Dodaj do ulubionych

Parkowanie wg. PiS

04.12.20, 13:50
Pocieszna ilustracja stosunku PiS do państwa i prawa na przykładzie parkowania:
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,26576153,opole-asystent-beaty-kempy-zdjal-blokade-strazy-miejskiej-z.html#do_w=57&do_v=67&do_a=330&s=BoxOpLink
Obserwuj wątek
        • misiaq009 Re: Parkowanie wg. PiS 04.12.20, 14:22
          Nie ukradł i nie zniszczył blokady lecz umiejętnie ją zdjął i zwrócił...do tego przyznał się i grzecznie przeprosił, mandat zapłacił. Prawo uszanował.
          Ty obrońco moralności i cnotliwości wszelakich nigdy nie zaparkowałeś o 3 cm krzywo gdy się spieszyłeś?
          A co powiesz o tym sędzi którego koledzy uniewinnili gdy przekroczył w zabudowanym o 50km/h?
          Nie poniósł kary...i co? jakie to traktowanie prawa? jak szmaty !
          Qubuś jak zwykle szuka sensacji tam gdzie jej nie ma, byle tylko mieć pretekst do ataku na pis ....czy to już natręctwo myśli ? haha :)
        • engine8 Re: Parkowanie wg. PiS 04.12.20, 19:23
          Ja tych blokad nie rozumiem.
          Po pierwsze co Straz miejska ta blokada zalatwia czwego by nie zalatwila mandatem?
          bo przeciez blokada nie zwalnia miesca i auto bedzie tam cigle blokowac czy nielegalnie parkowac?
          Dlaczego nie odholowac?
          To jest dopiero i zarobek dla firm i o wile bardzije upierdliwe dl akierowcow jak musz sobie znalezc transport do placy gdzi jest auto za parkowanieu u nich slono zaplacic.
          A tak zadzwonia po straz i ich chyba dosc szybko odblokuja?

No ale co to daje nielegalne zdjecie blokady? -
          Zyskujesz troche na czasie?
          Mandat i tak dostaniesz i do tego cie ukraja ze uszkodzenie sprzetu.
          • waga170 Re: Parkowanie wg. PiS 04.12.20, 21:41
            "Ja tych blokad nie rozumiem."

A ja rozumiem. "Swoim" mozna dac/sprzedac klucz do takiej blokady. No bo po czym straz by poznala ze to "swoj" i odholowala albo wystawila mandaty wszystkim na parkingu tylko zostawila w spokoju jednego swojego?
            • engine8 Re: Parkowanie wg. PiS 04.12.20, 22:08
              No ale dalej nie rozumiem jaki cel ma ta blokada?
              Przeciez oprocz blokady spisuja dane samochodu i wypisuja mandat...
              To zamiast pozwolic czlowiekowi zaklac i odjechac i co najwazniejsze - nie blokowac miejsca gdzie niby nie wolno parkowac to oni go wlasnie odwrotnie - przykuwaj do tego miejsca??..... i nie ma problemu - niech sobie parkuje az nam sie zechce go z lancucha spuscic?
      • waga170 Re: Parkowanie wg. PiS 04.12.20, 21:32
        To byla jego prywatna blokada dawno temu kupiona albo prawdopodobniej ukradziona strazy miejskiej. Wozi ja w bagazniku i zawsze jak zaparkuje nielegalnie to sobie sam ja zaklada. Jezeli pojawi sie straz to mysla ze tego juz mamy i zakladaja blokady innym a nie jemu.
    • liczbynieklamia Re: Parkowanie wg. PiS 04.12.20, 14:43
      Jak na pisowca, to uważam, że bardzo elegancko:
      1. Nie dzwonił, nie wydzierał się "wy nie wiecie kim ja jestem", tylko rozwiązał sprawę samodzielnie
      2. Wykazał się dalekowzrocznością i przygotował się do konsekwencji swoich decyzji, posiadając przy sobie narzędzia
      3. Jeździ prywatnym autem, a nie służbową limuzyną
    • samspade Re: Parkowanie wg. PiS 04.12.20, 14:47
      Dziwne miejsce na zakaz parkowania. Wygląda trochę jak skrzyżowanie i może o to chodzi. A podejście jest typowe dla kasty politycznej wszelkiej maści. Podła zmiana pokazuje że jest taka sama jak poprzednicy. A nawet są gorsi. Nie mają hamulców.
    • wislok1 Re: Parkowanie wg. PiS 04.12.20, 19:49
      Facet zawsze parkuje w takich miejscach, gdzie jest zakaz....

Inaczej by nie wozil ze soba tego sprzetu....

W 9 przypadkach na 10, jak maja go ukarac, to po dowiedzeniu sie, kto to jest, ze z partii wladzy, to sluzby odpuszczaja, bo dyscyplinarka i wywalenie z roboty za karanie funkcjonariusza kaczej partii, to nie jest mile....

Tym razem padlo na Opole, a tam prezydent jest przeciwko PiS i Straz Miejska sie nie przestraszyla....

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka