IP: *.s-ip.magma.ca 02.02.03, 07:10
jeszcze filmy uswietniajace pamiec zaboru rosyjskiego
pt "Wspolnota ludow w Imperium Rosyjskim
albo z bylego zaboru niemieckiego - tam to by sie przydala
ekranizacja "Bartka Zwyciezcy", szczegolnie dla tzw mniejszosci
niemieckiej
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka