anna.s_40 03.03.08, 21:56 JESTEM ANKA, SZUKAM OSOBY W MOIM WIEKU...... Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sauber1 Re: SAMOTNA- 67 LAT 03.03.08, 23:05 anna.s_40 napisała: > JESTEM ANKA, SZUKAM OSOBY W MOIM WIEKU...... Może i ktoś taki się i tu znajdzie, ale jak znam życie będzie trudno, to pokolenie na TV jest wychowane, seriale jak nabożeństwa, a na neta długie zęby, ja dziadka już trzeci rol meczę, udaje że ma słaby wzrok i chce bym zwiększył rozdzielczość Odpowiedz Link
annamaria54_pl Re: SAMOTNA- 67 LAT 07.03.08, 20:08 Aniu pisalam do ciebie i mi juz nie odpisalas,czemu?Prosze napisz mi skad jestes tak bardzo bym chciala z toba porozmawiac.Pozdrawiam Cie serdecznie Anka Odpowiedz Link
anna.s_40 Re: SAMOTNA- 67 LAT 07.03.08, 21:12 Witam Cię serdecznie.Ja mam 67 lat więc nie wiem czy będę odpowiednią osobą do nawiązania znajomości.Proszę napisz mi ile masz lat i z jakiej miejscowości pochodzisz.Ja jestem rodowitą kaliszanką ale od 1973 roku mieszkam w poznaniu.Jeżeli jesteś w moim mniej więcej wieku to może podamy sobie nr gg -decyzja należy do Ciebie. Pozdrawiam Anna Odpowiedz Link
anna.s_40 Re: SAMOTNA- 67 LAT 08.03.08, 09:29 Witam serdecznie.Jeżeli byś chciała porozmawiać to podaję moje gg 370316.Zyczę miłego dnia. Anna Odpowiedz Link