x-darekk-x 15.10.04, 14:32 pewnie przesiadl sie z lady 2107 na to... www.wreckedexotics.com/newphotos/exotics/32diablo_20040301_001.shtml Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: Z^2 Re: rosja sie bawi IP: *.iung.pulawy.pl / *.iung.pulawy.pl 15.10.04, 14:37 To jest najtańsza forma posiadania auta - nie trzeba płacić ubezpieczenia, paliwa i przeglądów - i w ten sposób przechodzi się do historii. Link Zgłoś
x-darekk-x Re: rosja sie bawi 15.10.04, 14:42 www.wreckedexotics.com/newphotos/exotics/3viper_20041005_001.shtml ha, ten sie pewnie przesiadl ze skody. swoja droga to taki burmistrz ziliny ma lepsze autko od prezydenta w-wy czyli samego mr kaczora Link Zgłoś
x-darekk-x Re: rosja sie bawi 15.10.04, 14:48 btw, wyobrazacie sobie kaczora za kierownica vipera? :) a teraz cos dla ambitnych polskich blacharzy - dorobicie reszte z czesci kupionych na gieldzie? www.wreckedexotics.com/newphotos/exotics/6330_20040930_002.shtml Link Zgłoś