Dodaj do ulubionych

auto z USA

29.06.05, 19:40
mam pytanie czy VW Passaty różnią się czymś, chodzi mi szczególnie o silnik
od wersji europejskich. Chcę sprowadzić sobie auto i nie wiem czy potem nie
będę miał problemów z częściami.
Obserwuj wątek
    • devote Re: auto z USA 30.06.05, 00:09
      takie same
    • typson Re: auto z USA 30.06.05, 00:15
      widzialem ostatnio takiego paska, kombi, b6. Miale inne przednie lampy
      (kierunkowskazy w miejscu swiatel dlugich) inne tylne lampy - na stale swiecace
      dwa kola (a u nas jedno to kierunek), chrom na listwach wokol auta i chyba zero
      czarncych plastikow. Ogolnie wygladal jakos ciekawiej i milej dla oka
      • wowo5 Re: auto z USA 30.06.05, 03:52
        Passat sprzedawany w USA jest produkowany w Niemczech. Jest to to samo auto.
        Rozni sie swiatlami i przede wszystkim cena.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka