Gość: Aldona
IP: *.ssp.dialog.net.pl
21.01.10, 16:14
NWW pisze Nigdy nie nadużyłem swoich poselskich uprawnień - przekonuje
zeznając przed komisją śledczą ds. afery hazardowej, poseł regionu
wałbrzyskiego Zbigniew Chlebowski
www.nww24.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=4002:chlebowski-mowi-prawd&catid=3:aktualnoci&Itemid=2
ale warto też zobaczyć jakie zdanie mają niezależne media
wiadomosci.wp.pl/kat,90354,title,Klopotek-o-Chlebowskim-z-bohatera-zrobiono-ofiare,wid,11879721,wiadomosc_video.html