Dodaj do ulubionych

rosja sie bawi

15.10.04, 14:32
pewnie przesiadl sie z lady 2107 na to...

www.wreckedexotics.com/newphotos/exotics/32diablo_20040301_001.shtml
Obserwuj wątek
    • Gość: Z^2 Re: rosja sie bawi IP: *.iung.pulawy.pl / *.iung.pulawy.pl 15.10.04, 14:37
      To jest najtańsza forma posiadania auta - nie trzeba płacić ubezpieczenia,
      paliwa i przeglądów - i w ten sposób przechodzi się do historii.
    • x-darekk-x Re: rosja sie bawi 15.10.04, 14:42
      www.wreckedexotics.com/newphotos/exotics/3viper_20041005_001.shtml
      ha, ten sie pewnie przesiadl ze skody.

      swoja droga to taki burmistrz ziliny ma lepsze autko od prezydenta w-wy czyli
      samego mr kaczora
      • x-darekk-x Re: rosja sie bawi 15.10.04, 14:48
        btw, wyobrazacie sobie kaczora za kierownica vipera? :)

        a teraz cos dla ambitnych polskich blacharzy - dorobicie reszte z czesci
        kupionych na gieldzie?

        www.wreckedexotics.com/newphotos/exotics/6330_20040930_002.shtml

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka