Dodaj do ulubionych

Alba Tour, ktoś zna?

15.06.11, 20:50
Witam,
czy ma ktoś jakieś doświadczenia z biurem Alba Tour?
www.albatour.pl/
Proszę o info

Pozdrawiam
M
Obserwuj wątek
   • tanie-latanie.net Re: Alba Tour, ktoś zna? 08.12.11, 14:10
    Odświeżam wątek - Albatour ma ofertę na Grouponie. Nowe biuro na polskim rynku, ale we Włoszech (Varsavolo) ma już swoją renomę. Ceny na egzotykę mogą przyciągać... są niższe głównie dlatego, że wszystkie imprezy (z wyjątkiem pakietu Sri Lanka + Rzym) rozpoczynają się w Mediolanie lub Rzymie. I tutaj niestety dochodzą dodatkowe koszty związane z dolotem.... ale łapiąc okazję na Grouponie (faktycznie dość często się pojawiały) mamy szansę na NAPRAWDĘ promocyjną cenę. Kto już wyjeżdżał z nimi niech pisze!:)

    Tanie linie lotnicze
  • Gość: Łukasz Re: Alba Tour, ktoś zna? IP: *.adsl.inetia.pl 27.03.12, 20:28
   Próbuje się skontaktować z tym z biurem od tygodnia ale nie jest to możliwe w żaden sposób. Telefonu nikt nie odbiera a na maile nie odpisują zastanawiam się czy to nie jakiś przekręt z tym ofertami z groupona. Czy udało się siękomuś skontaktować z tym biurem i otrzymać jakąś ofertę?
  • Gość: Paula straszne biuro!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.12, 12:35
   Rezygnuje!!!!!
   Straszne biuro już 2 raz odwołali nam lot.
   Mieliśmy z mężem polecieć do Hondurasu 3.05.2012 i zmienili nam lot na 2.05 w zamian zaproponowali nam lot na dominikane i co znowu zmiana i jeszcze krócej o jeden dzień masakra nie za te pieniądze !!!!!!!!
   Otrzymaliśmy kolejną trzecią propozycje od biura na Malediwy pięknie ale do czasu . Po przeczytaniu wielu portali turystycznych dowiedzieliśmy się o tej wyspie wiele negatywnych rzeczy :
   zakaz opalania się w bikini
   zakaz picia alkoholu 200 metrów od hotelu położone jest więzienie . Fajne bym miała wakacje!!!!!!!
   Zastanówcie się zanim przyjmiecie od nich ofertę zastępczą
   • Gość: 1paula85 Re: straszne biuro!!!!!!!!!oferta malediwy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.12, 12:41
    Napisze coś o ofercie na Malediwy z biura alba tour Maafushi to mała lokalna wyspa. Ma kilometr długości i 200 metrów szerokości. Jak idzie się główną drogą to po obu stronach widać ocean. Na końcu wyspy jest więzienie, w którym dużo osób odsiaduje karę za picie alkoholugrinning smileygrinning smileygrinning smiley, a na początku są plaże nadające się do kąpania i opalania. Po prawej stronie - w zależności jak się patrzysmiling smiley jest plaża ale bardzo zaśmiecona, a w oceanie są silne prądy i nie wolno raczej pływać, a na przeciwko port. Na Maafushi nie można oficjalnie nosić bikini, ale jak wspomniałam są wyjątkiwinking smiley nie wolno pić alkoholu, przywozić psów. To nie jest wyspa dla osób lubiących luksus bo takiego na wyspie nie ma, zamieszkują ją prości ludzie ale bardzo przyjaźni, uśmiechnięci i mili. Nie jest to też wyspa dla osób lubiących ograniczenia bo trzeba się dostosować do zasad tam panujących i na pewno nie dla rozrywkowych osób. Po zmroku jest cisza. Nie ma klubów czy dyskotek, żadnego nocnego życia
   • Gość: Alba Tour Polska Re: straszne biuro!!!!!!!!! IP: *.home.aster.pl 11.04.12, 14:55
    Szanowni Państwo!
    Pragniemy poinformować, że firma Alba Tour Polska została założona jesienią 2011 r., lecz już w 2011 r. rozpoczęliśmy współpracę z polskim partnerem Varsavolo w celu zbadania polskiego rynku we współpracy z Alba Tour Italy. W 2011 r. podróżowało z nami około 580 pasażerów odwiedzających egzotyczne miejsca, w tym: Zanzibar, Honduras, Kenię, Dominikanę i inne.
    W 2012 r. uzyskaliśmy Zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Woj. Wielkopolskiego pod nr 569 (new.albatour.nazwa.pl/images/stories/download/wpis_do_rejestru_organizatorw.pdf.) Posiadamy wymagane gwarancje ubezpieczeniowe (new.albatour.nazwa.pl/images/stories/download/certyfikat_ubezpieczenie_alba.pdf), ponadto jesteśmy członkiem Polskiego Związku Organizatorów Turystyki.

    To prawda, że czasem zmuszeni jesteśmy wprowadzać pewne zmiany w przypadku odwołania lub zmiany terminu lotu z lotniska we Włoszech, zawsze jednak radzimy naszym Klientom, aby kupowali bilety lotnicze do Włoch najwcześniej na 2 miesiące przed terminem wyjazdu i żeby zostawili sobie jeden dzień zapasu przed rozpoczęciem wycieczki i po jej zakończeniu. Wynika to z tego, że przeloty z Włoch są lotami czarterowymi, a więc mogą tu zdarzać się pewne zmiany. Jest to jednak jedyna wada naszej oferty, która ma poza tym liczne zalety:

    Po pierwsze, oferujemy wyjazdy egzotyczne do 12 najpiękniejszych zakątków świata po bardzo atrakcyjnych cenach.
    Po drugie, istnieje możliwość połączenia wyjazdu egzotycznego ze zwiedzaniem Włoch – czas spędzony w tym kraju można poświęcić na zwiedzanie, odpoczynek lub zakupy.
    Po trzecie, nasi Klienci mają możliwość wykorzystania tanich linii lotniczych ze wszystkich lotnisk w Polsce.
    Podczas pobytu we Włoszech nasi Klienci mają możliwość poznania słynnej na cały świat kultury i kuchni tego kraju.

    Prawdą jest, że czasami nie udaje nam się spełnić oczekiwań naszych Klientów i bardzo rzadko zdarzają się wyjątkowe sytuacje, gdy proponujemy Klientom istotne zmiany planowanej wycieczki. Dążymy jednak za wszelką cenę do zaspokojenia potrzeb Klientów, dlatego, jeżeli do terminu wyjazdu pozostało więcej niż 2 miesiące, zwracamy im koszt biletów, tak, jak miało to miejsce w przypadku Klientki, która zamieszcza negatywne komentarze na temat naszej firmy. Rozumiemy jednak, że czasem, mimo najszczerszych chęci, nie udaje nam się zadowolić niektórych Klientów.

    W sprawie bezpośredniej rezerwacji wycieczek zapraszamy Państwa do Centrum Rezerwacji w Warszawie, przy ul. Marszałkowskiej 115, tel. 801 005 880
    W sprawach administracyjnych i operacyjnych prosimy o kontakt z biurem w Warszawie, ul. Bagno 2A lok. 17, tel. 22 100 65 18, 533 636 735, e-mail dos@albatour.pl
    Z poważaniem,
    Zespół Alba Tour Polska Sp. z o.o.
  • Gość: Aneta Re: Alba Tour, ktoś zna? IP: *.home.aster.pl 11.04.12, 09:23
   Cześć ja byłam z nimi w lutym w Kenii i nie mam żadnych zastrzeżeń. Lot był z Mediolanu i przy okazji zwiedziłyśmy jeszcze to miasto. Jeżeli ktoś leci z Rzymu to jeszcze lepiej, bo Rzym jest przepiękny! W naszym przypadku niestety nie było już miejsca w samolocie, ale Mediolan też jest super i polecam zacząć podróż jakieś 2-3dni wcześniej żeby pozwiedzać to miasto.

   Co do Kenii to było cudownie! Podróż życia... Super hotel, niesamowita przyroda i bardzo mili ludzie. Ponieważ biuro jest włoskie w hotelu byliśmy prawie tylko z Włochami, była jeszcze jedna para z Hiszpanii. Jedzenie bez zastrzeżeń - dużo włoskiej kuchni, ale też ryb czy mięs - no i wspaniałe świeże owoce. W kwestii organizacyjnej nie było żadnych problemów. Cały czas byłyśmy pod opieką biura - czy to na lotnisku czy w hotelu. Hotel był pełen i nas jako nielicznych zakwaterowali w części bardziej ekskluzywnej - do której normalnie musiałybyśmy dopłacać. Nie chcę brzmieć jak reklama tego biura, bo taka postawa "zaśmieca" fora, ale naprawdę nie miałam z nimi żadnego problemu.
   • Gość: bibbik Re: Alba Tour, ktoś zna? IP: *.play-internet.pl 14.04.12, 23:07
    Też chciałam zarezerwować wakacje z tym biurem , bo oferta na gruponie była atrakcyjna, ale gdy zobaczyłam po pierwsze wysokość kapitału zakładowego w kwocie 5000 PLN, po drugie wartość gwarancji ubezpieczeniowej w kwocie 187.500,00 PLN gdzie np.w ITAKA wartość tego ubezpieczenia wynosi 125.783.705,21...to z zakupu jednak zrezygnowałam............
    ot taka refleksja,
    Mimo tego co powyżej wszystkim klientom biura życzę udanych wakacji.

    • Gość: Leticia Re: Alba Tour, ktoś zna? IP: *.233.32.113.tedata.net 03.06.12, 16:48
     Biuro jest naprawdę ok. Ja jestem właśnie w sharlm w hotelu Maritim Jolie villa, jest tu cudownie
     Wszystko jak w ofercie ludzie wspaniali, Pani rezydent oraz obsługa przemiła. 100% satysfakcji
     i to nie jest reklama biura poprostu chcę was uspokoić w waszych wątpliwościach, oczywiście nie znam tych innych hoteli ale w moim jest super. Sam przelot z Warszawy był wielką atrakcią gdyż lecieliśmy polskimi liniami LOT, Pan pilot był tak uprzejmy i pkazywał nam niekture zakontki z góry,a już lecąc nad Egiptem Pokazał nam przepiękne widoki z góry Kairu, pustyni oraz cudowne rafy koralowe to też było wielką niespodzianką. Pozdrawiam
  • Gość: Gebon Re: Alba Tour, ktoś zna? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.12, 22:55
   My również wróciliśmy z Turcji (okolice Alanyi). Po za słabą organizacją odbioru z lotniska wszystko przebiegło doskonale. Najbardziej podobał mi się kontakt z rezydentem, ponieważ nie byliśmy na zebraniu w hotelu otrzymaliśmy informację z nr telefonu oraz zapewnieniem, że w razie problemów można dzwonić. Ponieważ drobne problemy rozwiązywaliśmy we własnym zakresie nie było konieczności kontaktu z rezydentem. Wycieczki wykupiliśmy w lokalnym biurze podróży, które są dużo tańsze niż w Alba Tour. Hotel zgodny z opisem, warunki doskonałe, trzy razy dzwoniłem do biura przed wylotem i za każdym razem się dodzwoniłem bez problemów. Przelot czarterem LOTu, na plus, warunki dużo lepsze niż w Airlingusie, którym lecieliśmy do Irlandii. Trochę się obawiałem tego kapitału w wys. 5000 PLN i niskich gwarancji ubezpieczeniowych ale nam się udało. Nie jestem pewien czy zaryzykował bym drugi raz. Pozdrawiam.
  • Gość: iza Re: Alba Tour, ktoś zna? IP: *.ilabs.pl 18.05.12, 13:17
   podobno biuro Unique Moment jest sprawdzonym biurem, nigdy nie korzystalam z jego ofert ale teraz zastanawiam sie, specjalizuja sie w ekskluzywnych wczasach i wycieczkach Seszele, malediwy, bali, mauritius, java, singapur, komodo...poczytajcie, a moze ktos zna to biuro, pozdrawiam tarnow
  • Gość: iza a Unique Moments? IP: *.ilabs.pl 18.05.12, 13:18
   podobno biuro Unique Moment jest sprawdzonym biurem, nigdy nie korzystalam z jego ofert ale teraz zastanawiam sie, specjalizuja sie w ekskluzywnych wczasach i wycieczkach Seszele, malediwy, bali, mauritius, java, singapur, komodo...poczytajcie, a moze ktos zna to biuro, pozdrawiam tarnow
  • Gość: SiMoka Re: Alba Tour, ktoś zna? IP: *.ip.netia.com.pl 21.05.12, 12:40
   Właśnie wróciłam z wyjadu do Egiptu (Hurghada, Hotel Spfinx Resort). Kontakt z biurem bardzo dobry, oferta odpowiadała opisowi. Ogólnie rzecz biorąc był to naprawdę udany wypoczynek, aż nie chciało się wracać do kraju. Szukam kontaktu z ludźmi, którzy jadą 25 maja lub w kolejne piątki do Hurghady. Mój mail: simonka@vip.onet.pl Piszcie jak chcecie wiedzieć coś więcej...
  • alinaw1 Re: Alba Tour, ktoś zna? 30.05.12, 12:19
   Mam ogromne obawy ze względu na nieprawdopodobnie tanią ofertę. Wróżę rok temu biuru, nie dłużej. Zastanawiający jest też fakt, że większość ofert sprzedaje na stronach ofert grupowych, co jest ewenementem wśród renomowanych organizatorów. Ceny (szczególnie na dalekie kierunki) są poniżej normalnych kosztów (o żadnym zysku już nie wspominając). Jeśli nie jest się właścicielem hotelu ani nie ma się własnej linii czarterowej, to budzi ogromne obawy, bo jak długo i ile można dopłacać?
   • Gość: goście Re: Alba Tour, ktoś zna? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.12, 18:30
    witam! my właśnie wróciliśmy z wyjazdu do Hurghady do Hotelu Sphinx Resort organizowanego przez Alba Tour. Wycieczke wykupiliśmy przez groupon i tez mielismy wielkie obawy ze wzgledu na niska cene i to ze o biurze niewiele wiadomo. Na szczescie obawy okazaly sie zupelnie bezpodstawne:) Wszystko przebieglo w jak najlepszym porzadku. Bardzo dobra organizacja i zadnych problemow w trakcie podrozy jak i calego pobytu,a na miejscu rezydent mowiacy po polsku. Wakacje uważamy za BARDZO UDANE! Pozdrawiamy i również życzymy udanych wycieczek!:)
   • Gość: zadowolonagnieszka Re: Alba Tour, ktoś zna? IP: *.tktelekom.pl 07.06.12, 15:07
    No coz, ja bylam na tej taniej wycieczce z grupona w king tut resort, bo na inna mnie nie byloby stac z 2 dzieci i tez sie b. obawialam, bo namowilam znajomych, ale wszystko bylo super!!! (no moze tylko nie lubilam zaslonki pod prysznicem)Ludzie pamietajcie, ze zazwyczaj cena jest wprost proporcjonalna do jakosci i odwrotnie proporcjonalna do ryzyka, jak ktos sie boi niech idzie do neckermanna.
    no coz takim to juz jestesmy narodem ze tylko krytykujemy i zyczymy lub wrozymy innym porazki,
  • kasiaaaa24 Re: Alba Tour, ktoś zna? 01.06.12, 09:14
   My zdecydowaliśmy się zmienić hotel 2 tygodnie przed wylotem, ze Sphinx Resort na Festival Riviera i nie było z tym żadnych problemów. Alba nie pobrała dodatkowych kosztów za zmianę, tylko dopłaciliśmy różnicę w cenie. Wszystko poszło bardzo szybko i sprawnie.

   Natomiast co do opinii, że wczasy są podejrzanie tanie ja bym zwróciła uwagę jeszcze na kilka faktów. Przecież w wyższych cenach wczasów z tych wielkich, znanych biur podróży są reklamy telewizyjne, ogromne ilości grubych katalogów na pięknym papierze, czynsze biur rozlokowanych w całej Polsce w centrach handlowych i hipermarketach, gdzie czynsze liczy się w dziesiątkach tysięcy złotych, itd, itd...

   Tak więc póki nie ma złych opinii od osób, które wróciły z Egiptu z Albą, chyba nie ma się co martwic na zapas?

   Poza tym, skoro czarterują cały samolot od LOTu sami, to znaczy że jest zainteresowanie ich ofertą. Jeszcze miesiąc temu (kiedy ja kupowałam wczasy) wyloty były tylko z Warszawy. Od jakiegoś czasu jest też opcja wyloty z Katowic, czyli chyba faktycznie ludzie zaufali temu organizatorowi.

   Ja jestem na chwilę obecną nastawiona pozytywnie :) Mam nadzieję, że potwierdzę to po powrocie :)
   PS. W hotelu Festival Riviera będę 2 tygodnie od 15 czerwca.
  • Gość: zadowolonagnieszka Re: Alba Tour, ktoś zna? IP: *.tktelekom.pl 07.06.12, 13:17
   bylismy w 9 osob w egipcie z A-T, wyjazd all incl. oczywiscie, wrocilismy zachwyceni porownujac jakosc do ceny, bo jak ktos chce to zawsze sie przyczepi>>> Wszystko zgodnie z umowa, hotel kings tut resort polecam, maly, kameralny z duzym ogrodem, przy plazy mini rafa - cudo, nie było tłoku - maj, wymeldowanie o 12ej ale ze mielismy lot o 17.50 to po wymeldowaniu i zdjeciu opaski nadal przyslugiwal nam obiad i drinki w lobby, potraktowali nas jak bialych ludzi, za to duzy plus, choc w hotelu tylko Polacy i Rosjanie. Pozdrawiam ALBA TOUR i polecam wszystkim!!!
  • Gość: igor Alba Tour oszuści nie polecam!!!!!! IP: *.adsl.inetia.pl 09.06.12, 09:15
   witam,
   jest to wiadomość z przestrogą dla wszystkich - kuszą na pozór niskimi cenami , a dzień przed 21 dniem wylotu ( gdzie już nie mogą zmieniać cen) przychodzi mail z informacją iż trzeba dopłacić cenę paliwową 230zł do Egiptu 490zł do krajów egzotycznych od osoby. Więc zanim ktoś u nich wykupi wyjazd niech się zastanowi 1000 razy. bo lepiej iść do biura turystycznego i mieć bezpośredni kontakt z pracownikiem niż mailowo jak w przypadku Alba Tour - gdzie pracownicy mają nas głęboko w czterech literach na maile nie odpisują a telefonicznie zbywają i jak w moim przypadku kłamią by kolejny naiwniak wykupił u nich wycieczkę - pracownica biura zapewniała mnie w 100% iż nie będzie żadnych podwyżek cen i żebym się nie martwiła i spokojnie wykupiła wycieczkę i ja głupia i naiwna zaufałam Pani X i wykupiłam, a tu proszę teraz prawie 500 zł dopłaty - przecież muszą sobie jakoś wyrównać ceny, parę osób zrezygnuje, parę dopłaci i kasa idzie im do kieszeni. jednym słowem OSZUŚCI!!!! jeszcze nie udokumentowali nikomu nagłego wzrostu cen paliw gdzie w umowie jest napisane iż muszą to uczynić.poczekamy zobaczymy ile Alba Tour utrzyma się na rynku.
   • Gość: becia Re: Alba Tour oszuści nie polecam!!!!!! IP: *.adsl.inetia.pl 09.06.12, 09:21
    APEL do wszystkich którzy muszą dopłacić opłatę paliwową - NIE WPŁACAJMY NIC wszyscy to muszą to wycofać IM NAS WIĘCEJ TYM ONI BĘDĄ SŁABSI - a wspólnie coś wskóramy jak nie osobiście to może na drodze sądowej!!!!jak nie mamy swoje prawa tu zacytuję artykuł:
    "Jeżeli organizator turystyki, mimo wezwań, nie dokumentuje wpływu zmiany m. in. kursu walut na cenę imprezy lub nagłego wzrostu cen paliw i wciąż domaga się wpłaty dodatkowych pieniędzy grożąc zerwaniem umowy, konsument może postąpić na kilka sposobów.

    Przede wszystkim interwencji należy szukać u miejskiego bądź powiatowego rzecznika Konsumentów. Rzecznik może wystosować odpowiednią opinię prawną i skontaktować się z organizatorem turystyki w celu nakłonienia go do postępowania zgodnie z przepisami.

    Innym sposobem jest wpłacenie kwoty jednak z tzw. „zastrzeżeniem zwrotu”. Zwrot ten najlepiej jest umieścić w tytule wpłaty lub na pokwitowaniu. Zawarcie tej drobnej formułki uprawnia konsumenta do żądania zwrotu wpłaconej sumy np. po powrocie z imprezy turystycznej."

    Czytaj więcej na Wieszjak.pl: prawa-konsumenta.wieszjak.pl/konsument-turystyka/206268,Kiedy-biuro-podrozy-moze-zmienic-cene-wycieczki.html#ixzz1xHJUCHqG
    • Gość: Klient Re: Alba Tour oszuści nie polecam!!!!!! IP: *.adsl.inetia.pl 09.06.12, 17:02
     Witam Wszystkich.
     Poczekajcie na oficjalne pismo od Alba Tour dotyczące podwyżki opłaty paliwowej.
     Ja jestem osobiście po rozmowie z Warszawie w dniu dzisiejszym z PLL LOT, pracownicy LOT stwierdzili, że nie mają w zwyczaju i na pewno nie podnosiły żadnych opłat paliwowych.
     Powiem Wam więcej w PLL LOT nic nie wiedzą na temat wylotu 30 czerwca do Egiptu jako czarteru z Alba Tour.
     Podaję do siebie kontakt jeżeli okażą się oszustami i złodziejami złożymy pozew zbiorowy:
     608 56 57 64
       • tasia1204 Re: Alba Tour oszuści nie polecam!!!!!! 10.06.12, 16:54
        Wylot jest na pewno 29.06 z Warszawy do Egiptu bo ja mam tak zarezerwowany tylko teraz nie wiem czy dojdzie do skutku bo zastanawiam się czy nie zrezygnować .Mam nadzieję że jak zrobimy wszyscy bunt to albo odpuszczą nam albo chyba szybko się zamkną bo po takich opiniach to raczej szybko nie zyskają klientów.Oszustwo to jest bardzo delikatne określenie
        • kasiaaaa24 Re: Alba Tour oszuści nie polecam!!!!!! 10.06.12, 18:17
         Tylko ja nie jestem przekonana, czy to jest oszustwo. O dopłatach decyduje przewoźnik - w tym wypadku LOT. Fakt - Alba powinna zamieścić takie pismo na stronie (tak jak miało to miejsce w kwietniu). Mnie na szczęście ominęło, bo ja wylatuję za 5 dni, ale tak na prawdę, to Alba nie ma w kwestii dopłat paliwowych nic do powiedzenia. To jest decyzja przewoźnika i to do niego idą pieniądze z dopłat.
         Ponieważ chciałam się upewnić czy oby na pewno mnie to nie dotyczy, zadzwoniłam do moich "opiekunów" z portalu Ostatnie Miejsca (gdzie wykupiłam wczasy z Albą) i zostałam poinformowana, że inne biura też wprowadzają dopłaty a Oni jeszcze o dopłatach Alby nic nie wiedzą, z pewnością dostaną taką informację w poniedziałek, stąd też moje domniemanie, że Alba doda takie pismo na stronę właśnie po weekendzie.

         Zależy ile osób leci. Jeśli np. rodzina 4-osobowa, to dopłata to aż 900 zł. Jeśli jeszcze lecą na tydzień - to ja też bym się zastanawiała...

         Ja lecę z mężem na 2 tyg więc w sumie pewnie bym się zdecydowała na dopłatę 440 zł.
  • Gość: a Re: Alba Tour, ktoś zna? IP: 195.206.126.* 11.06.12, 10:21
   UWAGA !!!!! ALBA TOUR - "OKAZJE" Z GRUPON-a
   Takie miłe maile otrzymali ci którzy dali się nabrać na OKAZJE ALBA TOUR z GRUPON-a mimo wcześniejszego zapłacenia całości kwoty !!!!

   Szanowni Państwo,

   W myśl zapisów Art. 17 Ustawy o Usługach Turystycznych, w związku z informacją otrzymaną od przewoźnika zmuszeni jesteśmy do wprowadzenia dodatkowych dopłat paliwowych na wszystkie loty począwszy od dnia 26.06.2012, do dnia 31.07.2012 do wszystkich nowych oraz już dokonanych rezerwacji. Opłata winna być uiszczona przez klienta przed wylotem i kształtuje się w następujący sposób: w przypadku lotów do Hurghady opłata dodatkowa to kwota 220 PLN/os, w przypadku Sharm El Sheikh to kwota 230 PLN/os, a w przypadku wyjazdów w kierunki egzotyczne kwota 490 PLN/os. Przepraszamy za utrudnienia, które zaistniały z przyczyn niezależnych od Alba Tour Polska.

   Pozdrawiamy,

   Zespół Alba Tour

   male_albatour2

   Tel.: +48 22 255 06 16

   Fax: +48 22 255 06 09

   Email: info@albatour.pl
   • Gość: wratchild@op.pl Re: Alba Tour, ktoś zna? IP: *.205.5.90.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 11.06.12, 18:08
    Przeklejam swojego posta z www.forum-turystyczne.pl/q/fo_id,358610,,,alba_tour_opinie.html

    Ja też dostałem na maila info odnośnie dopłaty paliwowej za wykupiony przez groupon wyjazd do Hurghady w piątek o godzinie 15.00 (tego dnia mijała magiczna granica 21 dni przed datą wyjazdu). Odpisałem z prośbą o udokumentowanie powodów wzrostu ceny. Nie doczekałem się odpowiedzi, w sobotę dodzwoniłem sie na infolinię - pani obiecała, że ktoś się ze mna skontaktuje. Nie skontaktował się nikt. Zacząłem telefonować ponownie w poniedziałek, nikt nie odbierał - dodzwoniłem się dopiero jak prywatną komórkę zmieniłem na biurowy stacjonarny. Uprzejma pani poinformowała mnie, że "ktoś z działu produktu" się do mnie odezwie. I faktycznie, odezwał się Pan i poinformował mnie, że wszystko jest zgodne z prawem, powołał sie na art. 17 ustawy o usługach turystycznych i że teraz co najwyżej mogą mi oddać 35% wpłaconej kwoty. Niedoczekanie - w internecie znalazłem decyzję prezesa UOKiKu w podobnej sprawie, skazane zostało biuro podróży, oto link do decyzji: www.uokik.gov.pl/download.php?plik=6508 Jutro wysyłam do Alby oświadczenie o odstąpieniu od umowy bez ponoszenia kar umownych - niech spróbują nie oddać mi pieniędzy w terminie to oddaję sprawę do kancelarii adwokackiej - sprawa jest do wygrania w cuglach, a adwokaci ściągają należność z biura. To nie do pomyślenia żeby w dzisiejszych czasach tak naciągać ludzi! Wszystkim polecam zrobić to co ja i nigdy więcej nie korzystajcie z usług tego biura.
  • Gość: kasia Re: Alba Tour, ktoś zna? IP: *.229.156.238.dynamic.ttnet.com.tr 12.06.12, 17:26
   Bardzo FAJNE BIURO, działa już parę miesięcy i wielu Gości wyjechało do Egiptu czy też Turcji...Bardzo miła obsługa rezydentów...Dobrze wszystko zorganizowane planowo, szczególnie w Turcji gdzie byliśmy z mężem. Pozdrawiamy gorąco Panią Agnieszkę i Agatę. Dziękujemy za masę informacji jakie udzieliły nam Panie na wycieczkach, bo takiej wiedzy nie zdobywa się w przeciętnych książkach czy przewodnikach. Warto jeździć z POLSKIMI PILOTAMI, na wycieczki, a nie tylko latać z aparatem i fotografować coś , czego się historii nie zna. Warto zapłacić trochę więcej za wycieczkę, a mieć wiedzę, która zostaje w głowie i wspomnienia gdy patrzymy na zdjęcia. Piloci -rezydenci wiedzę macie rewelacyjną !!! Życzymy powodzenia, dobrych - ciekawych świata turystów i do zobaczenia, bo my wrócimy do Turcji z ALBĄ na bank, może nawet i w tym sezonie jeszcze.