Dodaj do ulubionych

SAMOTNA- 67 LAT

03.03.08, 21:56
JESTEM ANKA, SZUKAM OSOBY W MOIM WIEKU......
Obserwuj wątek
    • sauber1 Re: SAMOTNA- 67 LAT 03.03.08, 23:05
      anna.s_40 napisała:

      > JESTEM ANKA, SZUKAM OSOBY W MOIM WIEKU......

      Może i ktoś taki się i tu znajdzie, ale jak znam życie będzie trudno, to
      pokolenie na TV jest wychowane, seriale jak nabożeństwa, a na neta długie zęby,
      ja dziadka już trzeci rol meczę, udaje że ma słaby wzrok i chce bym zwiększył
      rozdzielczość smile
    • annamaria54_pl Re: SAMOTNA- 67 LAT 07.03.08, 20:08
      Aniu pisalam do ciebie i mi juz nie odpisalas,czemu?Prosze napisz mi
      skad jestes tak bardzo bym chciala z toba porozmawiac.Pozdrawiam Cie
      serdecznie Anka
      • anna.s_40 Re: SAMOTNA- 67 LAT 07.03.08, 21:12
        Witam Cię serdecznie.Ja mam 67 lat więc nie wiem czy będę
        odpowiednią osobą do nawiązania znajomości.Proszę napisz mi ile masz
        lat i z jakiej miejscowości pochodzisz.Ja jestem rodowitą kaliszanką
        ale od 1973 roku mieszkam w poznaniu.Jeżeli jesteś w moim mniej
        więcej wieku to może podamy sobie nr gg -decyzja należy do
        Ciebie. Pozdrawiam Anna
        • sauber1 Re: SAMOTNA- 67 LAT 08.03.08, 06:35
          pl.youtube.com/watch?v=Zv1qzNgrhOo
      • anna.s_40 Re: SAMOTNA- 67 LAT 08.03.08, 09:29
        Witam serdecznie.Jeżeli byś chciała porozmawiać to podaję moje gg
        370316.Zyczę miłego dnia. Anna
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka