jesienna45
28.07.04, 11:09
Na ulicy Mikołajskiej, naprzeciwko Małego Rynku jest pub. Bull się zwie i tam
jutro, czyli we czwartek o godzinie 18:00 zapraszamy na spotkanie wszystkich
tych którzy lubią spędzać czas w pogodnym nastroju, w miłym towarzystwie i z
piwem ponoć najlepszym w Krakowie..
Grajurka i Spinka