charlie_x
08.02.04, 02:05
..2003r. był b.dobrym rokiem dla Audi.Wzrost sprzedaży aut tej firmy w tej
części Europy/Ros.Słowen.Czech.Węgry,Słowac.Polska,Rum.Ukra. państwa
nadbałty./sięgnął 11.2%Nabywców znalazło 14374 aut,podczas gdy rok wcześniej
było to zaledwie 12931 szt.Sprzedaż w samej Rosji wzrosła o 15.2%.Liczba
salonów Audi wzrośnie wkrótce z 20 do 45.pozdr.