23.02.05, 21:29
Znam, wiem że, że są tacy co dużo, bardzo dużo, wręcz za dużo chcą.
Chcą się najeść, chcą się przejeść: impresjami, imprezami, wrażeniami,
zdarzeniami.
Wielu takich jest między nami, między wami.

A ja nie, ja inaczej. Zaraz wszystko wytłumaczę, bo ja mam taką swoją
chwilozofię.
Łapię chwile, chwile łapką. Potem je przykrywam czapką,
by skosztować je w te dni, kiedy bardzo mi się ckni.
Obserwuj wątek
          • meg25 Re: Chwile... 23.02.05, 21:47
            :)))
            Ja bardzo lubię jej piosenki, ale słucham ich tylko wtedy kiedy jest mi dobrze,
            bo gdy mój nastrój jest w rejestrach dolnych, włączam muzykę bardziej
            energetyczną.:))
            • caruzzo Re: Chwile... 23.02.05, 21:50
              Nie twierdzę,ze piosenki są złe,moze niektore
              znam....ale jakos nic mi się nie kojarzy....;DDD
              A ze piszesz o niej teraz to rozumiem,ze jest
              Ci dobrze.....;DDD
              Ja aby zrekompensowac swoją niewiedzę,mogę pozyczyc
              Ci czapkę.....))))))
                      • meg25 Re: Chwile... 24.02.05, 13:51
                        Oj, poszczebiotałabym (chociaż głos mam nieszczebiotliwy) z Tobą, ale nikt tu
                        moich pragnień nie rozumie i coraz to nowymi papierami mnie zasypują...;)))
                        • caruzzo Re: Chwile... 24.02.05, 16:38
                          meg25 napisała:

> Oj, poszczebiotałabym (chociaż głos mam nieszczebiotliwy) z Tobą, ale nikt tu
                          > moich pragnień nie rozumie i coraz to nowymi papierami mnie zasypują...;)))
                          -----------------------------------
                          Takie zycie......przewaznie jest cos do zrobienia,
                          albo jeszcze gorzej bo każą robic......urwanie
                          głowy z tym wszystkim....DDDDDDD
                          Pozdrawiam.....
                            • caruzzo Re: Chwile... 24.02.05, 16:54
                              Witaj turkaweczko.........!!!!
                              Nie taki zaganiany....ale troche spraw
                              załatwiłem......troche też PIT-owałem...DDDDD
                              i juz 17,00...jak to zycie szybko płynie.DDDDDD
                              Milego popoludnia.......
                              • meg25 Re: Chwile... 24.02.05, 16:57
                                Ja wciąż w pracy, niestety...:(
                                A PIT-owanie, jak to śmiesznie określiłeś, wciąż przede mną...:DDD
                                Może podesłałbyś mi Mistrzu jakiś program mobilizujący?;)))
                                    • caruzzo Re: Chwile... 24.02.05, 17:10
                                      Taka delikatna sugestia jest lepsza .....
                                      przeciez to nie sztuka krzyknąć......Meg zrób...
                                      bo nabierzesz uprzedzen do PIT-owania i będzie
                                      wiekszy kłopot.....DDD
                                      AAAAAAAA moze zobaczysz @
                                                  • caruzzo Re: Chwile... 24.02.05, 17:28
                                                    pewnie leca w strone morza....odbija sie
                                                    od mierzei wislanej i dopiero po najodowaniu
                                                    do Ciebie.....DDD
                                                    jakie to zycie jest pokretne.prawda?...DDDD
                                                    Słuchaj...wysle jeszcze 1 próbnego maila.......
                                                  • meg25 Re: Chwile... 24.02.05, 17:37
                                                    Lubię sobie pożartować, ale tym razem jestem poważna jak, jak... ksiądz!;))
                                                    Naprawdę nic do mnie nie dociera!!!!!

Jadę do domu, jak tylko wejdę to zaraz sprawdzę, może naprawdę te gołębie
                                                    zahaczyły o jakiś pub, wypiją piwko i polecą dalej...;)))
                                                  • meg25 Re: Chwile... 24.02.05, 20:55
                                                    Dotarły, dotarły! Wszystkie trzy!:)))
                                                    Gołabki musiały nie pojednym piwku wypić, ale w końcu udało im się dostarczyć
                                                    wiadomości od mego Mistrza i Wroga;)))
                                                    @...
                                                  • meg25 Re: Chwile... 25.02.05, 09:40
                                                    Mnie można wierzyć!;)))
                                                    Witaj Mistrzu! Piąteczek uroczy dziś mamy:)))
                                                    I dzisiaj skowroneczek ze mnie autentyczny, bo wstałam baardzo wcześnie rano,
                                                    tylko jakoś śpiewać mi się nie chce... raczej ziewać:DDD
                                                  • caruzzo Re: Chwile... 25.02.05, 09:46
                                                    Witam Panią.......
                                                    ja działam od kilku godzin...DDDDD
                                                    A dzionek owszem uroczy,torchę sniegu napadało...
                                                    Milego dnia zyczę.....do wieczora daleko moze
                                                    z tym spiewaniem cos da sie zrobić...DDDDDDD
                                                  • meg25 Re: Chwile... 25.02.05, 10:02
                                                    O! Nowa sygnaturka!:))
                                                    Dla mnie ważne jest to, co ja pamiętam!;)))
                                                    Śpiewać może będę wieczorem, po wizycie mojej przyjaciółki! Wiśnióweczka już
                                                    czeka!;DDD

• caruzzo Re: Chwile... 25.02.05, 11:24
                                                    A jaki repertuar wchodzi w grę,sa juz
                                                    ustalenia........DDD
                                                    Na wszelki wypadek milego biesiadowania zyczę.DDDD
                                                    Tak sygnaturkę zmieniłem na troche inną......na razie
                                                    testuje ja....a potem zobacyzmy....DDDDDDDDD
                                                  • meg25 Re: Chwile... 25.02.05, 11:28
                                                    Żadnych ustaleń... będzie żywiołowo i spontanicznie!!!;)))
                                                    Właśnie kombinuję coby aerobik sobie odpuścić, bo sił mi może zbraknąć;DDD
                                                  • caruzzo Re: Chwile... 25.02.05, 14:41
                                                    Teoretycznie tak....ale teraz znowu pitowałem..
                                                    teraz muszę wszystko poskładac....pokserowac.
                                                    i powysyłac....mam takie miekkie serce
                                                    i pomagam ludziom....DDDDDDD
                                                    Młodziez czeka w szkole do odbioru.......DDDDDD
                                                  • caruzzo Re: Chwile... 25.02.05, 15:55
                                                    No własnie.......ale jest na to
                                                    rada.....obroża elektorniczna....
                                                    podobno rewelacyjny wynalazek.....DDDDDD
                                                    A na serio....liczenie przy pomocy
                                                    tego programu jest b.prosciutkie i
                                                    syzbkie....bez obaw..DDDDDD
                                                  • caruzzo Re: Chwile... 26.02.05, 11:34
                                                    Witam.......
                                                    A tu cicho i głucho......
                                                    czy to aby nie przesada ze spaniem
                                                    do południa..DDDDDDDD
                                                    Miłego dnia życzę...a jak takowe były
                                                    to coby się jak najczęsciej powtarzały.....)))))))
                                                  • meg25 Re: Chwile... 26.02.05, 11:36
                                                    Dzień dobry Mistrzu:)))

Tyle fajnych rzeczy można robić zamiast rozliczać się z fiskusem... chyba i
                                                    dzisiaj nie zabiorę się za to, zresztą jest jeszcze tyle czasu...;)))

Miłego dnia!:))
                                                  • konrado80 Re: Chwile... 26.02.05, 11:48
                                                    a dlaczego tak sadzisz? :))
                                                    to ze siedze dzisiaj w pracy to nie znaczy ze sie przepracowuje :)))
                                                    bo troche tu nudno
                                                    a Ty w domu czy tez w pracy?
                                                  • meg25 Re: Chwile... 26.02.05, 11:51
                                                    Ja w soboty nie pracuję, ani w niedzielę:)))
                                                    Nudno masz w pracy? Ja o swojej nie mogę tego powiedzieć, czasem nawet
                                                    chcialabym się ponudzić...;))
                                                  • konrado80 Re: Chwile... 26.02.05, 11:58
                                                    ja mam taka prace ze czasem jest praca a czasem nie ma
                                                    a juz w weekendy lub swieta to juz lepiej nie mowic
                                                    w weekendy czy swieta i w nocy jestem tutaj tylko po to ze jakby cos sie dzialo to jestem na miejscu, wiec dlatego nudy dzisiaj
                                                  • meg25 Re: Chwile... 26.02.05, 12:08
                                                    Czyżbym taką była?;)))

A, prowadzisz bardzo aktywny tryb życia więc właściwie należy Ci się trochę
                                                    nudy w pracy:DDD
                                                  • konrado80 Re: Chwile... 26.02.05, 12:36
                                                    gre w pilke traktuje jako odstresowanie calego tygodnia :))
                                                    ale nie moge sie doczekac jak juz bedzie cieplo zeby wsiasc na rower
                                                    i do pracy rowerem :))
                                                    a Ty nie uprawiasz siakegos sportu albo cos w tym rodzaju? :)
                                                    zeby siakos odreagowac codziennosc
                                                  • meg25 Re: Chwile... 26.02.05, 12:40
                                                    Dwa razy w tygodniu odstresowuję się na aerobiku:)))
                                                    Jak się ociepli to wyciągnę rower, ale do pracy mam za daleko, a i nieporęcznie
                                                    byłoby mi w kostiumie i w szpilkach!;)))
                                                  • konrado80 Re: Chwile... 26.02.05, 12:46
                                                    ale jak by to fajnie wygladalo i jakie zdziwienie w pracy :)))
                                                    ja tez blisko nie mam, bo do pracy jade ok 1 godz rowerem oczywiscie :))
                                                    to praktycznie tyle samo co autobusem

PS. mozna wiedziec skad jestes?
                                                  • konrado80 Re: Chwile... 26.02.05, 12:52
                                                    a dlaczego niestety?
                                                    ja tez tu mieszkam i nawet czasem nie nazekam :)))
                                                    to moze kiedys sie stykniemy gdzies na rower? ;)
                                                    w zeszlym roku czesto jezdzilem do Powsina :)
                                                  • meg25 Re: Chwile... 26.02.05, 12:55
                                                    ło matko! Dla mnie to drugi koniec Wawy! Mieszkam na Bielanach! Po dojechaniu
                                                    na miejsce, musiałbyś mnie reanimować!:DDDDD
                                                  • konrado80 Re: Chwile... 26.02.05, 13:00
                                                    to ja ktoregos razu pojechalem na Zeran z tamtad do Powsina
                                                    tam godz odpoczynku i uzupelnienie brakujacych witamin
                                                    i z powrotem na Zeran i do domu :))
                                                    a mieszkam w gminie Wawer :))
                                                  • meg25 Re: Chwile... 26.02.05, 13:04
                                                    Konrado, litości!!! Ja już nie mam 25 lat!:DDD
                                                    Ale chylę czoła...;))

Muszę wyskoczyć do sklepu, jutro mam gości na obiedzie i trzeba coś niecoś
                                                    zakupić:DDD
                                                    Na razie!:))
                                                  • konrado80 Re: Chwile... 26.02.05, 13:08
                                                    to milego dnia, weekendu i zakupow

PS. domyslam sie ze nie masz tyle i nie mowie ze musielibysmy jechac do Powsina
                                                    po prostu jak bedziesz miala ochote pojezdzic to chetnie przyjade do Ciebie ;)
                                                    Pozdrawiam
                                                  • meg25 Re: Chwile... 26.02.05, 14:05
                                                    No i po zakupach, szybka jestem prawda?:DDD

Będę o tym pamiętać Konradzie, u mnie też jest gdzie pojeździć, a Bielany są
                                                    bardzo zielone, a i lasek niedaleko...:)))

• meg25 Re: Chwile... 26.02.05, 14:22
                                                    No rzeczywiście, jeden już tak! Byłam bardzo zdziwiona dlaczego dzisiaj tak
                                                    wcześnie, a pan sprzedawca zaczął się śmiać, bo dochodziła 14.00, a on zawsze o
                                                    tej porze zamyka:))
                                                    Ale jak się wstaje po 10 to potem tego czasu jakby... mało;)))

Kupiłam pyszne lody tiramisu i właśnie się zastanawiam jak to zrobić, żeby ich
                                                    nie zjeść do jutra:DDD
                                                  • meg25 Re: Chwile... 26.02.05, 14:33
                                                    chciałbyś!;)) Może bym Ci i dała, ale jaką mam gwarancję, że oddasz? Nooo,
                                                    chyba, że nie lubisz lodów:DDD

Każdy ma to na co zasługuje... chi, chi...;)))
                                                  • konrado80 Re: Chwile... 26.02.05, 14:40
                                                    gwarancji nie masz zadnej, a czy lubie lody to tez nie bedziesz wiedziala czy mowie prawde :PP

> Każdy ma to na co zasługuje...
                                                    nie zawsze tak jest
                                                  • meg25 Re: Chwile... 26.02.05, 14:59
                                                    No fakt, napisać można wszystko, ale ile w tym prawdy wie tylko piszący...;)))

Chyba rzeczywiście tak jest, chociaż może to tylko nam wydaje się, że
                                                    zasługujemy na więcej?:))
                                                  • konrado80 Re: Chwile... 26.02.05, 15:11
                                                    moze i masz racje, ze nam sie wydaje ze zaslugujemy na wiecej a tak naprawde to tylko my tak uwazamy
                                                    ale sa momenty/przypadki w ktorych nie tylko my tak uwazamy a i tak nie dostajemy tego
                                                  • meg25 Re: Chwile... 26.02.05, 15:15
                                                    Ale może później okazać się, że to było z korzyścią dla nas. Rzeczy nie zawsze
                                                    są tym na co wyglądają, ale to często wychodzi dopiero po jakimś czasie, czasem
                                                    bardzo długim...:))
                                                  • konrado80 Re: Chwile... 26.02.05, 15:24
                                                    meg25 napisała:

> Ale może później okazać się, że to było z korzyścią dla nas.
                                                    ale nie musi i moze byc innaczej

>ale to często wychodzi dopiero po jakimś czasie, czasem
                                                    > bardzo długim...:))
                                                    czasem za pozno
                                                  • meg25 Re: Chwile... 26.02.05, 16:01
                                                    Dobrze, że się poprawiłeś!:)) Bo dać to się da, tylko co to da?:DDD

A teraz proszę uśmiechnij się i koniecznie pomyśl o czymś przyjemnym!:))))
                                                  • meg25 Re: Chwile... 26.02.05, 16:13
                                                    Jasne... tylko cosik ta wiosenka biała i puszysta;)))
                                                    Gdzie jej piękne, soczyste zielenie?;DDD

Zerknij w okno, śnieżek sypie!:DDD
                                                  • konrado80 Re: Chwile... 26.02.05, 16:23
                                                    nie mam okna :(
                                                    ale widzialem przez drzwi wejsciowe do budynku :)))
                                                    i przez to musze zaraz isc sprawdzic czy dziala ogrzewanie wjazdu do garazu

a wiosny nie bedzie, bo bedzie odrazu lato juz w marcu
                                                  • konrado80 Re: Chwile... 26.02.05, 16:39
                                                    a to nie Ty mowilas ze pracujesz w gabinecie? :))

na skladanie protestow juz za pozno :)))
                                                    slyszalem juz dwie wersje
                                                    jedna to ze ten tydzien co teraz bedzie ma byc mrozny
                                                    i dopiero od nastepnego ma przyjsc ocieplenie
                                                    a druga to taka ze od 3 marca ma byc juz cieplo
                                                    i lato ma byc upalne ze jeszcze bedziemy tesknili za zima
                                                  • meg25 Re: Chwile... 26.02.05, 16:51
                                                    Mówiłam, że za gustownym biurkiem:)) Ale okna nie mam:( to się nazywa
                                                    inteligentny budynek przyjazny ludziom...;)))

Ja tam tęsknić nie będę! Niedoczekanie!!!;)))
                                                  • meg25 Re: Chwile... 26.02.05, 17:24
                                                    No tych skąpo ubranych dziewczyn to większość facetów nie może się doczekać!
                                                    Albo i wszyscy:DDDD

Jestem już gotowa do wyjścia, życz mi udanego wieczoru, a ja życzę Ci
                                                    spokojnego końca pracy:)))
                                                    Trzymaj się optymistyczny pesymisto!:)))
                                                  • caruzzo Re: Chwile... 26.02.05, 11:53
                                                    Witam Pani.....
                                                    a z pitowaniem mozna poczekać jeszcze trochę,chyba
                                                    ze są odlicznia wtedy lepiej pospieszyć się dopóki
                                                    nie ma tłoku.....DDD
                                                    A w kwestii fajnych rzeczy to głosuję oburącz ..za..DDDDDD
                                                  • meg25 Re: Chwile... 26.02.05, 11:56
                                                    Wiesz Caruzzo, że jak pisałem poprzedni post do Ciebie to jeszcze nie było
                                                    Twojego? Prawie równocześnie usiedliśmy do komputera:DDDD

Odliczenia mam niewielkie, ale zawsze:))
                                                    Może jutro? Nieee, jutro też nie...;)))
                                                  • caruzzo Re: Chwile... 26.02.05, 11:59
                                                    W sprawie zagadnienia pierwszego.......
                                                    to sa tzw. fenomeny natury..DDDDD
                                                    w w kwestii drugiej.......cała operacja
                                                    z 1 rozliczeniem trwa u mjie 15-20 minut.....DDDD
                                                    ale decyzzja nalezy do Ciebie.......))))))
                                                  • caruzzo Re: Chwile... 26.02.05, 12:12
                                                    To tylko przenosnia z tym hazadrem....a miało byc
                                                    efektywnie i efektownie......z nieznanych
                                                    powodów cos jezyk mi sie plącze......;))))
                                                    Moze to wpływ matki natury....
                                                  • caruzzo Re: Chwile... 26.02.05, 12:30
                                                    Coś jest na rzeczy Pani.........;))))))
                                                    Ale wyrzutów sumienia nie mam zadnych,ze
                                                    tak poźno poszedłem spac....miałem do załatwienia
                                                    troche spraw.....powiedziałbym wagi państwowej..
                                                    priorytetowych....DDDDDD
                                                    przosze zerkanac na @
                                                  • caruzzo Re: Chwile... 26.02.05, 12:40
                                                    Wici wysłane........nie wiem co opóźnia .... w Twoim rejonie
                                                    muszą byc duze zaspy..bo u mnie wszystko OK.......
                                                    tak ze cierpliwości Pani........DDDDDD
                                                  • caruzzo Re: Chwile... 26.02.05, 15:21
                                                    Wszystko jest oki....a nawet powiedziałabym
                                                    lepiej.;)))))
                                                    Bieżace sprawy pozałatwiane.....jestem mówiąc
                                                    najporosciej do Twojej dyspozycji.;DDD
                                                  • meg25 Re: Chwile... 26.02.05, 15:26
                                                    Ale ja trochę z doskoku, bo wieczorem mam wyjście i muszę zrobić się na
                                                    bóstwo!;)) Właśnie umyłam włosy i teraz je suszę...:DDD
                                                  • caruzzo Re: Chwile... 26.02.05, 15:30
                                                    Pewnie randka jakowaś......coby dobrze
                                                    sprawy wypadły juz teraz zyczę powodzenia.....;DDD
                                                    A wygladac musisz na Bóstwo....to nie podlega
                                                    jakimkolwiek dyskusjom..;))))))
                                                  • caruzzo Re: Chwile... 26.02.05, 15:39
                                                    Muszę tu powiedzięc.ze nie jestem wrogiem
                                                    teatru czy opery....chociaz trudno mi zarzucić
                                                    ,ze tam chadzam.;)))))
                                                    W takim razie gratuluję i miłych wrażen zyczę.;))
                                                    Poczuj się Damą Kier...;)))))))
                                                  • meg25 Re: Chwile... 26.02.05, 15:47
                                                    Ja chadzam, ale zbyt rzadko..., a bardzo lubię:))
                                                    Na wieczór Twoja Perła przemieni się w Damę Kier... a może Karo?;)))
                                                  • caruzzo Re: Chwile... 26.02.05, 16:22
                                                    Pewnie,ze tak.......mam jakies tam doswiadczenie
                                                    w takim dzialaniu.....mozesz czuc sie bezpieczna.;)))))
                                                    W końcu jak Wróg nad Tobą czuwa, to co moze sie zdazyc
                                                    zlego....nic.;))))
                                                    Komfort psychiczny.;))
                                                  • meg25 Re: Chwile... 26.02.05, 16:27
                                                    Mam jednak szczęście!;)))
                                                    Osobisty Wróg jako osobisty ochroniarz...;)))
                                                    To zdaża się tylko w bajkach... dla dorosłych;DDD
                                                  • caruzzo Re: Chwile... 26.02.05, 16:33
                                                    Jakie to zycie potrafi byc zagmatwane.;)))
                                                    A dorosli ...to duze dzieci....tez niekiedy
                                                    chętnie bajek słuchają.....to dobrze odpręza..:))
                                                    Czy nie bęzie lepiej jak nie będę ci głowy zawracał,
                                                    pewnie masz jeszcze sporo zajęć przed wyjsciem...
                                                    a takie dzilanie na 2 fronty.....często przynosi wiecej
                                                    strat niz zysk€.;))
                                                  • meg25 Re: Chwile... 26.02.05, 16:56
                                                    Ha, ha, właśnie wzięłam prysznic, włosy już ok, makijaż też, jeszcze tylko
                                                    wskoczyć w ciuszki i jestem gotowa:)))
                                                    Jak widzisz nie jestem typową kobietą, która potrzebuje 3 godzin, żeby się
                                                    wyszykować;)))
                                                    No i lubię jak mi głowę zawracasz...;))))
                                                  • caruzzo Re: Chwile... 26.02.05, 17:02
                                                    Wręcz do expressu mozna Ciebie porównać....;)))
                                                    ale to chyba swiadczy o tym,ze nie jesteś marudna,
                                                    to znaczy ,....ze szybko podejmujesz decyzje...
                                                    oczywiscie w jakis tam sposob przemyślane.....;))))))
                                                    JA w zasadzie tes dzialam na takich zaasadach, nie
                                                    lubię marudów i maruderów.;))
                                                    A zawrócić ...to ja nawet Ciebie mogę z opery.....;))))))))
                                                  • meg25 Re: Chwile... 26.02.05, 17:10
                                                    Z decyzjami to jest różnie, ale rzeczywiście marudą nie jestem:)))

Wierzę, że gdybyś był ciut bliżej, mógłbyś tego dokonać...;)))
                                                  • caruzzo Re: Chwile... 26.02.05, 17:16
                                                    Wystawiłbym operę mydlaną...tylko mam kłopot
                                                    z ustaleniem aktów.....z góry podąc nie mogę...
                                                    ale trzeba by zwyczajowo 3 wystawic.......;))))
                                                    Wstęp tylko na imienne zproszenia........
                                                  • meg25 Re: Chwile... 26.02.05, 17:28
                                                    Aktami ja się zajmę;)))
                                                    Rozumiem, że Dama Kier zaproszenie dostanie...;))

Za chwilę wychodzę Caruzzo, za oknem ciemno, mocno sypie śnieg...
                                                    Czuwaj nade mną Mistrzu i Wrogu...
                                                  • caruzzo Re: Chwile... 26.02.05, 17:30
                                                    Dla Ciebie zaproszenie jest pewne....;))))
                                                    Heja...miłego wieczoru zyczę.....jakies
                                                    szamanskie działania podejmę coby wszystko było Ok.....;))))))))
                                                  • meg25 Re: Chwile... 27.02.05, 12:22
                                                    Witaj Caruzzo...:)))

Nie ma co się śmiać;))) Opera była w 3 aktach, skończyła się przed 23.00, do
                                                    domu dotarłam przed 24.00:)))
                                                    Byłam zachwycona, inscenizacja, wykonanie, gra świateł... inny świat:)))

Aktu czwartego nie było;)))
                                                  • caruzzo Re: Chwile... 27.02.05, 12:42
                                                    Czyli opera tradycyjna.......ale to
                                                    tez przeżycie.....zgadzam się.....;)))))
                                                    Za to antrakt...godny nowoczesnej Europy...;))))))
                                                    Witaj Pani.....;)))))
                                                  • meg25 Re: Chwile... 27.02.05, 12:48
                                                    :)))

Dlaczego nie korzystasz z pięknej pogody Mistrzu?
                                                    Siedzieć w domu kiedy za oknem taaakie słońce!
                                                    Młodzież nie nalega?:)))
                                                  • caruzzo Re: Chwile... 27.02.05, 12:55
                                                    Młodzież ma dzisiaj do dyspozycji
                                                    własnych opiekunów....tak ze nie mam
                                                    zadnych obowiazkow..pełen luz.....;))
                                                    A pogoda rzeczywiscie piękna...ale
                                                    Pani nie czuję sie najlepiej...
                                                    jakiś wirus nade mną się pastwi....;))
                                                    dla bezpieczeństwa posiedzę w domku;DDD
                                                  • meg25 Re: Chwile... 27.02.05, 13:14
                                                    Ooooo.... przykro mi Mistrzu... widać żeś ulubionym obiektem owych wirusów:(
                                                    W takim razie pij gorące herbatki z miodem i malinami i nie wychylaj nosa na
                                                    dwór!

Ale masz trochę oddechu...:)))
                                                  • caruzzo Re: Chwile... 27.02.05, 13:34
                                                    Tak ...powiedziabym....trochę spokoju
                                                    i głowę do wszystkiego.;))))))
                                                    A malinki i owszem..miód niestety
                                                    cos na mnie oddziaływuje róznie....:))))
                                                    A ze zdrowiem w sumie nie jest zle....
                                                    ale sa takie stany wahania.raz lepiej,
                                                    potem tochę gorzej.....jakias niestabilność
                                                    odpornosciowa...ale zacząłem regulowac organizm
                                                    metodą naturalną znalezioną w necie....;)))
                                                  • caruzzo Re: Chwile... 27.02.05, 14:01
                                                    Jest to oczyszczanie organizmu poprzez
                                                    ssanie oleju (ja zastosowałem oliwkę
                                                    z oliwek)..więcej na forum:
                                                    forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=22&w=21058571
                                                    Szrszą informajcę przeslę Ci na @
                                                  • meg25 Re: Chwile... 27.02.05, 22:23
                                                    Dziękuję za informacje:)))
                                                    Bardzo to ciekawe, ale mało smaczne;)))
                                                    Dobrze, że moja odporność figli nie płata i oby jak najdłużej:)))

Jak wieczór mija?
                                                  • caruzzo Re: Chwile... 28.02.05, 08:00
                                                    Kuracja w toku...wcale nie jest najgorsza.
                                                    No cóz Pani nie spodziewałem sie juz wczoraj
                                                    Twojej obecnosci....zakończyłem
                                                    dzialanlosć netową i to był bład...a szkoda.DDDDDD
                                                    Kobiety jednak są nieprzewidywalne......DDDDD
                                                    MIłego dnia zyczę......
                                                  • meg25 Re: Chwile... 28.02.05, 20:26
                                                    Dobry wieczór...
                                                    naprawdę dobry:))
                                                    Dzień do miłych nie należał, trudny, zapracowany i zimny:(
                                                    Ale teraz już w domku, a tu ciepło i przytulnie...:))

Minęliśmy się wczoraj, pewnie miniemy się i dzisiaj...
                                                    A może nie?:D
                                                  • caruzzo Re: Chwile... 28.02.05, 20:57
                                                    Nic ważnego.....ogólne.....nie warto sobie
                                                    tym głowy męczyć , tym bardziej po cięzkim
                                                    dniu.A czas dzisiaj troche ograniczony....
                                                    niestety....;)))
                                                    @
                                                  • caruzzo Re: Chwile... 01.03.05, 08:14
                                                    Witamy,witamy..Panią.......;DDD
                                                    Zanosi się dzisiaj na nienajgorszy dzień;)))
                                                    Za cytat dnia proponuję:
                                                    "Łapię chwile, chwile łapką.
                                                    Potem je przykrywam czapką"
                                                    Podoba mi się..taki smieszny.;)))))))))
                                                    Milego dnia..........