IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.06, 22:04
Gdzie mozna pograc w badmintona w walbrzychu na hali?
Obserwuj wątek
    • Gość: ZAGłEBIAK Re: Badminton IP: *.unregistered.net.telenergo.pl 14.12.06, 22:36
    • Gość: ZAGłEBIAK Re: Badminton IP: *.unregistered.net.telenergo.pl 14.12.06, 22:38
      Z tego co pamietam kiedys na podzamczu w szkole nr 21 w soboty byly jakies
      rozgrywki,ale czy dalej sa to nie wiem
    • Gość: sport Re: Badminton IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.12.06, 15:28
      Sprzęt(siatka) i wyrysowane boiska są na hali OSiR przy pl.Teatralnym.
      • Gość: Rafal Re: Badminton IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.06, 23:18
        A konkretnie zeby gdzies podjechac w okreslony dzien zeby mozna bylo pograc?
        • Gość: Ania Re: Badminton IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.12.06, 10:05
          wynajmujesz sale na 2h i grasz :-))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka