Dodaj do ulubionych

Msza na Stadionie

IP: *.gprs.plus.pl 27.03.08, 22:49
Kto idzie na Mszę za Papieża 2 kwietnia o 17.00?
Obserwuj wątek
    • Gość: Rebel Yell Re: Msza na Stadionie IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 28.03.08, 08:16
      Zgaduje, Sw. Tomasz z Podgorza?
      • Gość: Szach Masud Re: Msza na Stadionie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.03.08, 09:02
        Rebel, tu pewnie chodzi o to, ze grupowa wejsciowke mozna taniej kupic, albo sie
        zrzuca na tace i jako grupa wygraja wycieczke do Aquaparku na jakas frajde w
        stylu "Badz jak Mojzesz":)
        • Gość: Icek Re: Msza na Stadionie IP: *.gprs.plus.pl 28.03.08, 12:00
          Nie nie św.Tomasz z Podgórza. On ma 5 fuch i nie ma czasu na Msze.
          Msze organizuje lizuś-kruczuś i pewnie tam będzie lizał czarnych.
    • Gość: Rynek Re: Msza na Stadionie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.08, 12:16
      Mysle ze jak przyjdzie 100 osob to bedzie sukces
    • Gość: krycha Re: Msza na Stadionie IP: *.gprs.plus.pl 28.03.08, 16:08
      ja tam pójde
      • Gość: gość Re: Msza na Stadionie IP: *.adsl.inetia.pl 28.03.08, 16:31
        Ludzie skąd w was tyle zła. A gdzie tolerancja. Msza za naszego
        Papieża, powinna być odprawiana a kto na nią pójdzie to już jego
        sprawa po co te drwiny. Jak przychodz co do czego to i tak wszyscy
        lecą do księdza np. żeby ochrzcił dziecko, dał ślub albo pochował.
        Więc po co ta niepotrzebna drwina. Więcej uśmiechu i tolerancji.
        • Gość: cham Re: Msza na Stadionie IP: *.ssp.dialog.net.pl 28.03.08, 17:13
          Kto mi wytłumaczy, dlaczego całe miasto jest obwieszone
          białoczerwonymi flagami? Jakie to święto narodowe? Przecież do maja
          jeszcze daleko.
          • Gość: X-FILES Re: Msza na Stadionie IP: *.wlb.vectranet.pl 29.03.08, 19:08
            HA HA HA Widziałem tą mszę w TV Vectra :) totalna wariacja :) , sporo ludzi
            zapatrzonych w wariatów ustrojonych w szaty prawie ze złota i zbierający datki
            na jakiś cel ale czy na pewno na ten dobry i dlaczego sami nie mogą dać kasy na
            to co potrzebują , przecież Watykan to najbogatsze Państwo w Państwie - same
            sobie poradzi. Watykan sam powinien rozdawać kasę i jedzenie tym biedniejszym ,
            może zacząć od 3 Świata tam ludzie nie mają co jeść a Polkom to niech da na
            końcu bo widać że mają jak się dzielą tak szczodrze z księdzem :):):)

            Co do reszty : dlaczego ciągają wiecznie polityków na takie spotkania , może
            chłopaki w mniejszości dziewczyny są nie praktykujący aż tak bardzo bo było to
            widać po ich minach :):) a tak się głupio utarło że z kościołem trzeba żyć
            dobrze. Nie ma to większego sensu tak się podlizywać , należy być sobą a
            niektórzy raczej nie za bardzo pokazują swoje prawdziwe oblicze. MIŁEGO
            PODLIZYWANIA SIĘ ŻYCZĘ :)
          • Gość: kjhdcdjw Re: Msza na Stadionie IP: *.gprs.plus.pl 29.03.08, 22:52
            Misto obwieszone falgami jest na Starym Zdroju bo w Wałbrzychu od 29
            marca do 22 czerwca peregrynuje Obraz JEZU UFAM TOBIE. Obecnie jest
            w parafii na Starym Zdroju.
    • Gość: Tadeusz Wariactwo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.08, 17:02
      Katabasów pogięło już do cna . JotPe dwa był tylko człowiekiem a Ci wymyślają
      jego świętość . Żenada !!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka