dorota_333
08.03.16, 10:42
Zdjęcia pękniętej opony z prezydenckiego BMW:
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/56,114871,19733678,tak-wyglada-rozerwana-opona-prezydenckiego-bmw-wiadomosci,,1.html#Czolka3Img
Tylko - jak zwalić na poprzedników, że opona w prawie 4-tonowym BMW (z ludźmi ponad 4 tony) po prostu rozpadła się z powodu zużycia?
Dobra zmiana ogumienia?