Dodaj do ulubionych

GEO notariusz

01.07.05, 14:51
Czy ktoś wie, czy notariusz proponowany przez GEO jest tańszy od
konkurencji??? Może znacie kogoś kto mniej liczy za swoje usługi? BARDZO
proszę o odpowiedzi.
Obserwuj wątek
    • radik Re: GEO notariusz 02.07.05, 14:45
      Kupiłem mieszkanie na Kosmonautów (I etap), ale myślę, że o notariusza to
      zaczniemy martwić się najwcześniej zimą. Do tego czasu trzeba się zebrać i
      pójść razem do jednego. W cennikach notarialnych podawane są bowiem stawki
      maksymalne, których z reguły się nie obniża. Jak pójdziemy razem to na pewno
      coś wynegocjujemy
      • stasia21 Re: GEO notariusz 02.07.05, 22:09
        bardzo tani jestnotariusz na ul mikołaja na początku od rynku nieznam numeru
        ale wspaniały człowiek iwszystko załatwi. inni nieumieli a ten potrafi doradzi
        warto tam załatwić=-powodzenia
        • blanka30 Re: GEO notariusz 03.07.05, 16:52
          A możesz podać jakie szczegóły, które umożliwią mi znalezienie tego pana? Podaj
          po której stronie ulicy mam go szukać, koło jakiego sklepu/firmy? Cokolwiek. Zz
          góry dziękuję

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka