Gość: Marcin IP: *.e-wroc.com 09.04.05, 08:01 Jak wam sie tam mieszka? Z czym macie najwieksze problemy? Jeste ciekawe waszych opinii. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ania Re: Pilczyce - Kozanów - Popowice płn. IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 09.04.05, 10:49 Witaj Mieszkam na Starym Kozanowie i mieszka mi sie tu bardzo dobrze ,w spoldzielni kozanow IV sa nie wysokie czynsze ,osiedle jest zadbane ,dobry dojazd do centrum,wszelka infrastruktura ,przychodnie ,szkoly ,przedszkle,sklepy itd ,bardzo duzo zieleni,pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
sand_witch Re: Kozanów 11.05.05, 15:00 Przez 10 lat mieszkałam na Kozanowie, w nowych blokach koło parku i willi. Szczerze mówiąc, gdybym mogła, nie zamieniałabym tego mieszkania na żadne inne. Najbardziej będzie mi brakowało super sąsiadów z bloku i pięknego parku pod samym nosem. Dojazdy super, chociaż trochę się stoi przy wjeździe na Pilczycką i Popowice. Odpowiedz Link Zgłoś
mondzus Re: Pilczyce - Kozanów - Popowice płn. 11.05.05, 22:29 Haha :) ja mieszkam na Pilczycach,a na Popowicach bywam codziennie. Dojazd z tych okolic jest dobry ( autobusy, tranwaje, ewentualnie pociąg na Kuźnikach, i postój TAXI ), jest też stadion, staw :D, w razie potrzeby przedszkole, postawówka, gimnazjum, liceum, MEDAR czyli przychodnia, a nawet Dom Staruszków na Mącznej :P. Do Biedronki blisko, i do Astry :). Poza tym coool :P i nie ma ruchu- jest nawet cicho :). PS. a co do problemów --> Administracja ;) Odpowiedz Link Zgłoś
mondzus Re: Pilczyce - Kozanów - Popowice płn. 11.05.05, 22:30 Ale Pałka ze mnie :P oczywiście nie tranwaje tylko tramwaje :P. Odpowiedz Link Zgłoś
joanna_1 Re: Pilczyce . 12.05.05, 14:04 W sumie chciałabym tu docelowo mieszkać. Dużo zieleni dokola, staw, świetna baza wypadowa pod rowery, spokój jak na wsi :) sielski krajobraz. Z dojazdem do centrum nie jest tak źle, dobra komunikacja, ino korki za długie. Mieszkam tu prawie bezproblemowo. Odpowiedz Link Zgłoś