Dodaj do ulubionych

Jeszcze o Profit Development

13.04.05, 11:08
To jest druga opcja nad którą się zastanawiamy. Czy ktoś już może tam kupił.
Jak się wam mieszka, jak współpraca z deweloperem, czy słychać autostradę?
Czy te osiedla są strzeżone?
Dziękuję za wszelkie opinie. Zapraszam też na priv anngelika@wp.pl
Pozdrawiam
Angelika
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka