Dodaj do ulubionych

Kraków, piwo i Grajurka.....

28.07.04, 11:09
Na ulicy Mikołajskiej, naprzeciwko Małego Rynku jest pub. Bull się zwie i tam
jutro, czyli we czwartek o godzinie 18:00 zapraszamy na spotkanie wszystkich
tych którzy lubią spędzać czas w pogodnym nastroju, w miłym towarzystwie i z
piwem ponoć najlepszym w Krakowie..
Grajurka i Spinka
Obserwuj wątek
    • rena_gd Re: Kraków, piwo i Grajurka..... 28.07.04, 14:57
      życzę cudownych wrażeń i nieskończonych rozmów i szkoda, że tak daleko..
      buziaczki, bawcie się dobrze:)
      • milenax Re: Kraków, piwo i Grajurka..... 28.07.04, 16:03
        Grajku -ty wloczykiju !
        Chyba naprawde zakochalas sie w tym Krakowie, ostatnio bywasz tam dosc czesto.
        Pomysl o mnie jak bedziesz pila zimne piwko. Pozdrawiam.
        • iga53 Re: Kraków, piwo i Grajurka..... 31.07.04, 18:01
          I ja tam byłam, soczek z nimi piłam....
          • grajur Re: Kraków, piwo i Grajurka..... 01.08.04, 00:11
            iga53 napisała:

            > I ja tam byłam, soczek z nimi piłam....
            O Tyy....!!!!!! ))))))))) dopiero wiem, kim jesteś)))))))))
            dziękuję Ci za przdemiły wieczór, mam nadzieję, a raczej jestem pewna, e w
            krótce sie spotkamy. Wrócę niebawem !!!!!!
            G.
        • grajur Re: Kraków, piwo i Grajurka..... 01.08.04, 00:05
          Milenko, myśle o Tobie od dawna, tylko nie mam szczęscia Cie spotkać. Co prawda
          i mnie jest mniej. mam nadzieje, że wszystko u Ciebie w porządku.
          Kraków kocham tak jak morze.......
          Pozdrawiam, G.
    • grajur Re: Kraków, piwo i Grajurka..... 01.08.04, 00:08
      Spineczko, spotkanie było przemiłe, dZiękuję))))))))))
      G.
    • elsevier Re: Kraków, piwo i Grajurka..... 03.08.04, 21:19
      A mMaria Jasnorzewska Pawlikowska to tak tęskniła do Krakowa:

      Kraków ...
      Kiedyż mnie znów przepuścisz, Floriańska Bramo,
      Cała w świecach, z tercjarką, odwiecznie tą samą,
      I kiedysz mi powrócisz i staniesz przed oknem,
      KLopcu Kosciuszki,
      Zewsząd widna, krakowska nasza Fudzijamo?

      Zamku, legendo moja, czy pamiętasz o mnie?
      I ty, wieńcu kasztanów, kwitnących niezłomnie
      W trzeciej już wiośnie? ... Serce, ach jakiż rachunek
      Płacić musisz ty dzisiaj za tych kilka wspomnień ...
      • iga53 Dla równowagi 04.08.04, 08:48
        Dla równowagi przypomnę, co napisał Wyspiański:

        "O kocham Kraków - bo nie od kamieni
        przykrościm doznał - lecz od żywych ludzi,
        nie zachwieje się we mnie duch ani się zmieni,
        ani się zapał we mnie nie ostudzi..." itd

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka