Dodaj do ulubionych

Pilczyce - Kozanów - Popowice płn.

IP: *.e-wroc.com 09.04.05, 08:01
Jak wam sie tam mieszka? Z czym macie najwieksze problemy?

Jeste ciekawe waszych opinii.
Obserwuj wątek
    • Gość: ania Re: Pilczyce - Kozanów - Popowice płn. IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 09.04.05, 10:49
      Witaj

      Mieszkam na Starym Kozanowie i mieszka mi sie tu bardzo dobrze ,w spoldzielni
      kozanow IV sa nie wysokie czynsze ,osiedle jest zadbane ,dobry dojazd do
      centrum,wszelka infrastruktura ,przychodnie ,szkoly ,przedszkle,sklepy
      itd ,bardzo duzo zieleni,pozdrawiam
      • sand_witch Re: Kozanów 11.05.05, 15:00
        Przez 10 lat mieszkałam na Kozanowie, w nowych blokach koło parku i willi.
        Szczerze mówiąc, gdybym mogła, nie zamieniałabym tego mieszkania na żadne inne.
        Najbardziej będzie mi brakowało super sąsiadów z bloku i pięknego parku pod
        samym nosem. Dojazdy super, chociaż trochę się stoi przy wjeździe na Pilczycką
        i Popowice.
    • mondzus Re: Pilczyce - Kozanów - Popowice płn. 11.05.05, 22:29
      Haha :) ja mieszkam na Pilczycach,a na Popowicach bywam codziennie. Dojazd z
      tych okolic jest dobry ( autobusy, tranwaje, ewentualnie pociąg na Kuźnikach, i
      postój TAXI ), jest też stadion, staw :D, w razie potrzeby przedszkole,
      postawówka, gimnazjum, liceum, MEDAR czyli przychodnia, a nawet Dom Staruszków
      na Mącznej :P. Do Biedronki blisko, i do Astry :). Poza tym coool :P i nie ma
      ruchu- jest nawet cicho :). PS. a co do problemów --> Administracja ;)
      • mondzus Re: Pilczyce - Kozanów - Popowice płn. 11.05.05, 22:30
        Ale Pałka ze mnie :P oczywiście nie tranwaje tylko tramwaje :P.
    • joanna_1 Re: Pilczyce . 12.05.05, 14:04
      W sumie chciałabym tu docelowo mieszkać. Dużo zieleni dokola, staw, świetna
      baza wypadowa pod rowery, spokój jak na wsi :) sielski krajobraz. Z dojazdem
      do centrum nie jest tak źle, dobra komunikacja, ino korki za długie.
      Mieszkam tu prawie bezproblemowo.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka