Dodaj do ulubionych

Instalowanie gazu w samochodzie

21.05.15, 13:48
Cześć forumowicze, szukam warsztatów które proponują swym klientom montaż instalacji gazowych. Możecie mi coś doradzić n terenie Warszawy ?
Obserwuj wątek
    • 14auqos Re: Instalowanie gazu w samochodzie 25.05.15, 12:37
      Daj spokój mąci wodo. Instalacje się nie opłacają i są beee.
      Psujesz w taki sposób własny samochód.
      • majk-el32 Re: Instalowanie gazu w samochodzie 26.05.15, 19:48
        Czym ?
      • fire-czka Re: Instalowanie gazu w samochodzie 28.05.15, 19:04
        Obejrzyj sobie ten film, bardzo fajnie wyszedł www.youtube.com/watch?v=djsZ8pOjFzE
        Aż sam się zastanawiam czy nie warto samochodu zrobić w gaz.
    • 14auqos Re: Instalowanie gazu w samochodzie 03.06.15, 14:33
      Szczerze odpowiedzcie sobie na kilka pytań. Czy naprawdę tego potrzebujecie, jest sporo obliczeń do wykonania. Możecie też wykonać wszystko za pomocą kalkulatora online. Instalacja jest bardzo droga, niby się opłaca ale tylko wtedy kiedy mamy ją przez kilka lat. Można mówić o oszczędności dopiero po kilku latach, to nie jest takie chop siup jak większość z was chce. Poza tym musicie wziąć do swej wiadomości, że podzespoły instalacji także są do wymiany, czyszczenia i regulacji, co jakiś czas.
      • fire-czka Re: Instalowanie gazu w samochodzie 09.06.15, 17:20

Znalazł się kolejny wielki myśliciel :)
        Kalkulatory można znaleźć na każdej stronie, wystarczy wpisać w gogle kalkulator instalacji.
        I wyskakuje, więc weź te swoje mądrości i napisz coś konkretnego.
        Tak samo jak wszystko, jeśli się nie dba to się nie ma.
        • majk-el32 Re: Instalowanie gazu w samochodzie 10.06.15, 18:56
          Chcąc nie chcąc muszę się z nim zgodzić. To nie jest opłacalny biznes kiedy robi się kilka kilometrów do pracy i z powrotem. Wtedy to wychodzi na bezcelową inwestycję. Więc warto to przemyśleć.
          Ale w moim wypadku to nie jest coś bez kształtnego.
          • fire-czka Re: Instalowanie gazu w samochodzie 21.06.15, 12:28
            Chcesz albo nie chcesz, zdecyduj się w końcu. Ludzi męczysz :)
    • andrzejgp Re: Instalowanie gazu w samochodzie 01.09.15, 12:13
      Gaz się nie opłaca, zwłaszcza przy tej cenie paliwa, która nie będzie drastycznie wzrastać.

--
      [url=http://www.oponydowozkow.pl]Opony do wózków[/url]
    • daros4 Re: Instalowanie gazu w samochodzie 10.11.15, 20:04
      Ja mogę Ci doradzić Krzaka ze słomianej. Zakładali mi w tym roku sq 32 od brc do golfa V. Dzwonisz do nich umawiasz się na dzień i godzinę, potem odbierasz auto. Dotrzymują terminów no i do montażu nie ma się co przyczepić, lpg śmiga:P
    • forfiter69 Re: Instalowanie gazu w samochodzie 23.01.16, 17:08
      W wawie to Eco-Tech. i gwarancję ogólnopolską dostaniesz, bo warsztat jest w sieci ogólnopolskiej. I przemiła Pani Dorotka tam pracuje :) ja montowałem Blue Boxa za jej poradą. Chętnie będę wracał na przeglądy serwisowe do karty gwarancyjnej :)
    • derff Re: Instalowanie gazu w samochodzie 11.02.16, 10:02
      Przejechałem Cromą 220 tys km na LPG. Zaoszczędziłem 44 tys zł( liczę 200 zł na tys. km)
      Jedyny wydatek eksploatacyjny to: wtrysk 200zł. filtry 20zł, uszczelki parownika 80 zł.
    • t.birczyk Re: Instalowanie gazu w samochodzie 19.02.16, 20:00
      Mam CR-V ostatnią wersje 2012 rej. 06.2013 z LPG. Założyłem tam gaz ponieważ dużo jeżdżę i nie lubie przepłacać.Instalacja BRC. Należy pamiętać o regulacjach zaworów, jak do tej pory miałem 2 regulację. Natomiast rozmawiałem w ASO z dobrym znajomym i silniki 2.0 155KM bardzo dobrze tolerują gaz warunkiem jest regulacja zaworów co 15tyś. i właściwe pozostałe serwisowanie auta. Jak do tej pory wyczystko jest w jak najlepszym porządku. Jeśli chodzi o olej to osobiście mam pozytywne doświadczenia z Shell Helix Ultra. Wprowadzili nie dawno olej w nowej technologii Pureplus. Zastosowałem i jestem zadowolony
    • ronson10 Re: Instalowanie gazu w samochodzie 20.02.16, 18:14
      Polecam Eco tech z sieci Ekspert lpg. Z uwagi na regulamin,szczegóły musisz sobie "wygooglować" ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka