Gość: Rafal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.06, 22:04 Gdzie mozna pograc w badmintona w walbrzychu na hali? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ZAGłEBIAK Re: Badminton IP: *.unregistered.net.telenergo.pl 14.12.06, 22:36 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZAGłEBIAK Re: Badminton IP: *.unregistered.net.telenergo.pl 14.12.06, 22:38 Z tego co pamietam kiedys na podzamczu w szkole nr 21 w soboty byly jakies rozgrywki,ale czy dalej sa to nie wiem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sport Re: Badminton IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.12.06, 15:28 Sprzęt(siatka) i wyrysowane boiska są na hali OSiR przy pl.Teatralnym. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rafal Re: Badminton IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.06, 23:18 A konkretnie zeby gdzies podjechac w okreslony dzien zeby mozna bylo pograc? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ania Re: Badminton IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.12.06, 10:05 wynajmujesz sale na 2h i grasz :-)) Odpowiedz Link Zgłoś