I tak mam konto na tlenie, moja koleżanka też więc głosujemy:) Odpowiedz Link Zgłoś
alajkah Re: Ogromna prośba - Z A R Ę C Z Y N Y 25.01.09, 18:27 Zaglosowalam:) Wspanialy, romantyczny pomysl, powodzenia! I badz dobrym mezem:) Odpowiedz Link Zgłoś
volcowitch Re: Ogromna prośba - Z A R Ę C Z Y N Y 28.01.09, 10:53 Hops do góry podnoszę Odpowiedz Link Zgłoś
ni24 Re: Ogromna prośba - Z A R Ę C Z Y N Y 28.01.09, 16:14 żenujące...w taki sposób to chyba tylko jakiś prostak mogłby się oświadczyć ... a jeśli juz to żal ci kasy,na wykup miejca na takim bilbordzie??? że musisz prosić? no to bardzo ją musisz kochać.. Odpowiedz Link Zgłoś
agni-76 ni24 30.01.09, 16:16 ni24 napisała: > żenujące...w taki sposób to chyba tylko jakiś prostak mogłby się oświadczyć ... > a jeśli juz to żal ci kasy,na wykup miejca na takim bilbordzie??? że musisz > prosić? no to bardzo ją musisz kochać.. Czy Tobie się już ktoś oświadczał ??? Jeśli tak to czy zrobił to nie prostacko ??? i co wogóle dla ciebie znaczy nie prostacko ??? coś mi się wydaje że teraz napiszesz jak to książę na białym koniu przyjechał po Ciebie do wielkiej wieży, w której Cię zamknięto za "jad" jakim komentujesz innych intencje. Po drugie - może i nie ma pieniędzy, Czy według Ciebie jest gorsza osobą !!! wiele ludzi ich nie ma i nie jest to oznaką braku uczucia, ma za to pomysł. Odpowiedz Link Zgłoś
ingeborg Re: ni24 15.02.09, 00:38 1. nie ma obowiązku oświadczać się na billboardach, tym bardziej ż e pomysł oklepany 2. jak już się chce oświadczyć to można zrobić to bardzo małym kosztem nie promując przy tym żadnego koncernu to tak jakby dać wybrance pierścionek z logo coca-coli zamiast oczka a potem wysyłać zaproszenia na papierze firmowym dajmy na to heinekena - żeby taniej było. w takiej chwili to oni dwoje są najważniejszymi osobami w tej sytuacji - oni, a nie kampania reklamowa, która wszystko psuje. Prostactwem jest to, ze teraz dziewczynie oświadczyny będą się po wsze czasy kojarzyć z fioletową krową. bardziej na miejscu byłoby zabrać dziewczynę w jakieś ładne miejsce i tam jej się oświadczyć. po prostu, bez udziwnień i wielkiego logo milki. Odpowiedz Link Zgłoś
vandikia Re: ni24 15.02.09, 00:42 oj oj oj popadacie w paranoję.. co do pierscionka z logo.. to jedna z wiodących firm jubilerskich na polskim rynku w obrączkach graweruje od wewnątrz swoje logo.. bez pytania, bez pozwolenia.. co do tego, co bardziej na miejscu, to z calym szacunkiem nie wasza sprawa, nie znacie ani jego ani jej, ale jak zwykle wszystcy są mądrzejsi i wasze racje, gust najlepsze na swiecie.. takie myslenie, to dopiero zenada nie mowiac o jasnowidztwie.. co sie bedzie dziewczynie kojarzyc.. moze przepowiedz mi 6 w totka, bo bym sobie na SPA pobiegała czesciej? Odpowiedz Link Zgłoś
ingeborg Re: ni24 15.02.09, 00:55 koleś według mnie daje jasny przekaz: chcę się oświadczyć z pompą, ale mnie na tą pompę nie stać. to jak noszenie podróbki z wielkim logo: pokazuję jak bardzo chcę podkreślić mój status materialny, ale mnie na to nie stać więc sięgam po badziew. i o ile torebka to tylko torebka i można nosić badziew do woli, to oświadczyny to jednak ważna chwila w życiu i z szacunku dla kobiety po taki badziew nie powinno się sięgać. nic w tym złego, że kogoś nie stać, ale trzeba po prostu mierzyć siły na zamiary. nie znamy jego ani jej i mamy nadzieję, że wybranka też przedkłada dobre chęci nad efekt. Odpowiedz Link Zgłoś
dotyk_wiatru Re: Ogromna prośba - Z A R Ę C Z Y N Y 15.02.09, 00:26 Volc...UDAŁO SIĘ...Billboard jest...a jak oświadczyny zostały przyjęte? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
aquira Re: Ogromna prośba - Z A R Ę C Z Y N Y 15.02.09, 01:01 Też się zastanawiam, czy zostały przyjęte... :P Klikałam kilka razy, z kilku kont, więc uważam, że powinnam wiedzieć, czy moje wysiłki nie poszły na marne :P ;) Odpowiedz Link Zgłoś
dotyk_wiatru Re: Ogromna prośba - Z A R Ę C Z Y N Y 15.02.09, 11:35 aquira napisała: > Też się zastanawiam, czy zostały przyjęte... :P Klikałam kilka razy, z kilku > kont, więc uważam, że powinnam wiedzieć, czy moje wysiłki nie poszły na marne : > P > ;) Wiem tylko, że wygrał...A oświadczyny...No właśnie :) Odpowiedz Link Zgłoś
volcowitch Re: Ogromna prośba - Z A R Ę C Z Y N Y 16.02.09, 01:55 Dziękuję za zdobycie pierwszego miejsca oto mała relacja. miasta.gazeta.pl/poznan/1,36001,6279777,Zareczyny_bo_kliknelo_2_tysiace_osob.html Odpowiedz Link Zgłoś
mona817 Re: Ogromna prośba - Z A R Ę C Z Y N Y 16.02.09, 02:00 Gratulacje! I wiele szczęścia we wspólnym życiu :) Odpowiedz Link Zgłoś
dotyk_wiatru Re: Ogromna prośba - Z A R Ę C Z Y N Y 16.02.09, 14:15 volcowitch napisał: > Dziękuję za zdobycie pierwszego miejsca oto mała relacja. > > miasta.gazeta.pl/poznan/1,36001,6279777,Zareczyny_bo_kliknelo_2_tysiace_osob.html Pięknie to sobie wymyśliłeś :)))) Cieszę się bardzo Waszym szczęściem...i...że udało się dopiąć celu :) Pozdrawiam i szczęścia życzę :D Odpowiedz Link Zgłoś
arbuzunia Re: Ogromna prośba - Z A R Ę C Z Y N Y 16.02.09, 15:48 dobrze że jej się podobało :) Odpowiedz Link Zgłoś