blanka30 01.07.05, 14:51 Czy ktoś wie, czy notariusz proponowany przez GEO jest tańszy od konkurencji??? Może znacie kogoś kto mniej liczy za swoje usługi? BARDZO proszę o odpowiedzi. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
radik Re: GEO notariusz 02.07.05, 14:45 Kupiłem mieszkanie na Kosmonautów (I etap), ale myślę, że o notariusza to zaczniemy martwić się najwcześniej zimą. Do tego czasu trzeba się zebrać i pójść razem do jednego. W cennikach notarialnych podawane są bowiem stawki maksymalne, których z reguły się nie obniża. Jak pójdziemy razem to na pewno coś wynegocjujemy Odpowiedz Link Zgłoś
stasia21 Re: GEO notariusz 02.07.05, 22:09 bardzo tani jestnotariusz na ul mikołaja na początku od rynku nieznam numeru ale wspaniały człowiek iwszystko załatwi. inni nieumieli a ten potrafi doradzi warto tam załatwić=-powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
blanka30 Re: GEO notariusz 03.07.05, 16:52 A możesz podać jakie szczegóły, które umożliwią mi znalezienie tego pana? Podaj po której stronie ulicy mam go szukać, koło jakiego sklepu/firmy? Cokolwiek. Zz góry dziękuję Odpowiedz Link Zgłoś