Dodaj do ulubionych

Polska - zaścianek Europy

07.12.05, 07:54
chcieliście kaczorów to macie.
Obserwuj wątek
            • lub_czasopismo To jakieś kompletne brednie!!!! 07.12.05, 09:43
              Mieszkając w Polsce miałem 2 szefów homoseksualistów na PAŃSTWOWYCH POSADACH i
              jakoś nikt im tam krzywdy nie robił. Jeden z nich był nawet dyrektorem ośrodka
              kultury, gdzie również przychodziły dzieci i młodzież i nikt larma nie podnosił.
              Teraz mieszkam w Niemczech i wcale nie słyszę nic o żadnym zaścianku. Moja
              znajoma Petra, która prowadzi biuro podróży wybrała się do Polski i Krajów
              Bałtyckich na rekonesans i o ile Polską była wprost zachwycona o tyle Litwa,
              Łotwa, Estonia, a zwłaszcza Rosja przeraziły ją wręcz. Kiedy wróciła opowiadała
              mi ze szczegółami wszystkie atrakcje, jakbym tam nigdy nie był. :)
              Podobnie moi kumple z Włoch i Brazylii, którzy wybrali się ze mną na kilka dni
              do Wrocławia.... ZACHWYT ...tak można jedynie nazwać to co przeżyli.
              Nikt mi nie mówił o żadnych homoseksualistach. Jedyny strach przed Polską to
              strach przed utratą samochodu. Uchodzimy za złodziei patentowych i to nie zmieni
              się pewnie jeszcze długo. Ale o żadnych homofobiach nic tu nie słyszałem...
              • Gość: mk Re: To jakieś kompletne brednie!!!! IP: *.acn.waw.pl 07.12.05, 10:22
                Zgadzam sie: to kompletne brednie! Mam w pracy cala gromade kolegow-gejow.
                Wszyscy wiedza o ich orientacji i NIC. Chlopcy trzymaja sie razem, normalnie (a
                nawet szybciej!) awansuja. Oczywiscie, ze moze sie zdarzyc jakis zlosliwiec,
                ktory im dokucza, ale ja tez trafiam na takich, ktorzy znajduja sobie powod, by
                mi zrobic przykrosc. I nie ma tu znaczenia orientacja tylko charakter
                zlosliwych "kolegow".
                  • anna-dark Polska jest zaściankiem z innych powodów !!! 07.12.05, 13:02
                    Polska jest zaściankiem z innych powodów !!! jak np. bezrobocie największe unii europ., małych nakładów na szkolnictwo i naukę/badania, zawiłego i nieskutecznego prawa, korupcyjnych układów i układzików, braku normalnych dróg w normalnym stanie, najdroższych opłat telekomunikacyjnych, zarobków rodem z XIX w. ...

Wymieniać dalej ???

Tylko po co???

A wy tu ciągle o pederastach i lesbach - jakby lepszych i ważniejszyk tematów nie było. Oni niech się leczą, bo popierając ich dewiacje skazujecie naród na eksterminację - samowyniszczenie.
                    • Gość: Grzes Re: Polska jest zaściankiem z innych powodów !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.05, 13:42
                      "A wy tu ciągle o pederastach i lesbach - jakby lepszych i ważniejszyk tematów
                      nie było. Oni niech się leczą, bo popierając ich
                      dewiacje skazujecie naród na eksterminację - samowyniszczenie."

No wiekszych glupot w zyciu nie slyszalem - TO NIE JEST CHOROBA! ile was trzeba
                      oswiecac, ale to chyba przez te niskie naklady na edukacje wszystko. tak jakbys
                      chciala mankutow wyleczyc z tego, ze uzywaja glownie lewej reki. to jest
                      przypadlosc, cecha, z ktora sie rodzi pewna czesc ludzkosci. I nie da sie tego
                      promowac, reklamowac, wdrazac reszcie spoleczenstwa, bo jesli ktos jest hetero
                      to bedzie, jesli jest homo to bedzie i nic tu nie pomoze. zaglada nam wiec nie
                      grozi - spokojna glowa
                      Zamiast najezdzac i krytykowac wszystkich, ktorzy nie pasuja do waszego
                      katolickiego, jednorodnego, swietego wizerunku swiata wezcie sie za siebie -
                      modlcie sie (jesli taka wasza wola) i pracujcie - zajmijcie wlasnym podworkiem
                      i lozkiem. "Zyj i daj zyc innym".
                        • Gość: Grzes Re: Polska jest zaściankiem z innych powodów !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.05, 14:39
                          Dzieki Zuzia.
                          A jeszcze cos chcialbym dodac:
                          Czytalem kiedys (kilkukrotnie w roznych zrodlach) powazne naukowe prace
                          dotyczace homoseksualizmu i homofobii. Otoz isnieje teoria iz zrodlem homofobii
                          jest skrywany homoseksualizm. Szczegolnie u osob wychowanych w tradycyjnych
                          wartosciach i srodowiskach (np.katolickie, drobnomieszczanskie)
                          somoswiadomosc, odkrycie wlasnych sklonnosci homoseksualnych prowadzi do
                          agresji przeciwko tej mniejszosci seksualnej. I nie chodzi tu o ukrycie przed
                          innymi tych sklonnosci, ale przed samym soba. Presja spolecznosci i wychowanie
                          podpowiadaja, ze takie zachowania sa grzeszne i "zboczone", a "ja przeciez nie
                          chce taki byc, ja taki nie jestem". Odkryte sklonnosci wypycha sie ze
                          swiadomosci i zastepuje nienawiscia i wrogoscia. Czesto jest to w okresie
                          wczesnego dojrzewania - odkrywania wlasnego ciala, fascynacji wlasna
                          seksualnoscia - onanizowanie sie na widok wlasnego ciala (tylko niech nikt nie
                          pisze, ze heteroseksualni katolicy sie nie onanizuja bo sie usmieje). Czesto
                          jest to tylko na poziomie podswiadomosci, wiec wielu moze nie zdawac sobie z
                          tego sprawy.
                          Czytalem o tym jeszcze w czasie studiow, nie pamietam zrodel wiec prosze aby
                          nie pytac o to. Byc moze te teorie (z tego co pamietam byly poparte badaniami i
                          dowodami) zostaly juz obalone - prosze znawcow tematu (z kregow psychologi a
                          nie kleru) o sprostowanie. Ale jednak cos w tym jest.
                          Zlosciwcom podpowiadam, ze nie jestem homoseksualista. Katolikiem tez nie, ale
                          szanuje tych szczerze wierzacych, zyjacych zgodnie z 10 przykazaniami i naukami
                          Chrystusa.
                          pozdrawiam
                      • dziadypl Zdychaj sekciarzu libertynski, sodomito!!!! 07.12.05, 16:36
                        Pederastia to zwyrodnienie, plug.awe i skrajnie rozpustne zboczenie. Muzulmanie
                        potpiaja pederastie, niektórzy nawet zwyrodnialców kamieniuja. Jesli nie
                        ustanie rozpusta (brak dzieci) w Europie, to za 30 lat i tu muzulmanie
                        zapanuja, a wtedy marny los sodomitow.
                      • Gość: O Re: Polska jest zaściankiem z innych powodów !!! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 07.12.05, 16:41
                        " Zamiast najezdzac i krytykowac wszystkich, ktorzy nie pasuja do waszego
                        katolickiego, jednorodnego, swietego wizerunku swiata wezcie sie za siebie -
                        modlcie sie (jesli taka wasza wola) i pracujcie - zajmijcie wlasnym podworkiem
                        i lozkiem. "Zyj i daj zyc innym". "

Tu moge się zgodzic, bo jest też druga tego strona: niech geje/lesbijki zajmą
                        się sobą i swoim łóżkiem i przestaną narzucac się ludziom orientacjo hetero-. CO
                        MNIE OBCHODZĄ ICH MARSZE? NIKT ICH NIE ATAKUJE MASOWO PRZECIEŻ? RÓWNIE DOBRZE
                        MOGĄ PROTESTOWAĆ MŁODZI LUDZIE, BO CZĘSTO SĄ OFIARAMI ATAKÓW DRESIARZY. TEŻ MAJĄ
                        ORGANIZOWAĆ MARSZE RÓWNOSCI? Chciałbym zauważyć, że im większa jest presja
                        środowisk gejowskich na ludzi hetero typu "Albo nas tolerujecie [co znaczy w
                        większości dla nich -wysławiajcie nas, stawiajcie nas na pierwszym miejscu,
                        pokażcie,że jesteśmy lepsi niż inni ludzie], albo jesteście faszystami/głupkami
                        z ciemnogrodu w w dodatku katolikami [co ma być obraźliwe wg nich BTW, bo
                        ciemny=katolik na to wygląda] Szkoda tylko,że "liderzy gejowscy" nie
                        zauważają,że sami geje to nie tylko ateiści ,ale przeciez też katolicy, tyle że
                        niekoniecznie w pełni tolerowani przez instytucję koscioła kat. (co jest
                        związane z charakterem cielesnym ich związków, bo przecież cudzołóstwo to też
                        grzech, i jak katolik hetero cudzołozy i nie zamierza się poprawić, to także
                        jest ograniczony w sakramentach, jak teraz geje a jak olewa, to popełnia
                        świętokradztwo) ).

"A jeszcze cos chcialbym dodac:
                        Czytalem kiedys (kilkukrotnie w roznych zrodlach) powazne naukowe prace
                        dotyczace homoseksualizmu i homofobii. Otoz isnieje teoria iz zrodlem homofobii
                        jest skrywany homoseksualizm. Szczegolnie u osob wychowanych w tradycyjnych
                        wartosciach i srodowiskach (np.katolickie, drobnomieszczanskie)
                        somoswiadomosc, odkrycie wlasnych sklonnosci homoseksualnych prowadzi do
                        agresji przeciwko tej mniejszosci seksualnej. I nie chodzi tu o ukrycie przed
                        innymi tych sklonnosci, ale przed samym soba. Presja spolecznosci i wychowanie
                        podpowiadaja, ze takie zachowania sa grzeszne i "zboczone", a "ja przeciez nie
                        chce taki byc, ja taki nie jestem". Odkryte sklonnosci wypycha sie ze
                        swiadomosci i zastepuje nienawiscia i wrogoscia. Czesto jest to w okresie
                        wczesnego dojrzewania - odkrywania wlasnego ciala, fascynacji wlasna
                        seksualnoscia - onanizowanie sie na widok wlasnego ciala (tylko niech nikt nie
                        pisze, ze heteroseksualni katolicy sie nie onanizuja bo sie usmieje). Czesto
                        jest to tylko na poziomie podswiadomosci, wiec wielu moze nie zdawac sobie z
                        tego sprawy.
                        Czytalem o tym jeszcze w czasie studiow, nie pamietam zrodel wiec prosze aby
                        nie pytac o to. Byc moze te teorie (z tego co pamietam byly poparte badaniami i
                        dowodami) zostaly juz obalone - prosze znawcow tematu (z kregow psychologi a
                        nie kleru) o sprostowanie. Ale jednak cos w tym jest.
                        Zlosciwcom podpowiadam, ze nie jestem homoseksualista. Katolikiem tez nie, ale
                        szanuje tych szczerze wierzacych, zyjacych zgodnie z 10 przykazaniami i naukami
                        Chrystusa."
                        Tu się nie zgodzę, bo teorię może sam ktoś sobie stworzyć i twierdzić,że tak
                        właśnie jest. W części przypadków pewnie tak, w części nie. Jak zawsze, na dwoje
                        babka wróżyła.

Przede wszystkim jednak chciałem wyjaśnić jedną kwestię : ja nic przeciwko gejom
                        nie mam, ale nie akceptuję ich w pełni,bo brzydzi mnie to, co robią. Toleruję
                        ich jednak do momentu, gdy nie zaczynają mi wmawiać,że jestem głupi/ciemny[bo
                        katolik oczywiście]/faszysta itp, bo myślę inaczej. Ja natomiast myślę co mi się
                        żywnie podoba i będą to robił, jak długo będę tylko chciał. Tolerowac będę, ale
                        do momentu, gdy ktoś, w imię fałszywie pojętej tolerancji, będzie ograniczał
                        MOJE prawa, wolność mysli i słowa. Wtedy będę protestował. Protestował nie w
                        związku z tym,że ktoś jest akurat gejem/lesbijką, ale w zwiazku z tym,że ktoś by
                        chciał moją wolność osobistą ograniczać. Chciałem jednak stwoerdzić,że jest coś
                        takiego jak odruch Pawłowa. Jesli jakas grupa mnie cały czas atakuje, staje się
                        przeciwko niej uprzedzony!
                        Jeszcze jedno - Niektóre media w Polsce chcą skłócić społeczeństwo, rozdmuchać
                        jakieś incydentalne wydarzenia i prym tutaj wiedzie GAZETA W. Dziękujemy Gazecie
                        za wspaniałą atmosferę i za tą dziwna krucjatę przeciwko polskiemu
                        społeczeństwu. Dzięki temu tworzą się podziały - z jednej strony powstaja grupy
                        fanatyków, którzy fanatycznie protestują przeciwko rzekomej dyskryminacji, z
                        drugiej fanatycy nakręcani przez media, nieakceptujący coraz bardziej agresywnej
                        propagandy gejowskiej (z których część to nietolerancyjni debile z zasady,ale to
                        zawsze był margines, który ,niestety, teraz powieksza się o osoby niezgadzające
                        się na manipulacje gazet itp).
                        Aha, zapomniałbym, groteską jest to,że to NAJWAŻNIEJSZY temat w Polsce. Jak to
                        rozwiązemy, nic do szczęscia nam nie potrzeba. A może jednak inny jest cel?
                            • miszkad Re: Brawo!! 07.12.05, 18:51
                              jasiubleep napisał:

> Pedaly NIE chca akceptacji, tylko tolerancji. I te tolerancje trzeba im dac. I
                              > koniec..

Nie chcą Akceptacji? To o co ten hałas? Niech spie..ją. Tolerancja juz jest.
                        • sajjitarius Re: Polska jest zaściankiem z innych powodów !!! 07.12.05, 18:16
                          "CO MNIE OBCHODZĄ ICH MARSZE? NIKT ICH NIE ATAKUJE MASOWO PRZECIEŻ? RÓWNIE
                          DOBRZE MOGĄ PROTESTOWAĆ MŁODZI LUDZIE, BO CZĘSTO SĄ OFIARAMI ATAKÓW DRESIARZY.
                          TEŻ MAJĄ ORGANIZOWAĆ MARSZE RÓWNOSCI?"

Ale co to ma do rzeczy ? W demokratycznym panstwie prawa jakim mieni sie
                          Najjasniejsza, wolnosc do gloszenia swoich pogladow i wolnosc zgromadzen nie
                          jest ograniczona jakimis wymogami, ze poglady ktore chce sie glosic lub idee w
                          imie ktorych chce sie demonstrowac musza byc najpierw zatwierdzone przez
                          komitet centralny PZPR, PIS, przez braci Kaczynskich, przez Ojca Borowika,
                          proboszcza, psychiatre tudziez wiekszosc parlamentarna. Jesli ktos czuje sie
                          przesladowany przez zielone ludziki pod swoim lozkiem i chce wyrazic swoja
                          frustracje z tego powodu poprzez zorganizowanie marszu przeciwko zielonym
                          ludzikom to jest to jego sprawa i nie ma tutaj najmniejszego znaczenia czy
                          Ciebie akurat ta kwestia obchodzi czy nie...czy ktos cie zmusza do sluchania
                          pogladow innych, tudziez brania udzialu lub obserwowania demonstarcji innych ?
                          • Gość: O Re: Polska jest zaściankiem z innych powodów !!! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 07.12.05, 23:11
                            I właśnie to jest groteskowe. Przy demonstracjach pokrzywdzonych nastolatów
                            zawsze moga się pojawić kontr-demonstranci w postaci dresiarzy, a jeśli już
                            posługiwać się Twoja argumentacją, zielone ludziki mogą przyjść, by zamknąć usta
                            prześladowanym przez owe ludki. Demonstracje te jednak nie moga być sprawą
                            narodową!!! Nie mozna traktować tego jako tematu naczelnego z pierwszych stron
                            gazet, podczas gdy mamy o wiele ważniejsze problemy. Czy ktoś mi każe oglądać te
                            demonstracje/słuchać o nich? TAK! Dlatego,że albo blokują ruch drogowy, co
                            utrudnia mi dojechanie do celu swojej podróży, atakują swoja obecnością w
                            mediach, podczas gdy ja jestem ciekaw,co się dzieje na tym świecie ( i
                            nieszczególnie mam ochotę słuchać o czymś, co najpierw nie jest dla mnie istotne
                            [tzn. nie zachowuję się tak, jak niektóre bojówki, czy jak nazywać radykałów -
                            zresztą po obu stronach], a później staje się wręcz irytujące). Jesli chcę żyć w
                            społeczeństwie, nie mogę się odizolowac od tego. Powtarzam - to nie jest temat
                            na debatę narodową i nie widzę powodu, by nią był. Są poważniejsze problemy.
                            Poza tym, ja tutaj widze tylko działania zdążające do tego, by pogorszyć
                            wizerunek Polski na świecie. A tutaj 'homofobia Polaków' (a nie wybranych grup
                            społecznych- a to różnica, prawda?) , a to rząd populistyczny ( no tak,
                            ulubieniec- PO- nie wygrał, to trzeba namieszać. Nawet po wygranej SLD nie było
                            tak nachalnej antyrządowej propagandy).
                            P.S. Jak dla mnie, to akcje środowisk gejowskich w Polsce są bez sensu i nie
                            przyniosą rezultatów, o ile podejście się nie zmieni. Ja tu nie widzę
                            prawdziwych argumentów,ale pseudo-argumety typu - toleruj geja, bo jest gejem.
                            Toleruj geja, bo tak robia na Zachodzie (a tu małe naduzycie, co nie? To wcale
                            nie jest zasada). Toleruj geja, bo inaczej będziemy cię nazywać katolickim
                            Polaczkiem z Ciemnogrodu (co osobiście już obrazą wielu osób- dlaczego obrażają
                            katolików albo inaczej- próbuja nacechować słowo "katolik" pejoratywnie? JAkim
                            prawem? To od razu powoduje niechęć ze strony wierzących).
                      • anna-dark Pederastia to choroba. Rób dzieci homolu! 07.12.05, 19:39
                        Pederastia to choroba. Rób dzieci homolu! Nie da się???

Gość portalu: Grzes napisał(a):

No wiekszych glupot w zyciu nie slyszalem - TO NIE JEST CHOROBA! ile was trzeba
                        >
                        > oswiecac, ale to chyba przez te niskie naklady na edukacje wszystko. tak jakbys
                        >
                        > chciala mankutow wyleczyc z tego, ze uzywaja glownie lewej reki. to jest
                        > przypadlosc, cecha, z ktora sie rodzi pewna czesc ludzkosci. I nie da sie tego
                        >
                        > promowac, reklamowac, wdrazac reszcie spoleczenstwa, bo jesli ktos jest hetero
                        > to bedzie, jesli jest homo to bedzie i nic tu nie pomoze. zaglada nam wiec nie
                        > grozi - spokojna glowa
                        > Zamiast najezdzac i krytykowac wszystkich, ktorzy nie pasuja do waszego
                        > katolickiego, jednorodnego, swietego wizerunku swiata wezcie sie za siebie -
                        > modlcie sie (jesli taka wasza wola) i pracujcie - zajmijcie wlasnym podworkiem
                        > i lozkiem. "Zyj i daj zyc innym".
                        >
                      • miszkad Re: Chodzi o to, ze narod ciemny jest.. 07.12.05, 13:49
                        Tą małpą możesz być ty. Jesteś po prosty albo zmanipulowany, albo faktycznie ciemny.

wykazanie, że homoseksualiści nie są wolni od idei faszystowskich, nie nastręcza
                        większego kłopotu. Mało tego, często są krzewicielami tych idei. Nasuwa się
                        wobec tego istotne pytanie: dlaczego? Jak to się dzieje, że geje - którzy sami
                        przecież są często ofiarami ucisku i obiektem nienawiści - zostają członkami
                        najbardziej wstrętnego i znienawidzonego ruchu politycznego? Czy to posunięta do
                        skrajności forma autodestrukcji? Polityczny odpowiednik samookaleczania się
                        dzieci, które odkrywszy własne skłonności homoseksualne, z nienawiści do samych
                        siebie tną sobie ręce? Gejowski twórca pornografii i reżyser Bruce LaBruce
                        tłumaczy to następująco: Cała dzisiejsza pornografia gejowska ma skrycie
                        faszystowski charakter. Faszyzm mamy we krwi, bo gloryfikuje on i wywyższa
                        białego mężczyznę, fetyszyzuje dominację, okrucieństwo, władzę i odrażające
                        postacie przywódców. W swoich filmach, począwszy od "No Skin Off My Ass" (1991
                        r.), usiłuje zgłębić związki między homoseksualizmem a faszyzmem.

W jego bulwersującym filmie pod tytułem "Skin Flick" z 1999 roku mieszczańska
                        para gejów - biały mężczyzna i Murzyn - jest terroryzowana seksualnie przez
                        homoseksualistów z ruchu skinheadów, którzy onanizują się przy lekturze "Mein
                        Kampf" i prześladują "cioty". Reżyser daje do zrozumienia, że mieszczańskie
                        wartości gejowskie wykruszają się łatwo, a spod powierzchni wyziera faszyzm.
                        Film kończy się sceną, w której Murzyn gwałcony jest na oczach swojego na wpół
                        podnieconego białego kochanka, a gang rasistów skanduje: Pieprzyć małpę!
                        • jasiubleep A teraz do rzeczy.. 07.12.05, 14:03
                          .. bo powyzsza wypowiedz jest od rzeczy. Polacy sami musza dokonac swiadomego
                          wyboru, czego chca a czego nie w Polsce. Poki co, za duzo tu
                          cwanych 'pastuszkow' oglupiajacych lud metodami, ktorych przyklad dales powyzej.

W 'Wojnie Swiatow' najechali nas kosmici. Nienawidzimy kosmitow!!! A
                          nieodroznianie rzeczywistosci od fikcji, jest objawem choroby psychicznej.
                        • Gość: braad homo i SA (oddziały szturmowe) IP: 212.87.232.* 07.12.05, 15:29
                          aż do "nocy długich noży", piaskowe koszule z SA były awangardą narodowego
                          socjalizmu. Oni stanowili bojówki i atakowali komunistów. Po zgładzeniu Rohma
                          (nie wiem czy dobrze piszę nazwisko), na czele wysunęło się SS.
                          A tak przy okazji, słyszałem, że A. Hitler, miał jakiś homoseksualny epizod na
                          początku lat 20tych. Ale jakiż wtedy był Berlin (film Kabaret).
                • Gość: lucusia Re: To jakieś kompletne brednie!!!! IP: 212.244.186.* 07.12.05, 12:21
                  Mieszkam na malutkiej wsi pod Krakowem. Po zajściach z demonstracjami gejów oczywiście sąsiedzi też rozmawiali na ten temat, i wiecie co polska "ciemna" wieś przeciętnie jest doskonale obojetna na sprawy orientacji seksualnej. Chłop małopolski (przynajmniej z mojej wsi) uważa, że to prywatna sprawa konkretnych osób i jego to nic nie obchodzi. Myślę, że tak uważa większość Polaków.
              • Gość: miszkad Re: To jakieś kompletne brednie!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.05, 10:49
                Masz rację, to wszystko stara sie nam wmówić, żebyśmy uwierzyli jakimi
                faszystami i ciemnymi katolikami jesteśmy.....Moi znajomi (homo) mają ździebko
                odmienne zdanie na temat tej dyskryminacji. Wiedzą, że jest im trudniej, ale
                nikt ich nie bije, katuje itd. na ulicy. Pracują, i nikt ich nie wyrzuca, bo są
                dobrymi poracownikami.....
                Kiepski i bardzo tendencyjny artykuł....
                        • miszkad Re: CZY GEJ MOŻE BYĆ FASZYSTĄ? 07.12.05, 14:45
                          jedno i drugie- tak. I często nim jest. Ale tu oskarża się Polaków, któ→rzy
                          sprzeciwiają się demonstracjom, lub nie akceptują homoseksualizmu, mimo, że go
                          toleruja, o faszyzm. I co tutaj jedno ma do drugiego.

www.pl.indymedia.org/pl/2004/08/7954.shtml
                        • jasiubleep Wsrod faszystow byli tez i Zydzi, i Polacy.. 07.12.05, 17:10
                          .. ale to nie ma ic do rzeczy. Nazisci uwazali 'ex catedra' za wrogow
                          wszystkich Slowian. A potem sie okazalo, ze Ukraincy i Slowacy sa OK.

Problem faszyzacji zycia w Polsce nie polega na tym, ze konkretna grupa nie
                          jest tolerowana, ale na tym, ze panstwo pozbawia praw konstytucyjnych (tzn.
                          prawa do rownosci) okreslona grupe uzywajac kryteriow rasy, narodowosci, plci,
                          orentacji seksualnej, zamieszkania, pogladow politycznych, religii..
                          • miszkad Re: Wsrod faszystow byli tez i Zydzi, i Polacy.. 07.12.05, 17:23
                            jasiubleep napisał:

> .. ale to nie ma ic do rzeczy. Nazisci uwazali 'ex catedra' za wrogow
                            > wszystkich Slowian. A potem sie okazalo, ze Ukraincy i Slowacy sa OK.
                            >
                            > Problem faszyzacji zycia w Polsce nie polega na tym, ze konkretna grupa nie
                            > jest tolerowana, ale na tym, ze panstwo pozbawia praw konstytucyjnych (tzn.
                            > prawa do rownosci) okreslona grupe uzywajac kryteriow rasy, narodowosci, plci,
                            > orentacji seksualnej, zamieszkania, pogladow politycznych, religii..

Pokaż mi tą grupę, bo spadnę z krzesła? Jaka to grupa?

Może mniejszość niemiecka? Widziałeś w jakimś parlamencie na świecie mniejszość
                            polską? A w wielu krajach jest nas wiecej niz Niemców w Polsce.
                            A my mamy mniejszość niemiecką!!!!!!!!!!!!!!- kryteria rasy i narodowości.

zamieszkania - W polsce moga pracować cudzoziemcy, legalnie, my mamy pewne
                            niewielkie ograniczenia w Europie!

rasy? co ty pieprzysz? Niemcy płacą każdemu afgańczykowi 10000 euro, żeby wracał
                            do swojego kraju i więcej do niemiec nie przyjeżdżał. Holendrzy wywalili ok.
                            300tys. emigrantów. Nie białych.

religii? Jeśli w Polsce powie ktos cos o Żydach, to moze się pożegnać z karierą
                            w wielu miejscach. To w Europie napieprzają muzułmanów, nie u nas...

płci- jest równosć płci, mozna jej dochodzić prawnie

poglądów politycznych- pusty śmiech, chyba, że takich jak moje...

i wreszcie orientacji seksualnej? masz prawnądyskryminację w jakiś ustawach, nie
                            mozna ich dyskryminować i tyle.

Skąd człowieku takie durne wnioski? Naucz się myśleć.
                            • jasiubleep Re: Wsrod faszystow byli tez i Zydzi, i Polacy.. 07.12.05, 17:55
                              Bez podniecenia, tylko ze zrozumieniem. Jak powinienies wiedzic z lekcji
                              historii polski, przerobilismy juz kilka okresow faszyzacji i stad te
                              przyklady :-))
                              W obecnym POKI CO mamy do czynienia z nietolerancja z powodu wieku, plci i
                              orentacji seksualnej. I to jest duzy problem. Odosobnione raporty dotycza
                              nietolerancji z powodu rasy i narodowosci (porozmawiaj sobie z Murzynem
                              mieszkajacemu w Polsce).
                    • wiele_wiedzacy Re: To jakieś kompletne brednie!!!! 07.12.05, 14:34
                      miszkad napisał:
                      >Tolerancja dla gejów - owszem, akceptacja- jak kto chce.
                      > Legalizacja związków i organizacji gejowskich - nie.

zgadzam sie ale zglaszam poprawke. Nie mowmy o legalizacji tylko o formalizacji
                      lub rejestracji zwiazkow homoseksualnych. Gdyby byly nielegalne to np. policja
                      moglaby scigac ludzi, ktorzy przyznaja sie do zycia w takim zwiazku i zamykac
                      ich w wiezieniach. Przypominam wiec wszystkim zwiazki homoseksualne sa w Polsce
                      LEGALNE, natomiast nie mozna ich sformalizowac ani zarejestrowac. Pozdrawiam :)
                    • Gość: goosc Re: To jakieś kompletne brednie!!!! IP: *.n4u.krakow.pl / *.n4u.krakow.pl 07.12.05, 14:44
                      miszkad napisał:

> Tolerancja dla gejów - owszem, akceptacja- jak kto chce.

zgadzam sie. tylko jedna uwaga. Zwiazki homoseksualne sa w Polsce legalne(!)
                      wiec nie mozna domagac sie ich legalizacji. Mozna dyskutowac wylacznie o
                      formalizacji lub rejestracji tych zwiazkow. ale tym pomyslom jestem akurat
                      przeciwny....
                    • sajjitarius Re: To jakieś kompletne brednie!!!! 07.12.05, 18:21
                      miszkad napisał:

> Co ty powiesz? Myślisz dupą, czy głową?
                      > Tolerancja dla gejów - owszem, akceptacja- jak kto chce.

Legalizacja zwiazkow gejowskich - nie ? A co sie stalo z konstytucyjna
                      wolnoscia stowarzyszen i zgromadzen ?
                      • sajjitarius Re: To jakieś kompletne brednie!!!! 07.12.05, 18:29
                        sajjitarius napisał:

> miszkad napisał:
                        >
                        > > Co ty powiesz? Myślisz dupą, czy głową?
                        > > Tolerancja dla gejów - owszem, akceptacja- jak kto chce.
                        > > Legalizacja związków i organizacji gejowskich - nie.
                        >
                        > Legalizacja zwiazkow gejowskich - nie ? A co sie stalo z konstytucyjna
                        > wolnoscia stowarzyszen i zgromadzen ?

Mialem rzecz jasna na mysli legalizajce organizacji gejowskich ...co do
                        zwiazkow gejowskich nie sa one nielegalne wiec z definicji sa legalne...hcoc
                        nie mozna ich zarejestrowac...
              • Gość: alia Re: To jakieś kompletne brednie!!!! IP: *.cm.vtr.net 07.12.05, 14:47
                Oczywiscie, ze nie. Mniejszosci to temat podreczny i poreczny, ale jako
                problem - w kontekscie wizerunku danego kraju, rozwoju turystyki, itp.-
                zasadniczo bez oddzwieku. Pomijam oczywiscie metodologie zbierania opini na
                dany temat w danym artykuliku: to mi przypomina, iz pare tygodni temu prasa
                tutejsza(Chile) zamiescila triumfalne wyniki z badan sprawnosci seksualnej
                narodu: wynik ogolny byl "hiper-macho". Tyle ze okazalo sie, iz badano poprzez
                strone internetowa "Durex". Pozdr.
              • Gość: zzz Re: A NIE "OSTRZEGAJĄ" PRZED ULTRAKATOLICKĄ IRLAN IP: *.dbln.cable.ntl.com 07.12.05, 11:59
                Misiu, anioleczku kochany! Przestan ty juz z ta Irlandia.
                W ostatnich miesiacach toczyla sie tu dykusja o zalegalizowaniu zwiazkow
                "cywilnych" czyli rowniez homoseksualnych. Wszystko wskazuje na to ze za pare
                lat wejdzie ustawa. Geje nie musza sie chowac i bac. Mam tu znajomych
                homoseksualistow i absolutnie nie czuja sie represjonowani chociaz woleliby
                wspolnie rozliczac sie z podatkow i uwazaja ze partner powinien miec takie same
                prawa spadkowe jak wspolmalzonek. Nikt ich nie przesladuje.
                Katolicka Irlandia, owszem, byla kiedys. Teraz irlandzka telewizja pokazuje w
                zdumieniu jak napchany jest polski kosciol w Dublinie i nadziwic sie nie moze ze
                tylu mlodych chodzi na msze. Tutaj kosciol katolicki skonczyl sie kiedy na jaw
                wyszlo, ze ksieza molestowali seksualnie dzieci. Nikt juz kosciolowi nie ufa.
                Ustawa antyaborcyjna jest w Irlandii na miejscu poniewaz sami Irlandczycy
                uwazaja ze wszystko z nia w porzadku (bardzo to podkreslam - Irlandczycy uwazaja
                ze taka ustawa ma byc! Tez sie zdziwilam.). Fakt, ze jest produktem Irlandii
                katolickiej, ale Irlandczycy maja glebokie poczucie, ze ciaza, dziecko i matka
                musza byc chronione. Poza tym jest dostep do antykoncepcji wszelkiej masci, a
                jak trzeba to pielegniarka (tak, pielegniarka) w przychodni da pigulke "po".
                Irlandia ma rowniez swietny system opieki spolecznej i jak dziewczyna wpadnie to
                nie musi martwic czy rodzic czy nie. Dostaje kase na dziecko a jesli sjest
                samotna matka to i mieszkanie. A jesli juz bardzo chce usunac to leci do Anglii
                (50 minut lotu za pare euro).
                Irlandczycy nie uwazaja swojego kraju za ultrakatolicki bo taki nie jest. Bardzo
                by sie na ciebie obrazili bo Irlandia jest taka jaka Irlandczycy sami chcieli
                miec i uwazaja, ze mimo niedociagniec tu i owdzie jest swietna. Ale tez sa to
                ludzie, ktorzy nie siedza z zalozonymi rekami twierdzac, ze im sie nalezy tylko
                biora sie do pracy czego i Tobie, Misiaczku zagubiony, zycze.....
                • magdolot Re: A NIE "OSTRZEGAJĄ" PRZED ULTRAKATOLICKĄ IRLAN 07.12.05, 12:25
                  Do "zzz" dodam jeszcze, że:
                  1. Z powodu ks. Smitha molestującego dziecka w katolickiej szkole w Belfaście
                  wywrócił się irlandzki rząd, bo nie dość szybko wydał w/w księdza Angolom /jak
                  się wie, jak chętnie Irlandczyk wydaje rodaka Angolom, sprawa robi wrażenie/. A
                  hierarchowie długo przepraszali narów w TV.
                  2. Ustawa antyabo - ich hipokryzja polega na tym, że nie skrobią się u siebie.
                  Lekarz ma obowiązek podać /na żądanie/ ciężarnej namiary na klinikę w Anglii,
                  ale na zabieg kobieta ma się umówić sama. A przepisy socjalne odnośnie
                  samotnych matek sprawiają, że w Irlandii mają problem z małolatami, które sobie
                  rodzą dziecko, żeby się uwolnić od upierdliwych starych. Małolata dostaje
                  pomoc, która pozwala jej stanąć na nogach i uzyskać niezależność.
                  3. W szpitalu pytają, czy życzysz sobie pociechy duchowej.
                  4. Z tacy wydają resztę!!!
                  • miszkad Re: Do Sodomy zwyrodnialcu, pedale plug.awy!! 07.12.05, 17:50
                    Ktoś ci płaci za głupotę, czy za prowokację? Poczytaj sobie, to cię uspokoji:
                    "wykazanie, że homoseksualiści nie są wolni od idei faszystowskich, nie
                    nastręcza większego kłopotu. Mało tego, często są krzewicielami tych idei.
                    Nasuwa się wobec tego istotne pytanie: dlaczego? Jak to się dzieje, że geje -
                    którzy sami przecież są często ofiarami ucisku i obiektem nienawiści - zostają
                    członkami najbardziej wstrętnego i znienawidzonego ruchu politycznego? Czy to
                    posunięta do skrajności forma autodestrukcji? Polityczny odpowiednik
                    samookaleczania się dzieci, które odkrywszy własne skłonności homoseksualne, z
                    nienawiści do samych siebie tną sobie ręce? Gejowski twórca pornografii i
                    reżyser Bruce LaBruce tłumaczy to następująco: Cała dzisiejsza pornografia
                    gejowska ma skrycie faszystowski charakter. Faszyzm mamy we krwi, bo gloryfikuje
                    on i wywyższa białego mężczyznę, fetyszyzuje dominację, okrucieństwo, władzę i
                    odrażające postacie przywódców. W swoich filmach, począwszy od "No Skin Off My
                    Ass" (1991 r.), usiłuje zgłębić związki między homoseksualizmem a faszyzmem.

podnieconego białego kochanka, a gang rasistów skanduje: Pieprzyć małpę!"
              • Gość: ratio Re: A NIE "OSTRZEGAJĄ" PRZED ULTRAKATOLICKĄ IRLAN IP: *.so.pkpik.pl / 81.219.116.* 07.12.05, 12:56
                Czy wyczytałeś to w waszym dzienniku? Byłem w Irlandii i jakoś nikt mnie nie
                atakował za orientacje. Irlandia jest krajem katolickim natomiast nie jest to
                katolicyzm w stylu Radia Maria który uprawia się w Polsce. Podczas spowiedzi w
                Irlandii w pewnym momencie ksiądz zapytał mnie czy jestem polakiem - zdziwiłem
                się -on powiedział ja was już rozpoznaje bo zawsze chcecie być bardziej święci
                niż papież (chodziło o rzeczy z których się spowiadałem. Więc problem nie
                polega na tym że Irlandia jest krajem katolickim i nikt w Polsce nie chce
                walczyć z kk chodzi jedynie o to że nam jest bliżej do Iranu niż do Irlandii...
            • Gość: MACIEK CHOJECKI GRATULACJE DLA GAZETY WYBORCZEJ. POGRATULOWAC !!! IP: 207.208.161.* 07.12.05, 17:32
              PASZKWIL GODNY TRYBUNY LUDU. CZEKAMY NA NASTEPNE PUBLIKACJE I PROWOKACJE GODNE
              GOEBELSOWSKIEJ PROPAGANDY I PROWOKACJI. GRATULUJE
              PRZESCIGACIE JUZ RM W SWOJA DEMAGOGIA. ZRESZTA JESTESCIE SOBIE WARCI.
              POWINNI CALA GW, JEJ POPLECZNIKOW WYSLAC RAZEM Z RADIEM MARYJA DALEKO Z TEGO
              KRAJU ZEBY WKONCU NAS ZOSTAWIC W SPOKOJU
              GRATULUJE. Z DNIA NA DZIEN WASZE PROWOKACJE I NIE OBEIKTYWNE PASZKWILE
              SKLANIAJA MNIE DO TEGO ZE POPROSTU WY SIE NAWZJAME NAKRECACIE Z RM I JESTESCIE
              SOBIE ROWNI. OJCIEC DYREKTOR = NACZELNY GW.
          • Gość: Mike Pedalstwu już dziękujemy IP: 217.67.197.* 07.12.05, 09:24
            Koszerna jak zwykle musi pisać o takich bzdurach. Pedalstwo teraz rośnie w siłę
            i dobrze, że mówimy temu świństwu nie. To nie jest normalne i trzeba z tym
            walczyć. Już mam dosyć jątrzenia i szukania powodów aby choć parę słów
            powiedzieć o pedałach. To jest chore.
        • Gość: umghhh Re: Polska - zaścianek Europy IP: *.eed.ericsson.se / 212.117.81.* 07.12.05, 12:30
          W USA burmistrz miasta w ktorym policja spalowalabay demonstracje kochajacych
          inaczej nie utrzymalby sie zbyt dlugo na stolku a zakaz demonstracji w sadzie.
          Za szykany w pracy placi sie sowite odszkodowania. To czy kraj jest tolerancyjny
          to atut. Tego nie rozumie niestety przecietny Polak ktoremu cokolwiek bardziej
          kolorowego od miarki wodki i codziennego syfu wydaje sie zagrozeniem polskosci.
          Temu wlasnie przecietnemu ktoremu podstawowe wolnosci innych obywateli sa
          obojetne natychmiast burzy sie krew kiedy jego wolnosc jest zagrozona. Zwiazku
          miedzy tymi dwoma wolnosciami nie widzi bo ma klapki na oczach.
          Szkoda ze jest was tak duzo. Dobrze ze jest sporo takich ktorym to przeszkadza.
          Pracuje za granica. W firmie od jakiegos czasu moja polskosc jest wspominana i
          to glosno w kontekscie walki wladz polskich z gejami. Chcac nie chcac polscy
          super-hetero katolicy sa wspominani i to czesto w kontekscie homoseksulanym.
          Smiac sie chce.

//
          • miszkad Re: Polska - zaścianek Europy 07.12.05, 12:40
            umghhh :
            >Temu wlasnie przecietnemu ktoremu podstawowe wolnosci innych obywateli sa
            obojetne natychmiast burzy sie krew kiedy jego wolnosc jest zagrozona.

Powinien za to natstawić dupy i czekać...

Zwiazku
            miedzy tymi dwoma wolnosciami nie widzi bo ma klapki na oczach.

Akurat między tymi wolnosciami o których mówisz nie ma związku.
              • miszkad Re: Polska - zaścianek Europy 07.12.05, 13:20
                jasiubleep napisał:

> Dlatego wlasnie do wolnosci i demokracji trzeba DOROSNAC. A Polske odpolaczyc,
                > zeby znow byla troche bardziej normalnym krajem, jak przed II Wojna.

Tu się zgadzam. Przed wojną takie kretyńskie demonstracje i artykuły nie miały
                miejsca. Liczyła się sprawa Polska, a nie sranie na Polskę gdzie się da i jak
                sie da przez media. Przeciwko Polsce działali wtedy tylko komuniści, ale teraz
                lewactwo rozmnożyło się na różne odłamy, i wykorzystują do tego również
                biednych, nieświadomych gejów, których uswiadomić mogą tylko nazigeje.;
                • jasiubleep Dlatego Polsce potrzebne jest OSWIECENIE.. 07.12.05, 13:36
                  .. tak jak Rzeczpospolitej w XVIII wieku. Inaczej to wszystko sie zle skonczy i
                  zabierzemy polskosc do grobu, roztopimy sie w morzu Unii Europejskiej.

Ciemnota, glupota, dewocja, nietolerancja, pieniactwo i inne przywary znane
                  doskonale z literatury, znow sa na porzadku dziennym. Kiedys zly byl
                  protestant, Arianin, Rosjanin, Zyd. Potem Niemiec i mason. A teraz??

Kto i DLACZEGO wmowil temu biednemu narodowi, ze sa Narodem Wybranym, Mesjaszem
                  narodow i przedmurzem chrzescijanstwa? I dlaczego ta wiara jest podtrzymywana??

I dlatego uwazam Kaczynskich, Rydzyka, Giertych, Leppera i in. za ZDRAJCOW i
                  WROGOW Polski i Polakow.
                  • miszkad Re: Dlatego Polsce potrzebne jest OSWIECENIE.. 07.12.05, 13:47
                    jasiubleep napisał:

> .. tak jak Rzeczpospolitej w XVIII wieku. Inaczej to wszystko sie zle skonczy i
                    >
                    > zabierzemy polskosc do grobu, roztopimy sie w morzu Unii Europejskiej.

Przypominam, że konsekwencją XVIII w. dla Polski były rozbiory, a zdrajcą był
                    jaśnie ośwwiecony król Staś. Nie uczyłeś się historii? Świetny argument.gratulacje.

>
                    > Ciemnota, glupota, dewocja, nietolerancja, pieniactwo i inne przywary znane
                    > doskonale z literatury, znow sa na porzadku dziennym. Kiedys zly byl
                    > protestant, Arianin, Rosjanin, Zyd. Potem Niemiec i mason. A teraz??

Kiedyś Polska była najbardziej tolerancyjnym krajem Europy, a zły byl
                    > protestant, Arianin, Rosjanin, Zyd. właśnie w Europie....

> narodow i przedmurzem chrzescijanstwa? I dlaczego ta wiara jest podtrzymywana??
                    >
                    > I dlatego uwazam Kaczynskich, Rydzyka, Giertych, Leppera i in. za ZDRAJCOW i
                    > WROGOW Polski i Polakow.

Zdrajców i wrogów, to mieliśmy w poprzednim rządzie.

Zadziwia mnie indolencja intelektualna takich ludzi jak ty...Przez internet źle
                    się dyskutuje, ale na żywo operując takimi argumentami byłoby ci bardzo ciężko...
                    • jasiubleep Re: Dlatego Polsce potrzebne jest OSWIECENIE.. 07.12.05, 13:58
                      Los Rzeczpospolitej byl przypieczetowany na dluga zanim Poniatowski zostal
                      krolem. Gdyby rozbiory mialy miejsce w epoce Sasow (co niemal sie wydarzylo), i
                      jezyk i nazwa kraju bylaby dawno zapomniana.

Nie oceniam Poniatowskiego, ale to, co zrobili Polacy w epoce Oswiecenia. I
                      dzieki nim jezyk przetrwal a kraj mogl sie odrodzic po 123 latch. Po upadku
                      komuny cieszylismu sie wolnoscia tylko przez kilka lat, do 1993. A teraz znow
                      szanse zaprzepaszczamy. W czym bardzo pomocni sa aniolowie ciemnoty wspomniani
                      poprzednio.
                        • Gość: ratio Re: Dlatego Polsce potrzebne jest OSWIECENIE.. IP: *.so.pkpik.pl / 81.219.116.* 07.12.05, 14:25
                          Spytaj rodzin które nie mają co do garnka włozyć czy chcą dekomunizacji? Spytaj
                          tegorocznych absolwentów szkół wyzszych (skazanych na bezrobocie) czy chcą
                          dekomunizacji? Tylko wolnośc jednostki i wolność gospodarcza są w stanie za
                          kilka lat doprowadzić do poprawy standardu życia w Polsce. Teraz Polacy z racji
                          swoich rozlicznych frustracji szukają wrogów i winnych tej sytuacji i stąd mamy
                          te nagonki na żydów, niemców, ruskich, gejów, masonów. Do tej pory kolejne
                          ekipy rzadzące przerzucały się na wskazywanie winnych biedzie polskiej - jak
                          nie cykliści to masoni - i to był ich program gospodarczy. Celowali w tym
                          Kaczyńscy właśnie w tych latach o których mówisz (1993). Tylko wtedy naród
                          polski był troche blizszy rzeczywistości niż teraz. Teraz przez tych samych
                          kolejne 4 lata stracone....
                          a swiat idzie do przodu
                          • miszkad Re: Dlatego Polsce potrzebne jest OSWIECENIE.. 07.12.05, 14:31
                            Gość portalu: ratio napisał(a):

> Spytaj rodzin które nie mają co do garnka włozyć czy chcą dekomunizacji? Spytaj
                            >
                            > tegorocznych absolwentów szkół wyzszych (skazanych na bezrobocie) czy chcą
                            > dekomunizacji? Tylko wolnośc jednostki i wolność gospodarcza są w stanie za
                            > kilka lat doprowadzić do poprawy standardu życia w Polsce. Teraz Polacy z racji
                            >
                            > swoich rozlicznych frustracji szukają wrogów i winnych tej sytuacji i stąd mamy
                            >
                            > te nagonki na żydów, niemców, ruskich, gejów, masonów. Do tej pory kolejne
                            > ekipy rzadzące przerzucały się na wskazywanie winnych biedzie polskiej - jak
                            > nie cykliści to masoni - i to był ich program gospodarczy. Celowali w tym
                            > Kaczyńscy właśnie w tych latach o których mówisz (1993). Tylko wtedy naród
                            > polski był troche blizszy rzeczywistości niż teraz. Teraz przez tych samych
                            > kolejne 4 lata stracone....
                            > a swiat idzie do przodu

Ku.., na kretynów nie ma rady. Winni biedzie polskiej byli komunisci, czy nie?
                            Chciano ich rozliczyć i odebrać to,co mają jeszcze w łapach, czy nie?
                            konsekwencją tego, że nie odebrano, jest mafijnosć układów w gospodarce, czy nie?
                            co za pojeb z ciebie, że tak prostych rzeczy nie rozumiesz?
                            o błędy gospodarcze postkomunistów oskarzasz kaczyńskich,którzy jeszcze nic nie
                            zrobili? pojebało cię? bierz się lepiej do roboty i nie pie.. ze kaczyńscy ci
                            to uniemożliwiają, bo to jakiś absurd!
                            A co do gejów i tolerancji poczytaj sobie to: wykazanie, że homoseksualiści nie
                            są wolni od idei faszystowskich, nie nastręcza większego kłopotu. Mało tego,
                            często są krzewicielami tych idei. Nasuwa się wobec tego istotne pytanie:
                            dlaczego? Jak to się dzieje, że geje - którzy sami przecież są często ofiarami
                            ucisku i obiektem nienawiści - zostają członkami najbardziej wstrętnego i
                            znienawidzonego ruchu politycznego? Czy to posunięta do skrajności forma
                            autodestrukcji? Polityczny odpowiednik samookaleczania się dzieci, które
                            odkrywszy własne skłonności homoseksualne, z nienawiści do samych siebie tną
                            sobie ręce? Gejowski twórca pornografii i reżyser Bruce LaBruce tłumaczy to
                            następująco: Cała dzisiejsza pornografia gejowska ma skrycie faszystowski
                            charakter. Faszyzm mamy we krwi, bo gloryfikuje on i wywyższa białego mężczyznę,
                            fetyszyzuje dominację, okrucieństwo, władzę i odrażające postacie przywódców. W
                            swoich filmach, począwszy od "No Skin Off My Ass" (1991 r.), usiłuje zgłębić
                            związki między homoseksualizmem a faszyzmem.

podnieconego białego kochanka, a gang rasistów skanduje: Pieprzyć małpę!
                            www.pl.indymedia.org/pl/2004/08/7954.shtml
                            Artykuł tego artykułu jest gejem i madrym człowiekiem, w przeciwieństwie do
                            ciebie, tłuku.
                            • Gość: ratio Re: Dlatego Polsce potrzebne jest OSWIECENIE.. IP: *.so.pkpik.pl / 81.219.116.* 07.12.05, 15:43
                              Masz racje może nie jestem tak inteligiętny jak ty jednakże pozwól że w kilku
                              kwestiach się z Tobą nie zgodze.
                              To że komunisci są winni zacofaniu cywilizacyjnemu Polski jest oczywiste więc
                              nie wiem po co takie komunały prawić. W mojej wypowiedzi chciałem tylko
                              powiedzieć (moim zdaniem było to zupełnie jasno powiedziane), że po upadku
                              systemu, niektórzy politycy (Macierewicz, Kaczynscy ect.) zapomnieli że złe
                              czasy juz się skończyły i teraz dobro obywateli nie zalezy od tego czy kogoś
                              oskarżą o działalność w służbach czy nie, czy ktoś był komunistom czy nie - mi
                              na tym nie zależy, dobro tego kraju to jego siła na arenie międzynarodowej a to
                              osiąga się przez silną gospodarke. Inna kwestią było to że początek lat '90 to
                              okres szoku dla społeczeństwa związanego z tym że państwo komunistyczne
                              zbankrutowało, gospodarczo Polska stała na krawędzi - czy uważasz że to był
                              najlepszy moment na oskarżanie aganta Bolka - otóż mylisz się mój drogi bo nie
                              chodziło wtedy o dobro polski tylko o gre polityczną, Kaczory już wtedy grały o
                              prezydenture z Wałęsą wiedząc że nie mają szans usiłowali jak to mają w
                              zwyczaju zamieszać uderzając poniżej pasa (J. Kaczyński sam mówi o tym w swoich
                              wspomnieniach nie ukrywając o co chodziło). Co do kasy i wpływów na gospodarke
                              to żadna władza nie jest tutaj święta - pamietajmy o tym że każda władza
                              deprawuje. Kaczor miał swój Telegraf, przekrety w Warszawie inni mieli coś
                              innego - takie życie. Albo się bedzie z naiwnością dziecka podobną do Twojej do
                              tego podchodziło albo stwierdzi się że nalezy się z tym pogodzić i patrzeć co
                              ci ludzie dla mnie zrobili a nie nakradli dla siebie.
                              Co do tego tekstu "bierz się do roboty..." to wyobraź sobie że się biore tylko
                              nie moge znieść tego że ciągle dostaje po d. od tych socjalistów z PiSu(te ich
                              fanaberie z berecikowym, górnikami i podnoszeniem podatków - wbrew
                              zapowiedziom) - po prostu Kaczyńscy dla mnie niczym się nie różną od
                              socjalistów w kwestiach gospodarczych a w sposobie sprawowania władzy jeszcze
                              ich prześcigają.
                              Nie pisałem nic o faszyzmie czy jego braku wśród homoseksualistów więc nie wiem
                              do czego się odniosłeś ale skoro już to powiem tak nie twierdze że w środowisu
                              gejów nie ma faszystów sa to tacy sami ludzie jak reszta społeczeństwa więc
                              statystycznie rzecz biorąc z pewnością kilku ich tam bedzie. Co do tekstu który
                              zacytowałeś to byłoby żałosne gdybym się odniósł bo nie są dla mnie miarodajne
                              opinie rażysera pornograficznych filmów sado-masochistycznych. Cytując te
                              opinie sam wystawiłes sobie laurke.
                              Pozdrawiam