Gość: ARAFAT Re: okular kontra bmw 5-co lepsze ??? IP: *.vx.pl 12.03.02, 22:27 Ja wolałbym piatkę najlepiej M5 albo 540i :) Okular ist gut alle nicht gut genug pozdrawiam Link Zgłoś
Gość: . Re: okular kontra bmw 5-co lepsze ??? IP: *.ny5030.east.verizon.net 15.04.02, 17:47 ale sie podniecacie palanty - to jest onanizowanie powietrza Link Zgłoś
Gość: Mirek Re: okular kontra bmw 5-co lepsze ??? IP: *.lodz-marysin.sdi.tpnet.pl 12.03.02, 22:40 Widzę Xeda z Twoich powracających wątków, że rzeczywiście chcesz coś kupić w klasie executive. Cokolwiek kupisz, są dwie możliwości: - jak jesteś perfekcjonistą(ką) nic cię nie zadowoli - jak w sposób nieuświadomiony szukasz samopotwierdzenia (dobrze powiedziałem?), będziesz dumny(a) choćby z Wołgi GAZ 24 Tak czy owak: - nie kupuj beemy bo cię tu znienawidzą - kup najlepiej Fabię (wyłącznie srebrną, bo taką mają prawie wszyscy), Yarisa (wyłącznie srebrnego, bo ...itd), ostatecznie Megane (wyłącznie czerwone, bo... itd) i będziesz miał(a) tutaj mnóstwo przyjaciół. (I nie powiem co ja kupiłem, bo by mnie zagryźli). Link Zgłoś
Gość: Mirek Re: okular kontra bmw 5-co lepsze ??? IP: *.lodz-marysin.sdi.tpnet.pl 12.03.02, 22:45 Aha, konkretnie. Piątka jednak fajniejsza, okular natomiast jednak bardziej niezawodny. Nowy E zapowiada się rewelacyjnie (sylwetka, zawieszenie, hamulce). Link Zgłoś
Gość: Oljey Re: okular kontra bmw 5-co lepsze ??? IP: *.proxy.aol.com 12.03.02, 23:42 Okular niesamowity, zwlaszcza nowy, full wersia, mialem nawet przyjemnosc kilka razy jezdzic. Beema wiadomo, takze samochod niesamowity. Ciezko powiedziec bo moim zdnaiem sa ta jedne z najlepszych samochodow swiata. Nie przejmuj sie tym co mowia debile o dresach itd itd. Poprostu zazdrosc debili, ale ich jest tylko garstka. Tak czy inaczej wzial ktorekolwiek z nich haha. Pozdrawiam Link Zgłoś
Gość: ARAFAT Re: okular kontra bmw 5-co lepsze ??? IP: *.vx.pl 13.03.02, 00:25 idę spać ale jutro przekopię testy porównawcze okulara i 5 a mam ich ze cztery napisz jakie wersje silnikowe cie interesuja to przytoczę trochę testowych danych pozdrawiam Link Zgłoś
Gość: Gordi Re: okular kontra bmw 5-co lepsze ??? IP: *.zigzag.pl 13.03.02, 00:57 Okularem nie miałem przyjemności jezdzić ale 5tką (520i)miałem ostatnio sporo okazji się "pobujać".Auto naprawde świetne i olej tych prostaków co ci odradzają BMW-to,że jakiś dresiarzyna jezdzi zdezelowaną 3ką z 85 roku nic nie znaczy,a fakt,że osoby z tzw wyższych sfer półswiatka jezdzą droższymi betami to normalne.Gdy się ma pieniądze(jak zarobione to druga sprawa)kupuje się rzeczy (auta)drogie,prestiżowe i przede wszystkim dobre,a takim autem jest BMW serii 5 (okular z resztą też). Link Zgłoś
Gość: ARAFAT Re: do arafata IP: *.vx.pl 13.03.02, 22:04 mam porównanie: 520 i (model roku 2000 z motorem 2.3 170 koni) kontra E 200 kompresor 163 konie ocena końcowa punktowa z jazdy bez srodowiska i kosztów tylko 457:442 dla E klasy. przy czym BMW jest lepsze w komforcie jazdy, Napedzie we właściwośćiach jezdnych remis! przegrywa we wnętrzu wyposażeniu oraz bezpieczeństwie ze 100 na ciepło tylko 42,9 m gdzie okular ma 40 m. 0 -100 9,4 dla BMW , 9,7 okular do 160 jak wyżej 24,3 i 24,7 Elastycznośc w BMW niewiele lepsza końcowa ocena z kosztami środowiskiem to 608:601 dla mercedesa różnica żadna! Mam jeszcze dwa testy porównawcze wersji 523i z A^ e240 a6 oraz omega i Saab ale to jutro bo juz nie mam czasu... pozdrawiam P.S testy pochodzą z 97 i 99 roku ten który podałem 2000 Link Zgłoś
Gość: KL Okular duzo lepszy!! Wieksza klasa!! IP: *.batlab.bond.edu.au 15.04.02, 15:25 Okular ma duzo wieksza klase niz BMW. Tez wiekszy szpan! Link Zgłoś
Gość: ddd Re: Okular duzo lepszy!! Wieksza klasa!! IP: *.acn.pl / 10.128.137.* 15.04.02, 15:50 Jedno i drugie gówno dla gówniarzy. Link Zgłoś
Gość: Stanik Re: Okular duzo lepszy!! Wieksza klasa!! IP: *.pjwstk.edu.pl / 10.111.0.* 15.04.02, 16:14 jasne. poprostu zal ci dupe sciska ze nie mozesz sobie na takiego pozwolic. Ja wiem ze pewnie uwazasz , ze najlepszym samochodem dla prawdziwego faceta jest fabia. Ale niestety taki jest swiat okrutny, ze jednych na takie samochody stac a drugich nie, ja juz sie z tym pogodzilem i kiedys tez takim bede pocinal. Moj wybor to BMW koniecznie czarne lub granatowe. Kiedys jezdzilem trojka z 2.0 silnikiem i szlo jak dzike. A bylo to w czasach, gdy policja jako wozy poscigowe miala polonezy :). Stare, dobre czasy. Mam nadzieje ze kiedys wroca. Link Zgłoś
Gość: Lechu Re: okular kontra bmw 5-co lepsze ??? IP: 192.168.111.* 15.04.02, 16:03 Jeżdżę okularem, jeździłem 5-ką. Ocena trudna, właściwie kwestia gustu. Piątka jest mniejsza, E-klasa jest wielkością porównywalna raczej z 7-ką. Z przodu nie ma to większego znaczenia dla typów do 195 cm. Jednak w Mietku mogę wyciągnąć lewą nogę do końca (automat), co nigdzie mi się dotąd nie udało. Mniej miejsca na tylnych siedzeniach w 5-ce, ale uważam z kolei przednie siedzenia 5-ki za lepsze. W wersjach kombi różnica pojemności dość dotkliwa (to było moje kryterium: jeżdżę modelem T, bo największy). BMW ma lepszy system nawigacyjny i komputer pokładowy, ale w Polsce na nic to się zda. Generalnie: Diesle Mecia są lepsze. Z benzyną bywa różnie. Wystrzegaj się modelu 240 - chyba najgorszy silnik mercedesa. Ważne: używaną Bemkę kupisz znacznei taniej (wyjątek: 3-ki), ale i sprzedasz za bezcen. Link Zgłoś
Gość: ziemek Re: okular kontra bmw 5-co lepsze ??? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 15.04.02, 17:26 a nie zastanowiłeś się nad np. lexusem , powiedzmy es300 , bo o takim silniku wspominałeś . powiem ci , że jeździłem trochę bumą , merolem też jakieś 1500 km zrobiłem , ale osobiście uważam , że pod względem : komfortu , ciszy , dodatków i przede wszystkim ceny , to powyższe się nie umywają . co do trwałości , to mogę powiedzieć jedynie ,że jeżdżę es300 od 5 lat , (teraz auto ma 7) , byłem m.in. prawie za kołem podbiegunowym , w Portugalii i ani razu , nic kompletnie się nie zepsuło . od kupienia wymieniam tylko olej , klocki , filtry i opony . naprawdę polecam , pozdr Link Zgłoś
Gość: wj777 Re: okular kontra bmw 5-co lepsze ??? IP: *.dip.t-dialin.net 15.04.02, 18:23 Bezsprzecznie E-Klasse (mowimy tutaj o nowym modelu, ktory ukazal sie przed kilkoma tygodniami) jest w tej chwili w jego klasie najlepszym autem swiata. To ocena wszystkich fachowych czasopism w Niemczech. Zreszta poza BMW-5 i Audi 6 nie ma tutaj innych powaznych konkurentow, a te maja juz pare lat na karku. Jak sie za rok ukaze nowy BMW-5 sprawa moze sie znow zmienic. Takie jest tez moje osobiste zdanie, a wiem o czym mowie. Mialem nie tylko okazje obejrzenia nowej E- Klasse w wielu roznych wersjach silnikowych i wyposazenia ale tez mozliwosc probnej jazdy. Stary model E-Klasse (w nowym stanie z fabryki) mozna obecnie kupic o 20% taniej - to tak dla ciekawosci jakby ktos mial ochote kupic. Pzdr. Link Zgłoś