Dodaj do ulubionych

Braki katalogu 01!!!!

09.12.04, 19:10
Tradycyjnie.Można się już naszykować na jakieś braki?
Obserwuj wątek
    • piksie Re: Braki katalogu 01!!!! 13.12.04, 15:42
      Właśnie sprawdziłam, że brakuje w paczce;
      - gwiazdek na paznokcie
      oraz
      - pędzli do makijażu z oferty internetowej. Nie rozumiem tego, skoro nadal są
      oferowane w specjalnej ofercie internetowej. Co ciekawe jak dowiedziałam się u
      pani z telefonicznej obsługi klienta, nie dostanę tych pędzli w nastęnej paczce
      oraz proszą, aby nie zamawiać tego produktu ponownie. Zapewne gdybym zamówiła w
      normalnej cenie katalogowej to znalazłyby się.....
      • nea2 Re: Braki katalogu 01!!!! 13.12.04, 15:56
        Ja wszystko dostanę oprócz ręczniczków z kat.13.Wodę po goleniu Open Road też
        dostanę.Po raz pierwszy,czyli od 3 lat jak jestem w Avonie,dostanę produkt
        alternatywny-wykrętną kredkę do ust z Color Trend.Dzieweczyny czy RU znaczy
        Rumunia?Koleżanka zamówiła ją na prezent.Mam się już zacząć martiwć?
      • enyya Re: Braki katalogu 01!!!! 13.12.04, 16:26
        Moja teoria jest taka: pędzle sa oferowane w ofercie internetowej nadal, gdyż jest przydział tych pędzli na okręgi. W twoim okręgu juz sie skończyły, bo było dużo zamówień na nie. Nie dostaniesz tych pędzli w następnej paczce, bo nigdy z oferty internetowej czy oferty netto nie przysyłali, bo to jest oferta do wyczerpania zapasów. Po to jest wyprzedaż. Nie będą produkować a potem wyprzedawać.
      • enyya Re: Braki katalogu 01!!!! 13.12.04, 16:26
        Moja teoria jest taka: pędzle sa oferowane w ofercie internetowej nadal, gdyż jest przydział tych pędzli na okręgi. W twoim okręgu juz sie skończyły, bo było dużo zamówień na nie. Nie dostaniesz tych pędzli w następnej paczce, bo nigdy z oferty internetowej czy oferty netto nie przysyłali, bo to jest oferta do wyczerpania zapasów. Po to jest wyprzedaż. Nie będą produkować a potem wyprzedawać.
      • treselle Re: Braki katalogu 01!!!! 13.12.04, 17:50
        no i nie mam:
        żelu pod prysznic z serii senses re-charge
        intensywnie nawilżającego balsamu do suchej skóry
        ale dosłali za to błyskotliwy eyeliner, który był w brakach w ostatniej paczce.
      • elikg Re: Braki katalogu 01!!!! 14.12.04, 23:28
        Zajrzyj do danych finansowych- tam będzie wystawiaona faktura za ostatanie
        przetworzone zamówienie.Jeśli gdzięs będzie 0, np w jakimś zestawie to sprawdz
        czy nie sa zestawy rozbite na poszczególne składniki i przy nich cena.Czasem
        piszę że brak danego produktu ,a na dole faktury jest tzw produkt zastępczy- np
        ten sam tylko nie polskich napisów na opakowanu.Troche zamotałam, ale może się
        zorientujesz...
        Pozd.
        • miniblue Re: Braki katalogu 01!!!! 15.12.04, 10:05
          Dziękuję bardzo za podpowiedź.W pierwszej chwili przestraszyłam się,bo zestawy
          były na zero,ale pod spodem były rozbite.Będzie też zaległy eyeliner
          srebrny.Brak tylko wody toal.Eliksir Miłości.Już byłam gotowa zrezygnować,bo
          klientka nazamawiała na prezenty,ale jest dobrze.
    • amarga Re: Braki katalogu 01!!!! 15.12.04, 20:04
      Jeśli ktoś zamawiał (lub zamierza zamawiać) zestaw Soft and Sensual, niech z góry przygotowuje się na brak myjki. Myjek nie ma - i już nie będzie. W ramach rekompensaty firma obniża cenę nowego zestawu (czyli balsam + żel + torebka) - o całe 50 groszy!
      Tak jest w Warszawie. Otrzymałam informacje, że czy to w sklepach, czy z regularnego zamówienia - myjki skońćzyły się definitywnie.
      uncertain
    • golacka Re: Braki katalogu 01!!!! 16.12.04, 12:14
      U mnie będzie brakowało aż 3 produktów, i to akurat tych które miały być
      podarowane na Święta. I co ja mam teraz zrobić? Przecież to jakaś paranoja, jak
      przyjdą w styczniu to już nie będą mi potrzebne i co ja wtedy z nimi zrobię a
      dodam że to nie były najtańsze produkty a wręcz jedne z droższych.
    • mariolkka Re: Braki katalogu 01!!!! 16.12.04, 12:47
      A ja skladalam zamowienie we wtorek, ale jeszcze jedno zlozylam w srode to
      drugie do odbioru w COKu i wyobrazcie sobie, ze w tym wtorkowym zamowieniu nie
      bylo balsamow intensywnie nawilzajacych, a patrze na druga fakture tam sa smile)
      • sister52 Re: Braki katalogu 01!!!! 16.12.04, 12:50
        To jeszcze nic - ja miałam kiedyś sytuację, że przed Świętami składałam dwa
        zamówienia tego samego dnia, jedno rano, drugie lekko po południu. Na pierwszej
        fakturze przy produkcie z oferty netto było napisane "produkcja zakończona,
        prosimy nie zamawiać". W drugim zamówieniu też ten produkt zamówiłam i... go
        dostałam smile A oba zamówienia były składane i przetworzone tego samego dnia.
        • zuziarozia Re: Braki katalogu 01!!!! 16.12.04, 19:01
          Ale się wściekłam, brakuje mi reczników, żelu do golenia po raz drugi, zestawu
          dla mężczyzn, szamponu herbal z pokrzywą, błyszczyku z oferty internetowej, a
          krem glicerynowy jest anternatywny EE. A te kosmetyki (męskie)to miały byc na
          prezent gwiazdkowy dla taty. A cok daleko.
          • biba46 Re: Braki katalogu 01!!!! 16.12.04, 20:34
            u mnie też brakuje ręczniczków, z zestawu SPA - brak w magazynie tropikalnego
            scrubu, natomiast zestaw Pur Blanca i !! torba na prezenty - produkt
            alternatywny EE i najważniejsze - na 6 pakietów próbek podkładu rozświetlająco-
            antystresowego (przy oryginalnych numerach katalogowych info, że brak w
            magazynie), aż 4 to produkt alternatywny EE.
            Co ja mam z tym niekompletnym zestawem SPA zrobić? Może powinnam za tę fakturę
            wystawić alternatywną notę korygującą?
            sad
    • klakierka Re: Braki katalogu 01!!!! 17.12.04, 18:31
      wrrrrrrrrrrr jak mnie to wkurza nie mam myjki 5 swinek a zamawiałam ją juz w
      poprzednim katalogi i teraz tez nie dosłali, nie mam tez reczników sad(( ,
      produkty alternartwne to kremy do rak glicerynowe i zielony balsam senses
      jak mnei to wkurza !!
    • mika1976 Re: Braki katalogu 01!!!! 17.12.04, 20:23
      Wiecie co dziś zrobiłam z powodu braku myjek do 4 zestawów ? Poszłam do
      Rossmanna i kupiłam 4 różowe myjki w pudełku za 4.99 zł. Dołożę je do zestawów
      bo nie chcę stracić klientek.
      No niestety do czego doprowadzają ciągłe braki w AVON !!!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka