Dodaj do ulubionych

Nowy Trend

IP: *.aster.pl 21.03.12, 20:16
Zauważyłem, że jeden z deweloperów wprowadził nowy trend tzw osiedle z parkiem, co o tym sądzicie?
Obserwuj wątek
    • Gość: Stary numer Re: Nowy Trend IP: 194.251.119.* 22.03.12, 08:50
      Jest to bajer, ale za który można zapłacić więcej 500zł. Chyba że kluczową sprawą przy każdej racie i przy każdym powrocie do domu po robocie jest czy za oknem zasłoniętym roletą (po sąsiad paczy!) jest 100drzew, czy tylko 2.

Ważna jest lokalizacja, ewentualnie jeszcze odległość od okien sąsiada z przeciwka. Park, miejsce do sadzenia krzaków czy inne bzdety ładnie wyglądają, ale znikoma wartość dodana. Można sobie za 4tyś. kupić działkę na ogródkach działkowych i jest to samo.

Jedyna kwestia to dzieciaki, ale plac zabaw jest równie skuteczny co park. I nie ma się co oszukiwać - 100drzew nie sprawi że życie w mieście nagle zrobi się zdrowe.
      • Gość: cenowo Re: Nowy Trend IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 22.03.12, 09:38
        Pomysł bardzo dobry, zielonego nigdy za dużo ale jak się ma cena mieszkania na takim osiedlu w porównaniu z mieszkaniem na 'tradycyjnym' ?
        • Gość: cenowo kijowo Re: Nowy Trend IP: 194.251.119.* 22.03.12, 11:33
          Taki park kosztuje. Więc nawet jeśli cena jest ta sama, to nie dlatego że developer zrobił prezent, tylko przyoszczędził gdzieś indziej - np. na materiałach. Swojej marży nie zmieni bo przecież to jego zarobek i zamiast męczyć się z krzakami mógłby po prostu zejść z ceny. Więc de facto nie da się tych cen porównać, bo zwykle kupujesz mieszkanie, a tu mieszkanie + park.

Wszystko co dostajesz przy zakupie jest w cenie. Gratis to można dostać wodą w lany poniedziałek.
          • Gość: Jolo Re: Nowy Trend IP: *.1and1.pl 22.03.12, 18:44
            Spoko pomysł z takim parkiem, ale to wtedy pewnie jest dużo drożej, właśnie jaka jest cena za m2?
            • Gość: cenowo Re: Nowy Trend IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 23.03.12, 09:31
              Żeby sprawdzić cenę trzeba by wiedzieć co to za osiedle, albo poczekać na info od autora wątku gdzie znalazł informacje o takim osiedlu.
              • Gość: Kamil Re: Nowy Trend IP: *.aster.pl 23.03.12, 14:46
                Jeżeli chodzi o osiedle to Solaris Park dewelopera Gant, cena za metr to od 5999. Więcej znajdziecie na stronie.
                • Gość: cennowo Re: Nowy Trend IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 26.03.12, 11:50
                  To nie jest dużo, ostatnio cenią jakieś nowe osiedla po 9tys. Oczywiście ważne ile będzie czynsz ale to ja i tak już jestem za. Już wolałbym zapłacić trochę więcej co miesiąc i mieć taki park pod oknem, a nie sam parking i setki samochodów.
                  • Gość: Chess Re: Nowy Trend IP: 137.71.226.* 26.03.12, 12:44
                    Od kiedy to kilka drzew na powierzchni boiska do pilki noznej mozna nazywac parkiem - ten "park" ma cale 8k m2. Cena 6k za metr to fantastyczna okazja.. Przypuszczam ze kupiles tam ze 2 mieszkania i kolejne na osiedlu z cenami 9k/m2.

Sami milionerzy w tym kraju zyja...
                    • Gość: Kamil Re: Nowy Trend IP: *.aster.pl 26.03.12, 21:02
                      Moim zdaniem to spory park 8 tyś metrów, mają być jakieś oryginalne drzewka, zawsze lepszy taki widok niż na parking bądź biurowce. Co do ceny wydaje się rozsądna, choć zawsze mogłoby być taniej.
                      • Gość: Antygant Re: Nowy Trend IP: *.204.98.222.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 27.03.12, 08:06
                        Przestań opowiadać bzdury następny naciagaczu. Nie stać ganta już na reklamy?? Myślicie, ze bydło się rzuci i wykupi wszystkie mieszkania bo nowy trend powstał?? Jaki nowy?? Ceny od 5999 wiec pewnie za 100 m2 a potem się jazda zaczyna he he. Weź sobie w buty wsadz!!!
                        • Gość: Aro Re: Nowy Trend IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.12, 09:53
                          tu masz osiedle faktycznie przy parku Nowemaslice.pl
                          • Gość: Aro Re: Nowy Trend IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.12, 09:56
                            docs.google.com/viewer?url=http://nowemaslice.pl/download/katalog_A.pdf
                            • Gość: hymm Re: Nowy Trend IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 27.03.12, 11:09
                              I kto tu coś reklamuje ;>? heh szkoda tylko, że ceny nie widać..
                              • Gość: Albert Re: Nowy Trend IP: *.dynamic.chello.pl 27.03.12, 22:33
                                Ja tu widzę reklamę innego osiedle nie koniecznie Ganta, zresztą po co wklejać takie linki:/beznadzieja. Co do parku to fajna sprawa ja od zawsze miałem widok na parking i ulice więc chętnie zamieszkałbym na takim osiedlu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka