Gość: Maja IP: *.gprs.plus.pl 27.03.08, 22:49 Kto idzie na Mszę za Papieża 2 kwietnia o 17.00? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Rebel Yell Re: Msza na Stadionie IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 28.03.08, 08:16 Zgaduje, Sw. Tomasz z Podgorza? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szach Masud Re: Msza na Stadionie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.03.08, 09:02 Rebel, tu pewnie chodzi o to, ze grupowa wejsciowke mozna taniej kupic, albo sie zrzuca na tace i jako grupa wygraja wycieczke do Aquaparku na jakas frajde w stylu "Badz jak Mojzesz":) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Icek Re: Msza na Stadionie IP: *.gprs.plus.pl 28.03.08, 12:00 Nie nie św.Tomasz z Podgórza. On ma 5 fuch i nie ma czasu na Msze. Msze organizuje lizuś-kruczuś i pewnie tam będzie lizał czarnych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rynek Re: Msza na Stadionie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.08, 12:16 Mysle ze jak przyjdzie 100 osob to bedzie sukces Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krycha Re: Msza na Stadionie IP: *.gprs.plus.pl 28.03.08, 16:08 ja tam pójde Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Msza na Stadionie IP: *.adsl.inetia.pl 28.03.08, 16:31 Ludzie skąd w was tyle zła. A gdzie tolerancja. Msza za naszego Papieża, powinna być odprawiana a kto na nią pójdzie to już jego sprawa po co te drwiny. Jak przychodz co do czego to i tak wszyscy lecą do księdza np. żeby ochrzcił dziecko, dał ślub albo pochował. Więc po co ta niepotrzebna drwina. Więcej uśmiechu i tolerancji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cham Re: Msza na Stadionie IP: *.ssp.dialog.net.pl 28.03.08, 17:13 Kto mi wytłumaczy, dlaczego całe miasto jest obwieszone białoczerwonymi flagami? Jakie to święto narodowe? Przecież do maja jeszcze daleko. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: X-FILES Re: Msza na Stadionie IP: *.wlb.vectranet.pl 29.03.08, 19:08 HA HA HA Widziałem tą mszę w TV Vectra :) totalna wariacja :) , sporo ludzi zapatrzonych w wariatów ustrojonych w szaty prawie ze złota i zbierający datki na jakiś cel ale czy na pewno na ten dobry i dlaczego sami nie mogą dać kasy na to co potrzebują , przecież Watykan to najbogatsze Państwo w Państwie - same sobie poradzi. Watykan sam powinien rozdawać kasę i jedzenie tym biedniejszym , może zacząć od 3 Świata tam ludzie nie mają co jeść a Polkom to niech da na końcu bo widać że mają jak się dzielą tak szczodrze z księdzem :):):) Co do reszty : dlaczego ciągają wiecznie polityków na takie spotkania , może chłopaki w mniejszości dziewczyny są nie praktykujący aż tak bardzo bo było to widać po ich minach :):) a tak się głupio utarło że z kościołem trzeba żyć dobrze. Nie ma to większego sensu tak się podlizywać , należy być sobą a niektórzy raczej nie za bardzo pokazują swoje prawdziwe oblicze. MIŁEGO PODLIZYWANIA SIĘ ŻYCZĘ :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kjhdcdjw Re: Msza na Stadionie IP: *.gprs.plus.pl 29.03.08, 22:52 Misto obwieszone falgami jest na Starym Zdroju bo w Wałbrzychu od 29 marca do 22 czerwca peregrynuje Obraz JEZU UFAM TOBIE. Obecnie jest w parafii na Starym Zdroju. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tadeusz Wariactwo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.08, 17:02 Katabasów pogięło już do cna . JotPe dwa był tylko człowiekiem a Ci wymyślają jego świętość . Żenada !!! Odpowiedz Link Zgłoś