Dodaj do ulubionych

Wzrost Audi w Europie Wschodniej..

08.02.04, 02:05
..2003r. był b.dobrym rokiem dla Audi.Wzrost sprzedaży aut tej firmy w tej
części Europy/Ros.Słowen.Czech.Węgry,Słowac.Polska,Rum.Ukra. państwa
nadbałty./sięgnął 11.2%Nabywców znalazło 14374 aut,podczas gdy rok wcześniej
było to zaledwie 12931 szt.Sprzedaż w samej Rosji wzrosła o 15.2%.Liczba
salonów Audi wzrośnie wkrótce z 20 do 45.pozdr.
Obserwuj wątek
    • Gość: Henio [...] IP: *.sympatico.ca 08.02.04, 02:50
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: m Re: do s.........ca IP: *.acn.pl 08.02.04, 10:39
        masz zszufladkowany umysł, świat jest bardziej zróżnicowany niż twój mind rodem
        z ca (chyba ci słońce zaszkodziło)
      • charlie_x Heniu, a kogo interesuje ... 08.02.04, 13:33
        ...struktura i przekrój społeczny klienteli horcha, auto uniona, nsu czy innego
        audika?Z powyższych danych wynika,że jednak Audi radzi sobie coraz lepiej na
        tych rynkach.Sczegółowych danych z Bułgarii nie znalazłem.pozdr.
        • Gość: Henio Re: Heniu, a kogo interesuje ... IP: *.sympatico.ca 08.02.04, 17:06
          Charlie (jak to po polsku? Rysio?) Czy Ci frajerzy kumajom co bendzie z
          elepstrykom w tych bryczkach po pierwszych deszczach na jesieni?
          Zaden niemiec nie lubi deszczu, ale horch to nawet w szczegolnosci ...
          • charlie_x Re: Heniu, a kogo interesuje ... 08.02.04, 17:17
            ..vel Karol /..8), ale to nie jest moje/Widocznie biorą to sami amatorzy
            elektryzujących przeżyć..8)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka