Gość: sonia IP: *.chello.pl 27.10.02, 01:00 "Krecha " bede dzis tzn 27.10. na czacie o godzinie 22...przepraszam ..wywalilo mnie...Sonia Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj