06.12.05, 14:50
Obserwuj wątek
    • dyskopata Re: :) 06.12.05, 14:53
      cos taka zadowolona?
      • ladyx Re: :) 06.12.05, 14:55
        bo doszłam do wniosku, że mam całkiem fajne życie :)
        • dyskopata Re: :) 06.12.05, 14:57
          a co cie do takiego wniosku sklonilo i dlaczego dopiero teraz?
          • ladyx Re: :) 06.12.05, 14:59
            nie wiem co, chyba tak po prostu. A czemu teraz-bo wreszcie mam trochę czasu,
            żeby się zatrzymać i pomyśleć.....
            • dyskopata Re: :) 06.12.05, 15:02
              sam fakt ze dopiero teraz masz czas zeby sie zatrzymac swiadczy o tym ze masz
              fajne zycie mam nadzieje ze rownie fajne bedzie w przyszlosci
              a moze podasz jakas recepte ja tam w sumie nie narzekam ale swieze pomysly sa
              zawsze w cenie
              • ladyx Re: :) 06.12.05, 15:07
                dyskopata napisał:

> sam fakt ze dopiero teraz masz czas zeby sie zatrzymac swiadczy o tym ze masz
                > fajne zycie
                ......a ja myślałam, że to źle, że zatrzymuję się dopiero teraz :)
                mam nadzieje ze rownie fajne bedzie w przyszlosci
                ......ja też
                > a moze podasz jakas recepte ja tam w sumie nie narzekam
                ......to dobrze, że nie narzekasz. Cieszenie się z tego co się ma to już bardzo
                dużo
                ale swieze pomysly sa zawsze w cenie
                ......ciężko komuś coś radzić......Poza tym mnie prawie nikt nigdy nie słucha
                • dyskopata Re: :) 06.12.05, 15:11
                  ja uwielbiam sluchac ludzi i duzo mi to daje
                  • ladyx Re: :) 06.12.05, 15:12
                    to co chcesz usłyszeć ode mnie ? a właściwie przeczytać :)
                    • dyskopata Re: :) 06.12.05, 15:15
                      chcialbym zebys blizej sprecyzowala powod twojej radosci chce pocieszyc sie z
                      toba
                      • ladyx Re: :) 06.12.05, 15:20
                        ciężko określić jakiś konkretny powód. Szczęście to taki stan ducha, w którym
                        czujesz, że wszystko jest na właściwym miejscu. Takie Faustowe "chwilo trwaj,
                        jesteś tak piękna"
                        • dyskopata Re: :) 06.12.05, 15:22
                          rozumiem ale szkoda ze w zyciu piekne sa tylko chwile
                          • ladyx Re: :) 06.12.05, 15:27
                            cały świat składa się z drobiazgów, ale one wszystkie razem wzięte nadają
                            naszemu życiu sens. A piękne chwile dają siłę do walki z tym, co możemy zmienić
                            i pogodzenia się z tym na co nie mamy wpływu.
                            • dyskopata Re: :) 06.12.05, 15:29
                              to ja sie w takim razie jeszcze do konca nie czuje na silach
                              • ladyx Re: :) 06.12.05, 15:31
                                do walki czy pogodzenia się ?
                                • dyskopata Re: :) 06.12.05, 15:34
                                  do walki ale tej ktora ma nadejsc chodzi mi o to ze wciaz mi malo tych
                                  pieknych chwil
                                  • ladyx Re: :) 06.12.05, 15:36
                                    to życzę Ci, aby było ich coraz więcej :)
                                    • dyskopata Re: :) 06.12.05, 15:40
                                      a dziekuje mysle ze moze sie sprawdzic bo -skoro juz lecimy faustem- jam
                                      czescia tej sily ktora wiecznie zla pragnac wiecznie dobro czyni
                                      • ladyx Re: :) 06.12.05, 15:42
                                        muszę znikać. dokończymy później :)
                                        • dyskopata Re: :) 06.12.05, 15:47
                                          czekam
                                          • ladyx Re: :) 07.12.05, 10:26
                                            to później przeciągnęło się do następnego dnia :)
                                            • Gość: dyskopata Re: :) IP: *.crowley.pl 07.12.05, 14:11
                                              mam nadzieje masz na to jakies wytlumaczenie?:)
                                              • ladyx Re: :) 07.12.05, 14:18
                                                nie lubię się tłumaczyć ;)
                                                • dyskopata Re: :) 07.12.05, 14:26
                                                  ok przeciez zartowalem chcialem tylko zeby napisala czy milo spedzilas wieczor
                                                  • ladyx Re: :) 07.12.05, 14:28
                                                    wiem, że żartowałeś. Co do wieczoru to tak sobie. A Ty ?
                                                  • dyskopata Re: :) 07.12.05, 14:29
                                                    ja wczoraj caly wieczor sie uczylem egzaminy coraz blizej dzisiaj planujemy
                                                    jakies wspolne piwko
                                                  • ladyx Re: :) 07.12.05, 14:31
                                                    piwko to wczoraj zaliczyłam :) A Ty się tak grzecznie uczysz do sesji. A co z
                                                    urokiem zarywanych w ostatniej chwili nocy ?
                                                  • dyskopata Re: :) 07.12.05, 14:33
                                                    juz zdecydowanie za duzo nocy zarwalem i to z pewnoscia nie przy ksiazkach
                                                  • ladyx Re: :) 07.12.05, 14:36
                                                    Czyżby pragnąc zła doktorze Faust ?
                                                  • dyskopata Re: :) 07.12.05, 14:39
                                                    bron boze to kiedys katecheta na religii mi powiedzial ze jestem zly
                                                    a co sie u ciebie kryje pod pojeciem zla
                                                  • ladyx Re: :) 07.12.05, 14:42
                                                    mnie na religii uczono pojmować zło jako brak dobra, ale nie jestem do końca
                                                    przekonana o słuszności tej tezy
                                                  • dyskopata Re: :) 07.12.05, 14:44
                                                    ja tam nie wiem czego mnie uczono na religii:)
                                                    ale pytalem o zlo w ww kontekscie (stwierdzilas ze niby zla pragnalem podczas
                                                    tych nieprzspanych nocy) co mialas na mysli?
                                                  • ladyx Re: :) 07.12.05, 14:48
                                                    nie stwierdziłam, tylko spytałam zainspirowana wczorajszym wyznaniem, żeś jest
                                                    częścią siły, która zła wiecznie pragnie...
                                                  • dyskopata Re: :) 07.12.05, 14:50
                                                    to jest wlasnie opinia o mnie tego ksiedza ja bym bardziej dopasowal do siebie
                                                    druga czesc tego cytatu
                                                    boze ale ja jestem skromny
                                                  • ladyx Re: :) 07.12.05, 14:54
                                                    dyskopata napisał:

> to jest wlasnie opinia o mnie tego ksiedza
                                                    ........nie będziemy wnikać w to co on miał na myśli :)
                                                    ja bym bardziej dopasowal do siebie druga czesc tego cytatu
                                                    ........skoro tak twierdzisz, to niech będzie, że Ci wierzę
                                                    To co robiłeś w te nieprzespane noce ? ;)
                                                  • dyskopata Re: :) 07.12.05, 14:57
                                                    bawilem sie oczywiscie krk dostarcza ku temu wielu mozliwosci
                                                  • ladyx Re: :) 07.12.05, 15:00
                                                    to fajnie, że miło spędzasz czas. A Kraków rzeczywiście ładne miasto, choć od
                                                    lat mnie tam nie było
                                                  • dyskopata Re: :) 07.12.05, 15:01
                                                    a mozna wiedziec w jakiej czesci polski (swiata?) ty sie bawisz?
                                                  • ladyx Re: :) 07.12.05, 15:03
                                                    jakieś dwie godzinki drogi od Krakowa
                                                  • dyskopata Re: :) 07.12.05, 15:04
                                                    slask tez jest ladny:)
                                                  • ladyx Re: :) 07.12.05, 15:05
                                                    nie trafiłeś :)
                                                  • dyskopata Re: :) 07.12.05, 15:06
                                                    trafie tylko powiedz mi jakim pociagiem jechac:)
                                                  • ladyx Re: :) 07.12.05, 15:08
                                                    takim, który zaprowadzi Cię wprost do celu :)
                                                  • dyskopata Re: :) 07.12.05, 15:12
                                                    wybacz tym razem ja sie musze pozegnac ide kupic bilet na pociag
                                                  • ladyx Re: :) 07.12.05, 15:12
                                                    ok, do ....jutra ?
                                                  • dyskopata Re: :) 08.12.05, 10:21
                                                    pociag niestety ma opoznienie ale mozesz sie mnie dzisiaj spodziewac:)
                                                  • ladyx Re: :) 08.12.05, 10:35
                                                    to groźba czy obietnica ;)))
                                                  • dyskopata Re: :) 08.12.05, 10:37
                                                    to zalezy od upodoban
                                                  • ladyx Re: :) 08.12.05, 10:38
                                                    no to dawaj z tymi Twoimi ;)
                                                  • dyskopata Re: :) 08.12.05, 10:44
                                                    ale to od twoich upodoban dotyczacych faceta zalezy a nie moich
                                                  • ladyx Re: :) 08.12.05, 10:46
                                                    wiem, ale ja nic nie powiem. Muszę być grzeczna na forum
                                                  • dyskopata Re: :) 08.12.05, 10:52
                                                    zawsze mozesz maila przyslac ale naprawde bardzo tajemnicza jestes ja wprost
                                                    przeciwnie mnie mozesz o wszystko pytac
                                                  • ladyx Re: :) 08.12.05, 10:57
                                                    mogę, ale zostańmy lepiej póki co przy tematyce nadającej się for public. A z
                                                    tą tajemniczością, to masz trochę racji
                                                  • dyskopata Re: :) 08.12.05, 10:58
                                                    jezeli nie jest ona zbyt intensywna to jest naprawde intrygujaca
                                                  • ladyx Re: :) 08.12.05, 11:02
                                                    mnie trudno jest ocenić tą intensywność. Wobec siebie nie jesteśmy zbyt
                                                    obiektywni, a i tak często liczy się subiektywizm odbiorcy
                                                  • dyskopata Re: :) 08.12.05, 11:05
                                                    liczy sie tylko i wylacznie subiektywizm KONKRETNEGO odbiorcy ocenom ogolu do
                                                    miarodajnosci naprawde duzo brakuje
                                                  • ladyx Re: :) 08.12.05, 11:08
                                                    to fakt, że konkretnego, ocena ogółu zwykle mało mnie interesowała
                                                  • dyskopata Re: :) 08.12.05, 11:10
                                                    o pani to widze u panie olbrzymia zalete rzadko wystepujaca szczegolnie u
                                                    kobiet ogromne gratulacje
                                                  • ladyx Re: :) 08.12.05, 11:15
                                                    dziękuję, jestem wyjątkowa :)
                                                    powyższe wyznanie było w ramach tego, że lepsza prawdziwa zarozumiałość, niż
                                                    fałszywa skromność (cytat nie mój, ale trochę racji ma)
                                                  • dyskopata Re: :) 08.12.05, 11:18
                                                    moze i ma troche racji jednak zadna zarozumialosc do mnie nie przemawia
                                                    chwalac twoja postawe myslalem tu bardziej o nutce nonkomfomizmu (ktory
                                                    szczegolnie ubarwia zycie po ucieka od ujednoliconej monotonii) i
                                                    indywidualizmu
                                                  • ladyx Re: :) 08.12.05, 11:21
                                                    nie bierz wszystkiego na poważnie, ja lubię sobie pożartować. A z nutką dobrze
                                                    trafiłeś
                                                  • dyskopata Re: :) 08.12.05, 11:22
                                                    ja tez lubie a na czym takie piekne nutki wygrywasz?
                                                  • ladyx Re: :) 08.12.05, 11:25
                                                    dziś na strunach melancholii
                                                  • dyskopata Re: :) 08.12.05, 11:27
                                                    ja zazwyczaj nastroj melancholii miewam wieczorami a mozna wiedziec nad czym
                                                    tak rozmyslasz?
                                                  • ladyx Re: :) 08.12.05, 11:33
                                                    nad tym, że jest okropna pogoda ( u mnie pada deszcz i wieje) nic mi się nie
                                                    chce i będą troszkę smutne święta, jeżeli śnieg nia spadnie. Uwielbiam białe
                                                    Boże Narodzenie
                                                  • dyskopata Re: :) 08.12.05, 11:35
                                                    ja jeszcze nawet zaslon nie odslonilem wiec nie wiem jaka pogoda
                                                    swieta na pewno beda radosne jeszcze utopisz sie w tym bialym puchu
                                                  • ladyx Re: :) 08.12.05, 11:40
                                                    ja dopiero muszę kupić zasłony, ale nie mogę się zdecydować. Póki co ukrywam
                                                    się za żaluzjami
                                                  • dyskopata Re: :) 08.12.05, 11:45
                                                    nie ukrywaj sie "pokaz swoja twarz te prawdziwa twarz":)
                                                  • ladyx Re: :) 08.12.05, 11:48
                                                    pokazuję, ale tylko wybrańcom ;)
                                                  • dyskopata Re: :) 08.12.05, 11:52
                                                    mi pewnie do tego daleko zazdroszcze im
                                                  • ladyx Re: :) 08.12.05, 11:55
                                                    :) pociesz się, że wielu ma jeszcze dalej niż Ty
                                                  • dyskopata Re: :) 08.12.05, 11:58
                                                    oj to naprawde wielka radosc wylalas na moje serce:)
                                                  • ladyx Re: :) 08.12.05, 12:00
                                                    to była kpina, czy tylko ja mam wypaczone podejście do świata ?
                                                  • dyskopata Re: :) 08.12.05, 12:08
                                                    moze troszeczke nie zadowalam sie nigdy miejscem posrodku
                                                  • ladyx Re: :) 08.12.05, 12:10
                                                    wolisz skrajności, czarne albo białe, a co z kompromisem ?
                                                  • dyskopata Re: :) 08.12.05, 12:15
                                                    to nie jest kwestia skrajnosci bo nie patrze w ten sposob na swiat tylko
                                                    kwestia ambicji nie jest dla mnie absolutnie zadnym pocieszeniem ze blizej mi
                                                    niz wielu innym zawsze daze do tego zeby mi bylo najblizej
                                                  • ladyx Re: :) 08.12.05, 12:20
                                                    no chyba, że tak :)
                                                  • dyskopata Re: :) 08.12.05, 12:21
                                                    a to jest wada czy zaleta?
                                                  • ladyx Re: :) 08.12.05, 12:26
                                                    ambicja sama w sobie jest zaletą, ale trzeba uważać, żeby nie przesadzić z
                                                    chęcią bycia najlepszym. Można się wypalić, a cel może nie być warty takich
                                                    poświęceń (nie mówię o sobie)
                                                  • dyskopata Re: :) 08.12.05, 12:29
                                                    staram sie odpowiednio dobierac cele
                                                    tzn. jakich poswiecen jestes warta?
                                                  • ladyx Re: :) 08.12.05, 12:38
                                                    jakich? hmm o to chyba trzeba, spytać tych, którzy zdecydowali się na
                                                    poświęcenia......
                                                  • dyskopata Re: :) 08.12.05, 12:40
                                                    ale mam nadzieje ze zadnych ofiar smiertelnych nie bylo:)
                                                    ja tam jestem zadowolony ze poswiecasz mi tyle czasu
                                                  • ladyx Re: :) 08.12.05, 12:43
                                                    e, śmiertelnych to nie, nic mi o tym nie wiadomo.
                                                    skoro poświęcam, to pewnie jesteś tego wart
                                                  • dyskopata Re: :) 08.12.05, 12:45
                                                    dziekuje to jest naprawde bardzo mile staram sie ciebie co chwile prowokowac
                                                    zeby lepiej cie poznac ale slabo mi to wychodzi choc nie ukrywam ze pare
                                                    informacji udalo mi sie zdobyc tez mi sie wydajesz interesujaca
                                                  • ladyx Re: :) 08.12.05, 12:50
                                                    teraz to ja dziękuję
                                                  • dyskopata Re: :) 08.12.05, 12:53
                                                    wez mi tylko powiedz czy mam jakies szanse wyluskac wiecej informacji o tobie?
                                                  • ladyx Re: :) 08.12.05, 12:55
                                                    jeśli to dobrze rozegrasz, to tak
                                                  • dyskopata Re: :) 08.12.05, 12:58
                                                    karty na reku nie sa najgorsze sprobuje cos ugrac a moge wiedziec co
                                                    studiujesz?
                                                  • ladyx Re: :) 08.12.05, 13:00
                                                    skończyłam w tym roku prawo, a Ty "młokosie " ;) ile jeszcze i co ?
                                                  • dyskopata Re: :) 08.12.05, 13:02
                                                    ja dopiero wglebiam sie w arkana politologii
                                                    w krk konczylas?
                                                  • ladyx Re: :) 08.12.05, 13:03
                                                    nie
                                                  • dyskopata Re: :) 08.12.05, 13:05
                                                    bardzo wyczerpujaca odpowiedz plus dla ciebie nie dalas sie podejsc ale
                                                    przynajmniej wiem juz ze mloda jestes
                                                  • ladyx Re: :) 08.12.05, 13:07
                                                    nie na takie podpuchy mnie już brano ;))))))
                                                  • dyskopata Re: :) 08.12.05, 13:10
                                                    spokojnie jeszcze popracujemy nad tym moze mi troche ulatwisz i ujawnisz
                                                    zakres osobowosci do ktorego ewentualnie moglbym miec wzglad (lub odwrotnie do
                                                    ktorego nigdy nie bede mial wgladu)
                                                  • ladyx Re: :) 08.12.05, 13:25
                                                    sam się zorientujesz czy zadajesz właściwe "pytania"
                                                  • dyskopata Re: :) 08.12.05, 13:27
                                                    ok czy mozesz mi zdradzic jakies swoje marzenie plany cele ktore chcesz
                                                    osiagnac w najblzszym czasie albo inaczej co sprawi ze bedziesz mogla uznac
                                                    swoje zycie za spelnione
                                                  • ladyx Re: :) 08.12.05, 13:35
                                                    co do zawodowego spełnienia, to jeszcze nie wiem do końca jaką drogą pójdę (to
                                                    zależy od wielu czynników) co do innych dziedzin życia, to chyba mogę
                                                    zaryzykować stwierdzenie, że czuję się spełniona......
                                                  • dyskopata Re: :) 08.12.05, 13:36
                                                    to w takim razie co doprowadzilo cie do tego ze czujesz sie spelniona?:)
                                                  • ladyx Re: :) 08.12.05, 13:45
                                                    poczucie, że wszystko jest na swoim miejscu (szczególnie ja), że tak właśnie
                                                    miało być. Nie twierdzę, że nie chcę więcej (człowiek to zachłanna istota :)
                                                    Kiedyś na jakimś filmie ktoś stwierdził, że "nie chciałby w obliczu śmierci
                                                    powiedzieć, że nigdy nie żył". Ja tego już bym nie powiedziała...
                                                  • dyskopata Re: :) 08.12.05, 13:47
                                                    to fantastyczne ze mimo tak mlodego wieku jestes spelnina ale to nie znaczy ze
                                                    calkowicie pozbawiona marzen prawda?
                                                    to byl setny post trzeba to oblac
                                                  • ladyx Re: :) 08.12.05, 13:52
                                                    Oczywiście, że nie. Marzenia są bardzo ważne. Człowiek, który ich nie ma jest
                                                    pusty.
                                                    A co do oblewania, to ja chcę likier pomarańczowy z colą i cytryną +lód.
                                                    Ewentualnie szampan.
                                                  • dyskopata Re: :) 08.12.05, 13:54
                                                    masz dosc wyszukane podniebienie ale z checia napije sie z toba
                                                  • ladyx Re: :) 08.12.05, 13:57
                                                    Świętujemy przecież :)powinno Ci smakować, ale nie licz na to się wstawisz. To
                                                    taki babski drink.
                                                  • dyskopata Re: :) 08.12.05, 13:58
                                                    nie musze sie upijac chociaz faktycznie nie przepadam za tego typu rzeczami
                                                  • ladyx Re: :) 08.12.05, 14:01
                                                    to dobrze:)
                                                  • dyskopata Re: :) 08.12.05, 14:02
                                                    niestety zaraz bede musial konczyc dzisiejsza sesje przy komputerze ale
                                                    jeszcze jakis kawalek czasu mam
                                                  • ladyx Re: :) 08.12.05, 14:04
                                                    też powinnam coś porobić, ale pogoda nie nastraja. Chociaż czas goni :(((
                                                  • dyskopata Re: :) 08.12.05, 14:06
                                                    mam to samo ale nie ze wzgledu na pogode chyba odetchnelas z ulga ze skonczyly
                                                    sie pytania
                                                  • ladyx Re: :) 08.12.05, 14:10
                                                    nie. Nie obawiam się pytań, bo to ja decyduję na które odpowiem
                                                  • dyskopata Re: :) 08.12.05, 14:14
                                                    wydaje ci sie tylko ze decydujesz w najblizszym czasie ci to udowodnie:)
                                                  • ladyx Re: :) 08.12.05, 14:16
                                                    polemika w tym momencie nie ma większego sensu, więc sobie ją podaruję :)
                                                  • dyskopata Re: :) 08.12.05, 14:22
                                                    pewnie ze nie ma niech polemizuja fakty:)
                                                    zycze mimo wszystko zebys potrafila sie rozchmurzyc i zlapac troche energii na
                                                    reszte dnia
                                                  • ladyx Re: :) 08.12.05, 14:24
                                                    nie jestem pochmurna, tylko troszkę zrezygnowana, słońca mi brak. Chyba kupię
                                                    sobie sobie kolorową żarówkę.
                                                  • dyskopata Re: :) 08.12.05, 14:26
                                                    zawsze jakis pomysl ja staram sie dostrzegac w kazdej pogodzie jakis urok
                                                  • ladyx Re: :) 08.12.05, 14:29
                                                    ja właściwie uwielbiam deszcz dzwoniący o szyby i szum wiatru, ale to aura
                                                    dobra na nostalgię. Próźno szukać w niej żródła energii, a tego niestety
                                                    potrzebuję teraz.
                                                  • dyskopata Re: :) 08.12.05, 14:34
                                                    a do czego potrzebna ci teraz ta energia
                                                  • ladyx Re: :) 08.12.05, 14:36
                                                    do wypełnienia zadań na dzień dzisiejszy, a w konsekwencji osiągnięcia pewnego
                                                    celu
                                                  • dyskopata Re: :) 08.12.05, 14:37
                                                    uwielbiam te konkrety
                                                  • ladyx Re: :) 08.12.05, 14:38
                                                    wiem :)))
                                                  • dyskopata Re: :) 08.12.05, 14:39
                                                    czuje sie wyrozniony ze spelniasz moje zachcianki:)
                                                  • ladyx Re: :) 08.12.05, 14:41
                                                    dopóki masz właściwe zachcianki, to je spełniam :)
                                                  • dyskopata Re: :) 08.12.05, 14:43
                                                    a jakie sa niewlasciwe?:)
                                                  • ladyx Re: :) 08.12.05, 14:44
                                                    te, których nie spełnię. Przecież to takie oczywiste ;)
                                                  • dyskopata Re: :) 08.12.05, 14:45
                                                    czyli nie moge cie prosic o podanie mijscowosci z ktorej pochodzisz?
                                                  • ladyx Re: :) 08.12.05, 14:48
                                                    prosić możesz, ale nie będzie Ci dane
                                                  • dyskopata Re: :) 08.12.05, 14:56
                                                    i tak jestem wdzieczny za pozwolenie proszenia:)
                                                  • ladyx Re: :) 08.12.05, 14:58
                                                    tego przecież nie można nikomu zabronić :)
                                                    Już myślałam, że odpowiedź tak Ci się nie spodobała, że uciekłeś na dobre ;)))
                                                  • dyskopata Re: :) 08.12.05, 15:02
                                                    spokojnie ja mam duzo czasu kiedys cie do tego przekonam ale teraz niestety
                                                    musze uciec na dobre duzo sloneczka zycze
                                                  • ladyx Re: :) 08.12.05, 15:04
                                                    zmykaj :) Miłej reszty dnia
                                                  • dyskopata Re: :) 08.12.05, 20:46
                                                    juz wrocilem mam nadzieje ze za bardzo nie tesknilas?:)
                                                  • ladyx Re: :) 08.12.05, 23:56
                                                    nie miałam czasu. Wypełniałam te swoje zadania, a teraz zmykam w objęcia
                                                    Morfeusza :)
                                                  • dyskopata Re: :) 09.12.05, 16:28
                                                    mam nadzieje ze ten morfeusz zostawi ci triche czasu na sen:)
                                                  • ladyx Re: :) 09.12.05, 17:30
                                                    jednak nie udało mi się pospać za długo. Przeziębiłam się, a pozycji leżącej
                                                    fatalnie się oddycha :(
                                                  • dyskopata Re: :) 09.12.05, 17:34
                                                    nie potrafisz jeszcze spac na stojaco?
                                                  • ladyx Re: :) 09.12.05, 17:35
                                                    mogę od biedy na siedząco
                                                  • dyskopata Re: :) 09.12.05, 17:41
                                                    szybosie nauczysz proponuje przedswiateczna podroz z krk do szczecina
                                                  • ladyx Re: :) 09.12.05, 17:55
                                                    znikam, bo się tak dwoisz i troisz, że za chwilę się rozerwiesz ;))))a ja mam
                                                    co robić
                                                  • dyskopata Re: :) 09.12.05, 17:58
                                                    mila byla ta nutka zazdrosci:))
                                                  • ladyx Re: :) 09.12.05, 18:00
                                                    przyznaj uczciwie, że o to właśnie Ci chodziło ;)))
                                                  • dyskopata Re: :) 09.12.05, 18:03
                                                    absolutnie nie fakt jak kazdy jestem troszeczke prozny ale ja po prostu
                                                    uwielbiam poznawac ludzi
                                                  • ladyx Re: :) 09.12.05, 18:05
                                                    to był tylko żart ! Ja naprawdę zaraz znikam. Sprawdzałam pocztę i zerknęłam na
                                                    forum czy dzieje się coś ciekawego
                                                  • dyskopata Re: :) 09.12.05, 18:12
                                                    dzieki za uswiadomienie szczerze mowiac nigdy bym na to nie wpadl:)
                                                    milego weekendu zycze
                                                  • ladyx Re: :) 09.12.05, 18:14
                                                    nie bądź złośliwy. Odpowiadasz czasem tak serio, że nie jestem pewna co Ci
                                                    chodzi po głowie
                                                  • dyskopata Re: :) 09.12.05, 18:17
                                                    obiecuje ze nie bede juz zlosliwy serio odpowiadam rzadko bo staram sie
                                                    dostosowac do twoich odpowiedzi (to chyba nie byla zlosliwosc)
                                                  • ladyx Re: :) 09.12.05, 18:18
                                                    Tobie też miłego weekendu. Idę zdrowieć, bo plote głupoty
                                                  • ladyx Re: :) 09.12.05, 18:19
                                                    fajnie, że wszystko jasne :)
                                                  • ladyx Re: :) 10.12.05, 14:37
                                                    siedzę i siedzę, myślę i myślę...
                                                  • dyskopata Re: :) 10.12.05, 19:49
                                                    domyslam sie ze mi nie powiesz o czym tak myslisz ale zaryzykuje pytanie
                                                  • ladyx Re: :) 11.12.05, 12:45
                                                    "siedzę i siedzę
                                                    myślę i myślę
                                                    czego naprawdę Ci brak..."
                                                  • poprawnyinaczej Re: :) 11.12.05, 12:53